Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam pewnie jestem naiwniakiem ale myślę, że U3 będzie wyglądał lepiej niż U2. Nie chce mi się wierzyć, że U3 to będzie 1 do 1 U2 jeżeli chodzi o grafikę.

Oczywiście nie liczę tu na skok jakościowy jak U2 względem U1 (inna sprawa, że U2 nadal niszczy graficznie IMO, ba jedynka dalej mi się podoba graficznie) ale jakiś lifting gdzieniegdzie, jakieś nowe sztuczki, bajery wizualne jak najbardziej.

 

Kulturalnie sobie czekam do pokazu na E3, czy np. do pokazu tematu przewodniego trójki czyli piasku (burzy piaskowej) w akcji.

Czy już w ogóle do premiery.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Troche smiesznie to bedzie wygladalo gdy wyskoczysz "na plansze" ze swoim mega dopasionym gnatem i ktos od razu ci zabije a jeszcze jakas inna osoba podprowadzi twoja bron :D

 

Jak tak się głębiej zastanowię, to nie bardzo by mnie to śmieszyło. <_<

 

Co do "ulepszen" broni czy busterow to lepiej tak naprawde poczekac do ukazania sie bety, pogramy i wtedy sie bedziemy "sprzeczac" na ten temat ;)

 

No ale po spekulować nie zaszkodzi. Tak serio, podejrzewam że gnaty zostaną nam standardowo przypisane przy każdym respawnie jak AK i pistol. Tylko, no właśnie jedno mnie zastanawia; Jak ND rozwiąże tę kwestię:

http://www.youtube.com/watch?v=zMEEP_T6ILo

(Fragment 1:20-1:24)

Czy tylko ja zwróciłem uwagę na upgrady M4, SVD Drugnov, uzi oraz magnum? :blink:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

A ja tam pewnie jestem naiwniakiem ale myślę, że U3 będzie wyglądał lepiej niż U2. Nie chce mi się wierzyć, że U3 to będzie 1 do 1 U2 jeżeli chodzi o grafikę.

Oczywiście nie liczę tu na skok jakościowy jak U2 względem U1 (inna sprawa, że U2 nadal niszczy graficznie IMO, ba jedynka dalej mi się podoba graficznie) ale jakiś lifting gdzieniegdzie, jakieś nowe sztuczki, bajery wizualne jak najbardziej.

 

Kulturalnie sobie czekam do pokazu na E3, czy np. do pokazu tematu przewodniego trójki czyli piasku (burzy piaskowej) w akcji.

Czy już w ogóle do premiery.

 

Niech będzie to taki lifting jak Killzone 2 -> Killzone 3. Uncharted 2 wciąż nie ma sobie równych, podobnie jak swojego czasu było z Killzone 2. Oprawa na bank będzie nieco lepsza niż U2. To Nauhty Dog i wystarczy.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ciekaw jestem jak oni sobie poradza z tym calym ulepszaniem broni, bo cos mi mowi ze takie sytuacje jak opisalem wczesniej beda sie zdazec bardzo czesto. Zreszta, napewno znajdzie sie cala masa "cwaniakow" co to tak dla jaj beda rozwalac swoich "kolegow z druzyny" ( gracze randomowi)tylko po to by zobaczyc jaka to oni "pukawke" aktualnie maja ulepszona, nawet teraz w U2 maja miejsce takie sytuacje gdzie podnosimi jakas silna bron i nagle dostajemy granatem od "kolegi z druzyny" ktory nie zdazyl jej podniesc przed nami <_< .

 

Inna sprawa ze te ulepszenia beda zapewnie zalezne od naszego aktualnego levelu ( im wyzszy lvl. tym wiecej dostepnych ulepszen) i na 100% przynajmniej raz bedziemy musieli na nie wydac kasiore, wiec troche glupio to bedzie wygladalo gdy jakis gracz z niskim lvl. bedzie ganial z ulepszeniemi dostepnymi dla niego normalnie dopiero np. za 10-15 leveli.

 

Tak samo niapokojaco wyglada sprawa z mozliwosciom ciskania trzema granatami jednoczesnie patrzac na to jakie "nieporozumienia" sa z nimi w U2.

 

Co o tym sadzicie ??

