Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

@Q-Jot, ja chętnie figurkę przygarnę :)

 

Ta edycja specjalna jest słaba, nie warta swojej ceny. Z ceną kolekcjonerki przesadzili ale może będzie tak jak z tą od GoW3 - w empikach 3 miesiące po premierze kosztowała 300 coś zł. Mam nadzieje, że zwykłą edycję U3 da się wyrwać za mniej niż 199 i może jeszcze przed 1.11 :) Tak wiem, marzenia ściętej głowy...

Odnośnik do komentarza

pogralem 30 minut w multi 3D, wszystko fajnie ale graifka odstaje bardzo i jednak 3D nie jest dla mnie po 30 minutach bez przerwy glowa mnie bolala i myslalme ze sie pozygam :) mozliwe ze bylo to spowodowane tym ze przed sesja wypilem dosc szybko piwo :)

 

mam pytanie do osob co maja 3d i graja w 3d idzie do tego przywyknac po dluzszym obcowaniu ? zeby nie bylo offtopa to prosze o odp na pw ;)

Odnośnik do komentarza

Z ceną kolekcjonerki przesadzili ale może będzie tak jak z tą od GoW3 - w empikach 3 miesiące po premierze kosztowała 300 coś zł.

 

No i juz widze jak to bedziesz czekal 3 miesiace az stanieje :blum2:

 

pogralem 30 minut w multi 3D, wszystko fajnie ale graifka odstaje bardzo

 

Mam nadzieje, ze nie schrzania opcji 3D tak jak to bylo w KZ3. Ogolnie zauwazylem, ze wszystko zalezy od gry. Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ktoś się dokopał w plikach z bety U3 do listy map. Wyszło mu 17 map do multi i 3 do co-op adventure. Oczywiście część z tych 17 map może się nie pojawić w ogóle, albo są robione z myślą o DLC (najbardziej prawdopodobne).

 

Oto lista (z kilkoma małymi screenami z niedokończonych wersji):

 

 

 

Airport,

Chateau,

Digsite,

Drydocks,

Fort,

Gompa,

Ice Cave,

London,

Flooded Ruins,

Sanctuary,

Shambhala,

Syria,

Train-Wreck,

Treasure (UC 2 Temple),

Desert Village,

Warzone (UC2 Plaza),

Yemen.

 

2mxfsc9.jpg

 

 

Dry Docks:

2vtqx3n.jpg

London:

mlnwcy.jpg

Sanctuary:

30sc315.jpg

Syria:

156af88.jpg

 

 

 

http://www.examiner....ed-plus-new-art

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

pogralem 30 minut w multi 3D, wszystko fajnie ale graifka odstaje bardzo

 

Mam nadzieje, ze nie schrzania opcji 3D tak jak to bylo w KZ3. Ogolnie zauwazylem, ze wszystko zalezy od gry. Poczekamy, zobaczymy.

 

nawet mnie nie przerażaj - to jest mój kandydat to najlepszej gry PS3 3D jaka powstała. po oglądnięciu trailera z PSN w 3D urwało i jajca i ja liczę tak właśnie będzie to wyglądać. Liczę, że na gorszą grafikę wpłynął tryb multi - beta też wyglądała obrzyganie.

 

dla mnie single ma być moc graficznie i fabularnie. Przy tym tytule i przy tej ekipie nie mam taryfy ulgowej (w story mode oczywiście)

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tych gifów zastanawia mnie jedna sprawa.

 

 

Teren wydaje się być rozległy w końcu to pustynia, w poprzednich częściach tak nie było. Jestem ciekaw czy będzie można się zgubić; czy jakieś ograniczenia dadzą. Typu niewidzialne ściany czy może "energia" która ma nas ograniczać w zbytniej eksploracji. Na zasadzie jak za bardzo odejdziemy od ścieżki wyznaczonej przez ND to Drake dostanie udaru, przegrzeje się, zginiemy czy coś w ten deseń.

 

Fatamorgana też by się przydała :thumbsup:

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Robert Cogburn, game designer at Naughty Dog says:

You get to carry over your experience from the beta. That means that anything you unlock up to rank 35 you will have the second you stick your fresh copy of Uncharted 3 in your PS3. And be ready to face the Dogs, we will be playing the beta so keep your eyes open.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...