Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, coś widzę, że trzeba obalić kilka mitów.

 

Beta pokazała nam 2 śliczne mapy i 2 brzydkie. Po prostu, brzydkie. Lotnisko wyglada naprawdę przeciętnie i jeżeli nie znałbym serii i ktoś pokazałby mi U3 tylko na podstwie tej mapy to możnaby stwierdzić: "I wy się tak zachwycacie tym całym Uncharted? Pogielo?" Jeżeli natomiast zobaczyłbym z U2 tylko mape Plac to również piałbym ze śmiechu. Nie dość, że tej mapy nie cierpie, to jest w nocy, nic w niej nie budzi mojego zachwytu.

 

Jednak cała gra jako całokształt jest cudowna. Dla mnie to najlepsza gra tej generacji bo uwielbiam w niej niemalże każdy element. Po U3 na bazie trailerów i urywków gameplayu wiem, że postęp graficzny się dokonał i wcale nie taki mały jak się wydaje. Wystarczy porównać Drake'a z U2 i z U3. W szczegółowości to przeskok na poziomie U1 i U2. Naprawdę, znacznie się Dariusz różni. Sully i Chloe tak samo. Tylko Elena zalicza małe przeskoki :)

 

Ta gra będzie miała lepsze oświetlenie (jak teraz gram w U2 to w porównaniu do gier z 2010 i 2011 roku, brakuje mi lepszego, dynamicznego oświetlenia). Do tego nie wiem jak ND to robi, ale jakim cudem oni pakują tyle szczegółów, tak wyraźne i ostre tekstury (tak, w becie są trochę bardziej rozmyte, ale multi to inna sprawa, tutaj trzeba robić większe cięcia by osiągnąć płynność), tyle dzieje się na ekranie i wszystko odbywa się przy stałych 30 FPSach? Naprawdę, miazga. To się nazywa geniusz i kwintesencja optymalizacji. To co robią przy U3 będzie wiekie, zobaczycie. Dlaczego? Bo wszystkie ograniczenia sprzętowe, kamuflują bardzo, bardzo umiejętnie. Tak, że gracz przy 1-2 podejściu tego nie odczuwa.

 

Teraz zaliczam 5 przejście U2 i dalej pieje z zachwytu jak tam to wszystko wygląda.

 

Pajgi!

 

Proszę Cię, podaj mi przykłady gdzie Drake rzuca sucharami! Przechodze po raz kolejny grę i śmieję się z jego tekstów, krótkich docinków! Ta scena z początku jest kapitalna :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=km7jaOiol60

 

Oh, no, it's not that bad! Look, I've got my own bucket!

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z początku ciężko było mi uwierzyć, że na tych screenach jest mapka z multi (ilosc detali i jakość tekstur miażdży) ale po sprawdzeniu reszty wychodzi na to, że.. w istocie tak właśnie jest ;) Na screenach widać też Wzniesienie (mapa z DLC do U2). Dobrze by było jakby wróciło też kilka normalnych miejscówek (np. Świątynia czy Wioska).

Odnośnik do komentarza

Jak ta gra wygląda i się "rusza" to ciągle BRAK MI SŁÓW. Gameplay przekozacki, lepszy niż ten z E3 do tego ociekający miodem. Muzyka - "arabskie rytmy" też brzmią świetnie. Najprościej pisząc, po prostu Uncharted.

Nigdy nie zwątpiłem w ND i progres graficzny widać gołym okiem (oświetlenie).

 

Cud, miód i Drake ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...