Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, nowe mapy są rewelacyjne... Rozbudowane, ładne i dające dużo możliwości. Cmentarzysko jest WIELKIE, chyba największa mapa do tej pory. Dodanie opcji DLC w patchu 1.09 naprawdę działa - na 15 meczy większość była na nowych mapach. Mniejszy rozrzut w kałachu też jest zauważalny, na bliski dystans to naprawdę dobra broń.

Odnośnik do komentarza

Proszę o radę. Po ściągnięciu patcha 1.09 gra się nie uruchamia widać tylko ten kręcący się pierścień cały czas i tyle, gdy chce wyjść do systemy konsola sie zawiesza i automatycznie restartuje. Z innymi grami jest super, wszystko działa. Czy to wina tego patcha. Może ma ktoś też taki problem, co robić: Kobra83@onet.eu Dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolejny patch zapowiedziany.

http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_patch_111_notes_the_return_of_the_lab_elimination_mode_and_more/

 

 

Dobry patch się zapowiada, szkoda, że nie osłabili nieco g-mail (np. większy rozrzut przy strzale). Najważniejsze zmiany to:

 

If you leave a game, disconnect, or turn off your PS3 mid-game, it will be counted as a loss. W końcu.

“Advanced Settings” jeżeli ktoś gra customy to doskonała wiadomość.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie kupiłem swoją kopię Uncharted 3. Jestem gdzieś w 8 rozdziale i póki co jest to poziom porównywalny z Among Thieves. Graficznie jest to wszystko solidnie podj.e.bane do granic możliwości silnika. Zauważyłem, że w tej części cut-scenki są znacznie dłuższe niż w poprzedniczkach. I bynajmniej nie przeszkadza mi to. Fabularnie nie jest źle, postać Marlowe jako głównej antagonistki daje radę, może trochę za mało jest całkowicie nowych bohaterów ale nie jest to dla mnie jakaś wybitna wada. Póki co jest po prostu wypas a zapewne będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

może trochę za mało jest całkowicie nowych bohaterów ale nie jest to dla mnie jakaś wybitna wada.

W U2 pojawiła się Chloe, Flynn, Lazarewic, Tenzin i Schafer czyli 5 nowych postaci z czego 2 dopiero w 3/4 gry czasu gry.

 

W U3 natomiast doszli

Cutter, Marlowe, Talbot i Rameses gdzie 1 postać pojawia się w połowie gry.

Więc wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory nie rozumiem częstych zarzutów w stronę strony fabularnej Oszustwa Drake'a. U2 pod tym względem też nie było zbyt skomplikowane i przewidywalne a zostało najlepszą grą w historii marki PS według brytyjskiego OPM. Pomijając już liczne nagrody zebrane przez Uncharted 2, trzeba pamiętać o tym, że w tej serii liczy się filmowość tempa akcji połączona z nieziemską oprawą i bardzo dobrym gameplayem. Nic dziwnego, że Uncharted to jeden z najlepszych blockbusterów tej generacji.

 

Mam nadzieję, że ostatnia części dotychczasowej trylogii tylko to potwierdzi (jak na razie jest świetne).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

po ponad pół roku znowu zasiadłem do Uncharted3. Tym razem zaliczam go na "miażdżącym", który wcale taki trudny w porównaniu do poprzednich części nie jest. Drugie podejście do tej części sprawiło,że jeszcze bardziej zacząłem ją doceniać i do teraz nie wskaże jednocześnie czy 2 czy 3 jest lepsza - obie są po prostu genialne.

 

Tyle czasu po premierze i tematu nie śledziłem - ND lub ktoś inny próbował przez ten czas wyjaśnić nieścisłości fabuły?

szczególnie chodzi o Talbota i jego wyjście bez szwanku z strzelaniny w Syrii?

 

Edytowane przez Square
dodany spoiler
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...