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

A Cluster Bomb nie ma być dostępny tylko w kooperacji ? Co do ulepszeń broni to wydaje mi się że w rywalizacji będzie to tylko ulepszenie wizualne, a w kooperacji zwiększą się parametry tak jak w U2. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Co do sabotażystów to pewnie ponownie otrzymamy możliwość wykopania takiego z gry. ND mogło by też zwiększyć kary za wyjście w trakcie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

...ciekaw jestem jak oni sobie poradza z tym calym ulepszaniem broni. (...) Zreszta, na pewno znajdzie sie cala masa "cwaniakow" co to tak dla jaj beda rozwalac swoich "kolegow z druzyny" (...) tylko po to by zobaczyc jaka to oni "pukawke" aktualnie maja ulepszona, nawet teraz w U2 maja miejsce takie sytuacje gdzie podnosimi jakas silna bron i nagle dostajemy granatem od "kolegi z druzyny" ktory nie zdazyl jej podniesc przed nami <_< .

Eee, przypomniałes mi jak pożegnałem się kiedyś w ten sposób z swieżo zdobytym hammerem, desertem-5 oraz kompletem granatów w Lost City. (Żadna jeszcze niewykorzystana, więc miał chłopak radochę) Najzabawniejsze ze tuż po respawnie (zaraz obok) dopadłem gnoja i odebrałem mu czesciowo co akurat sobie "pożyczył". Payback is a Bitch. 8)

...ulepszenia beda zapewnie zalezne od naszego aktualnego levelu (...) przynajmnie raz bedziemy musieli na nie wydac kasiore, wiec troche glupio to bedzie wygladalo gdy jakis gracz z niskim lvl. bedzie ganial z ulepszeniemi dostepnymi dla niego normalnie dopiero np. za 10-15 leveli.

Niemniej w odróżnieniu od "nas" broń będzie posiadał max tylko do pierwszego zgonu. Nic wielkiego Freezee. Tak obstawiam cholera....

Tak samo niapokojaco wyglada sprawa z mozliwosciom ciskania trzema granatami jednoczesnie patrzac na to jakie "nieporozumienia" sa z nimi w U2.

Cóż na pocieszenie powiem tylko że wykorzystać będziesz mógł je tylko jednokrotnie w czasie meczu i to za zdobytą odpowiednią ilość medali/ przedmiotów, podobnie jak np. RPG, które w danej chwili wyczarujesz tylko Raz.

A Cluster Bomb nie ma być dostępny tylko w kooperacji ?

Nie.

http://ca.kotaku.com...r-all-killfests

Medal Kickback:

* Militia Man - No reloading for 30 second. Costs 5 medals.

* Disruption - Nearby enemies cannot see player arrows for 45 seconds. Costs 6 medals.

* Smoke Bomb - Vanish in a puff of smoke. Costs 7 medals.

* Cursed Idol - Trow an idol that releases a cloud of gas that curses anyone who enters it. Costs 7 medals.

* Cash 'em In - Double your cash earnings for 30 seconds. Costs 7 medals.

* Carpet Bomb - Throw 3 grenades at once. Costs 7 medals.

 

Brak motywu z wyczarowującym się w dłoniach rpg, obecnym na trailerze, więc lista zapewne jeszcze nie kompletna.

Co do ulepszeń broni to wydaje mi się że w rywalizacji będzie to tylko ulepszenie wizualne, a w kooperacji zwiększą się parametry tak jak w U2. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Ja nie. Poczułbym się oszukany że świeżo zakupiona i zainstalowana lupa do M4 nie działa, a dłuższy magazynek do AK nie przekłada się na dłuższe strzelanie. No i przypominam, że wsród podanych dotad dopalaczy brak tych odpowiedzialnych za szybsze przeładowywania, pojemniejsze magazynki, ulepszenie celnosci podczas celowania, czy slepego ognia! Bankowo dostaniemy je w formie upgrade'ów w multi.

Co do sabotażystów to pewnie ponownie otrzymamy możliwość wykopania takiego z gry. ND mogło by też zwiększyć kary za wyjście w trakcie rozgrywki.

Sabotażystów możemy juz wywalac w "dwójce", dopiero po drugim "killu" co prawda, ale wypadki przecież się zdarzają, (np. jednorazowe nadzianie się na czyiś zbłokany granat ) więc nie wyobrażam sobie jak mieliby zwiększyć zaostrzenia...

