Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ray Donovan bardzo klimatyczna produkcja, gra aktorska głównego bohatera mnie bardzo zaskoczyła, ogólnie zapowiada się mocna produkcja i gwarantowany 2 sezon.

 

A Under the Dome już dostał drugi sezon. Takiej podjary jak na wieść o kontynuacji 24 (!!!!!!!!) czy Hanniballa (!!!!!!!!!!111111111111111) nie było, ale fajnie się to ogląda (scenariusz do pilota  drugiego sezonu ma napisać sam King!).

 

Bridge - mam mieszane uczucia co do tego serialu. Fajna fabuła, meksykański detektyw jest bardzo fajny ale ta amerykańska dupa Sonja jest tak masakrycznie wku.rwiająca, że dupa boli. Żona Hanka 2.0

 

Z tych nowych seriali to mnie jedynie Blacklist interesuje, no i może ten o tych androidach, bo ten murzyn mi się podobał w Common Law czy jak ta action-comedy się nazywało. Sleepy Hollow to kupsko się zapowiada.

Odnośnik do komentarza

I lol'd i niby to ze od tworcy serialu TWD to ma byc dobra rekomendacja? Przeciez w porownaniu z materialem zrodlowym, to ten serial skopali.

 

Jest ok, mozna obejrzec, ale bez szalu. lolz

 

Te Mob City pewnie obadam, ale obawiam sie ze tez szalu nie zrobi - pierwsze skojarzenie po obejrzeniu trailera, to Prison Break [typowy, glupi, napakowany bajerami serial pod publiczke - mam nadzieje ze sie myle].

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The White Queen. Anglia 1464. Walka o tron.

W stylu got, spartacusa, vikingow, etc, ale baby graja pierwsze skrzypce i to do nich glownie adresowany jest serial (na podstawie ksiazki swoja droga), ale facet tez bedzie sie niezle bawil. Na uwage zasluguje niezla gra aktorska i swietne ujecia. Na minus (dla niektorych bedzie to pewnie zaleta) zbyt czeste zwroty akcji. Pewnie dlatego, ze serial zostal zaplanowany jako miniseria i miniseria pozostanie.

Lyknalem 6 epow w jedna noc.

8+/10.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Under the Dome - wciaga, czekam co tydzien prawie jak na Hit the Floor.

 

Podbijam, zaliczyłem aktualnie dostępne 9 epów i narazie daję 7+/10.

Głupot i nielogiczności w sumie fura, ale najważniejsze, że dobrze się ogląda i człowiek czeka co dalej będzie.

Z aktorów Dean Norris oczywiście najlepszy  :sorcerer: \

 

under_the_dome_13704714826682.jpg

Odnośnik do komentarza

Oglądał już ktoś Ray Donovan? Dopiero wystartował, warto się wkręcić? Słyszałem pozytywne opinie.

  

Ja wrecz odwrotnie, slyszalem od kumpla ze straszna bieda, a mamy dosc podobne gusta jesli chodzi o seriale, nawet sie nie zabieram.

 

Po 5 odcinkach zdecydowanie mi się podoba, polecam.

 

Ray Donovan bardzo klimatyczna produkcja, gra aktorska głównego bohatera mnie bardzo zaskoczyła, ogólnie zapowiada się mocna produkcja i gwarantowany 2 sezon.

 

Ja oglądam i jestem zachwycony. Może dlatego, że lubię Liev'a. Niemniej jednak bardzo solidna produkcja, scenariusz trzyma się kupy i praktycznie każda postać wnosi coś do serialu. Voight gra oskarowo (chciałbym mieć takiego dziadka ;) ), bohater grany przez Schrieber'a ma charakter, nawet zazwyczaj irytujące dzieci mają tutaj swoje miejsce. A Avi (w tej roli Steven Bauer) to najlepiej napisana postać drugoplanowa ostatnich lat.

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...