Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem piloty "dads" i "brooklyn nine-nine". to pierwsze od razu widać, że do zaorania (w kategorii sit-com to jednak cbs i długo długo nic - "moms" od lorre'ego podejrzewam, że da radę chociaż nie przepadam za faris). co do drugiego to po ekipie odpowiedzialnej za "parks & rec" spodziewałem się czegoś więcej no, ale jednak ich poprzednie dziecko też potrzebowało trochę czasu żeby się rozpędzić więc dam szansę. nie wiem czy samberg ma to w sobie żeby pociągnąć swoją osobą cały serial, a obsada drugoplanowa nie prezentuje się się za ciekawie. na dysku czeka "sleepy hollow", ale wielkich nadziei w tym nie pokładam bo formuła pewnie wyczerpie się dość szybko.

 

aha - "under the dome" wieje chu.jem na kilometr. z trudem to oglądam i w sumie nie wiem nawet czemu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Miłość na bogato

 

Ogląda ktoś? Polecam.

Nie myślałem, że w naszym kraju da się zrobić jeszcze dobry serial. Najlepsza produkcja od czasów Ekstradycji. Taki trochę Skins, trochę Sex w wielkim mieście, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest humor, jest tragedia, można zżyć się z bohaterami, bo kto z nas nie miał takich problemów jak oni? Polskie realia ukazane lepiej niż u Smarzowskiego. 

 

 

Na plus jeszcze wyśmienite dialogi. Przesadziłbym jakbym napisał, że to poziom Tarantino, ale jest dobrze. 

 

I na zakończenie mój ulubiony dialog

"-yyy, umh, aha...

-ok, to wiesz, yh

-ok, e"

Edytowane przez gekon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mocno polecam "sleepy hollow", z nowych propozycji wielkiej trójki to chyba najciekawsza pozycja bo "hostages" i "blacklist" nie porywają jak do tej pory. niezły gotycki klimacik, fajna czekoladka w roli głównej no i przede wszystkim jest chemia pomiędzy dwójką głównych bohaterów a to już coś. dla fanów "supernatural" czy tam "grimm".

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gorąco polecam "masters of sex" - chyba najciekawsza nowość sezonu. i nie jest to niezdarna kalka "mad men" jak to niektórzy wróżyli. duet sheen & kaplan jednym z mocniejszych obecnie na antenie.

 

 

 

Hello Ladies, komedia z portalowym Wheatleyem w roli głównej. Najlepszy serial sezonu to to nie jest ale tragedii też nie ma.

 

potwierdzam, a po 5 odcinkach byłbym nawet bardziej entuzjastyczny w ocenie. marchant uwalnia się z pod skrzydeł gervaisa i udowadnia, że w pojedynkę potrafi stworzyć coś równie dobrego, a nawet i przewyższającego ich dotychczasowe wspólne dokonania..

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja oglądam teraz Sleepy Hollow i bardzo na pozytywie serial.

Trochę jak

Supernatural sezony 3-5

, bardzo ładnie zrealizowane, i co najważniejsze w tym gatunku, wciąga. Czekoladka super <3

 

Rowniez sledze.

Niestety brakuje czarnego charakteru, ktory umialby mowic ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...