Generalnie jesteśmy w ciemnej (pipi)e panowie. :D

 

Ps Upierdliwe te cytowanie btw. -_-

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Co do sabotażystów to pewnie ponownie otrzymamy możliwość wykopania takiego z gry. ND mogło by też zwiększyć kary za wyjście w trakcie rozgrywki

Jasne ze mozna wykopac kogos takiegoz gry ale nie zmienia to faktu ze takie sytuacje irytuja jak diabli, sam nieraz stosuje pewna "technike" w takich przypadkach, ganiem blisko kolesia i czekam a zuci ponownie granat, wpadam na niego i do widzenia.

 

Co do kar za ucieczke z gry to powinny one wygladac tak jak teraz, to znaczy im wyzszy lvl. tym wieksza kara, w U2 nieraz notorycznie potrafi wyzucac z gry, do dzis pamietam jak w jeden weekend wywalilo mnie z gry 2 razy z rzedu, dostalem "w nagrode" 2x -40 tys. i odrabialem to dobrych kilka godzin, mialem wtedy lvl. miedzy 44-47(nie bylo tylu medali co teraz wiec kasiorki "zarabialo sie" znacznie mniej).

 

ps. z koleji ciekawie zapowiada sie motyw z levelowaniem busterow ( uzywajac czesto danego bustera podnosimy jego level).

 

pps. medale kickback? niektore ciekawe jak np. zaslona dymna ,jednak pomysl z RPG pojawiajacym sie w magiczny sposob w naszych rekach jest jednat chyba troche chybiony (oczywiscie pewnie bedzie to w znaczny sposob ograniczone),

juz widze sytuacje kiedy widzimy przeciwnika kampiacego z fall'em w jakiejs wnece, wpadamy do niego z M4 a tu niespodzianka kolo na RPG - poza tym takich "patetow" uzywac bedom raczej ci "lepsi" gracze wiedzacy juz jak grac co by zdobywac jak najwiecej medali i wymieniac ja na takie "niespodzianki".

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

...pomysl z RPG pojawiajacym sie w magiczny sposob w naszych rekach jest jednat chyba troche chybiony (oczywiscie pewnie bedzie to w znaczny sposob ograniczone),

juz widze sytuacje kiedy widzimy przeciwnika kampiacego z fall'em w jakiejs wnece, wpadamy do niego z M4 a tu niespodzianka kolo na RPG - poza tym takich "patetow" uzywac bedom raczej ci "lepsi" gracze wiedzacy juz jak grac co by zdobywac jak najwiecej medali i wymieniac ja na takie "niespodzianki".

 

Patrzę tak na te boostery w kontekście tego co napisałeś i już sam nie wiem jak to będzie się prezentować w praniu.

Boosters Slot 2:

Bargain - Decrease Medal Kickback cost by 1

Overstock - Medal Kickback limit increased by 3

Kickback Endurance - Increase Medal Kickback times by 10%

 

Niech ktoś mnie oświeci jeśli coś źle zrozumiałem; "Bargain" będzie działał na zasadzie ograniczenia czyiś kickback'ów do jednego na cały mecz- czyli że... koleś który ma w zanadrzu rpg nie będzie mógł go więcej użyć jeśli ja jestem z nim sam na sam albo zwyczajnie w pobliżu? :turned: "Overstock" także brzmi intrygująco. Kolo wyposażony w np. "Carpent Bomb" (3 granaty w 1) będzie mógł ją użyć nawet 3 razy w ciągu jednego meczu? :blink:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

'Targowanie się' daje nam to że np. za takie Carpet Bomb zapłacimy 6 medali zamiast 7.

Dzięki za poprawkę. Z resztą nie sposób się nie zgodzić, mając choćby w pamięci kretynów w U2, bawiących się w friendly kill w takiej np. Eliminacji. Cóż, oby niektóre kickbacki zostały w ostateczności tylko w takich trybach jak 2vs2vs2, czy Free For All.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że pokaz na E3 będzie co najmniej tak samo zajebisty jak na E309:

 

Dadzą radę? :D

 

Pokażą akcję z spadającym samolotem czy tonącym statkiem albo Drake'a mknącym na motorze przez Londyn i znów będziemy zbierać szczęki z podłogi (choć i tak postaram się tego nie oglądać aby sobie nie psuć później zabawy z gry).

