Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

No obejrzałem ten gameplay, szczerze? jakoś nie ma wzwodu, wszytsko wygląda przyzwoicie/łamane na/bardzo dobrze. nie lubie oceniać gry po ":filmiku z youtuba" ale raz powiedziałem "o"... na samy końcu filmiku. po dwójce trudno patrzeć mi na trójkę obiektywnie.

Odnośnik do komentarza

Cena wysoka, fakt, ale ceny figurek zaczynają się w tej chwili w przedziale ok 80zł. Podejrzewam, że pudło nie jest tańsze - zależnie z jakich materiałów zrobili. Już za samą figurkę i grę uzbierałoby się prawie 300, więc powiedzmy 499 to mimo wszystko zsumowany koszt tych wszystkich pierdół.

Inna sprawa to które z tych pierdół są tak naprawdę potrzebne. Nie wiem np. po co produkować na to jakąś ekskluzywną skrzynię, która tylko będzie zajmowała miejsce.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
Tak czy siak, była to jedna z moich ulubionych mapek z U2 :) Jeszcze Wioskę lub Shamballę bym chętnie przywitał w Uncharted 3 :P

Błagam, nie. Tzn okej, te mapy są akurat bardzo dobre, ale rotacja map w ciągu ostatnich miesięcy mojej gry wyglądała właśnie tak: Shmbala, Wioska, Shambala, Wioska, Shambala, Wioska... z okazyjnymi przerwami na Świątynię lub Fort. Nawet najlepszej mapy ma się już dość, kiedy gra się na niej w kółko do wyrzygania.

 

W trójce wolałbym więcej świetnych, przemyślanych i zbalansowanych map. Tak, żeby można było z taką samą przyjemnością grać na większości, a nie głosować wiecznie za dwiema tymi samymi.

Odnośnik do komentarza

Jakość z dupy, ale zawsze coś:

 

http://www.youtube.com/watch?v=LjW_42ITfww

 

 

Fajnie się ta postać rozgląda jak biega z tym LMG :good2:

 

Inny filmik w lepszej jakości:

 

 

 

 

Muszę napisać nowego posta bo w tamtym mi forum nie pozwala już nic dodać :P

 

Filmik jeszcze lepszej jakości z tej samej mapy: http://www.videogamer.com/videos/uncharted_3_drakes_deception_gamescom_2011.html

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...