Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wciaz narzekam na walke - są nowe ciosy, jest fajny system, ale ciosom nadal brakuje powera.

Co? Ja z kolei uważam, że ciosy są bardzo dobrze wykonane. Mamy dynamiczną kamerę, która pokazuje akcję z najlepszego ujęcia. Bardzo dużo świetnie wykonanych realistycznych animacji. Widać, że Drake wkłada siłę w każdy cios. Można się czepiać, bo to teraz modne i każdy ma do tego prawo, ale po co?

Owszem, system walki jest gites i nie czepiam sie go ani troche. Pamietasz jednak ten trailer?

- zobacz sobie jakie mięsiste ciosy zadawal tutaj Drake. Wiem, ze byl to po prostu zmontowany render(chyba?), ale cos takiego w kwestii walki chcialbym zobaczyc - jesli niew Uncharted 3, to w "czworce" na pewno. Pozdro Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam na jakąś kolekcjonerkę. Zwykłej nie ma co zamawiać :P

Najwyzej zmienisz zamowienie. Bedziesz jednak na samym poczatku, wsrod tych co zamowili i nie masz sie co martwic, ze w premiere nie dostaniesz ;)

 

Pójdziesz to MM, dostaniesz 1-2 dni przed premierą, w cenie z preorderu lub 10 zł taniej + dorzucą film na BD Indiana Jones :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny ten ostrzał w wodzie i trochę lepiej pokazana jest ucieczka przed wodą, aż się przypomina MGS2, gdzie podobny patent nie został finalnie wykorzystany.

 

Mi to wygląda no kopie z drugiej cz.ucieczka przed samochodem .

 

 

Eeee... najwyrażniej nie graliśmy w tą samą grę.

 

Jedyne co było fajne w tym 'nowym' trailerze to walka z tym arabem. Co do sprzedaży to myślę że na premierę gra sprzeda się w granicach 3mln kopii :) I nie zdziwiłbym się jakby nawet sprzedali więcej egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza

Na każdej okładce Uncharted developer zawsze umieszczał Drake'a, więc całkiem możliwe, że oficjalna okładka Drake's Deception będzie bardzo podobna.

Ale oficjalna okładka U3 jest już znana bodajże od pierwszej zapowiedzi ;].

 

Zgadzam się z Wojtkiem słabiutka ta okładka, oficjalna lepsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...