Odnośnik do komentarza

Pokażą akcję z spadającym samolotem czy tonącym statkiem albo Drake'a mknącym na motorze przez Londyn i znów będziemy zbierać szczęki z podłogi (choć i tak postaram się tego nie oglądać aby sobie nie psuć później zabawy z gry).

Pokaz U2 z E3 to chyba najmocniejsza strona kodu od ND. Tak dobry że do dziś uważam go za najlepszy fragment U2 i pokazuje znajomym, niezapoznanych jeszcze z serią. (Podobnie jak intro KZ2;))

 

W U2 mieliśmy rozdział "Katastrofa Kolejowa", może teraz dostaniemy "Katastrofę Lotniczą", w której... sami weźniemy bezpośrednio udział? Motyw ze statkiem, którego pokład zalewają fale sztormowe też jest niczego sobie (kto był uważny, ten już zauważył ten motyw na trailerze multi.) Więc choć ciężko mi sobie wyobrazić, aby U3 przebił spektakularnością takie akcje jak wyż. wymieniona, czy np. zabawę w kotka i myszkę z czołogiem w Tybecie, potencjał jest zaiście ogromny.

Z utęsknieniem czekam, aż skończy się ta jałowa gadka o tym jałowym multi:)

No to się doczekałeś ;] A z tym multi to nie przesadzaj tylko naucz się grać skuteczniej, a nie prowokujesz małego flame'a. 8)

Btw, słyszeliście może o jakiś konkretach odnośnie pomykania po Francji? Bo ostatnimi czasy na stronie głównej poruszona została taka plotka?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

Z utęsknieniem czekam, aż skończy się ta jałowa gadka o tym jałowym multi:)

No to się doczekałeś ;] A ztym multi to nie przesadzaj tylko naucz się grać skuteczniej, a nie prowokujesz małego flame'a. 8)

Btw, słyszeliście może o jakiś konkretach odnośnie pomykania po Francji? Bo ostatnimi czasy na stronie głównej poruszona została taka plotka?

 

Rozdzyn :)

 

Coś wspominali gdzieś o długości singla w U3 ? no i mam nadzieję, że ND zostawi takie możliwości kreacji dubingów i napisów jak w U2.

Odnośnik do komentarza

Rozdzyn :)

Rodzyn to będzie jak sprowokujesz mnie do spuszczania się, jakie to to multi U. jest za(pipi)iste i tłumaczenia punkt po punkcie jak powinieneś w nie grać, aby "To" zrozumieć. ^_^

Sorry, jestem świeżo po brechtach z dyskusji fanboyów "COD vs BF" z ps3 site. :D

mam nadzieję, że ND zostawi takie możliwości kreacji dubingów i napisów jak w U2.

Spokojnie to SCE. Po błędach w postaci polonizacji Infamous i Killzone2 wszystkie obecne gry od Sony mają co najmniej wolny wybór napisów.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mamy tydzień Uncharted 3 na IGN: http://uk.ps3.ign.co.../1171341p1.html

 

Codziennie będą jakieś nowe informacje i filmiki, więc warto będzie tam zaglądać :)

 

 

Dwie mapki, które będą w becie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M79eP4g85Pc&feature=youtu.be

 

http://www.youtube.com/watch?v=_rnPl-U_1ZI&feature=youtu.be

 

EDIT: Dodali "god raysy" :dance: Uwielbiam ten efekt w grach :sweat:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mapki calkiem niezle, oby tylko nie przesadzili z ich wielkoscia tak jak to bylo z dwiema ostatnimi mapkami do U2, pamietajny ze w becie beda tylko 2 tryby gry :

2vs2vs2 - czyli tylko 6 osob na planszy i Free for All - tu pewnie standardowo osob 10,no chyba ze zwiekszyli liczbe graczy (oby).

 

jestem ciekaw czy dadzą w multi jakieś mapki z U2 (najlepiej wszystkie).

W becie raczej na to nie licz, w pelnej wersji moze jakies sie znajda i wcale bym sie nie zdziwil ze jako DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...