Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Sorry, Słupek ale muszę niestety stwierdzić, że jesteś skończonym debilem. Ostatnio dużo udzielasz się na forum i twoje posty zaczynają mnie irytować. Jesteś najlepszym przykładem tego, dlaczego w Uncharted 3, tryb single player nie powinien zostać całkowicie wyparty przez tryb co-op. Jeśli miałbym grać z takimi ludźmi jak ty to już bym wolał w ogóle nie grać.

Lachę wbijam w to, faktycznie głupio to napisałem ale miało być inaczej.

 

Tylko słuchaj to nie ja jojcze na każdym kroku jakie to multi jest zwalone w każdej grze lub z jakimi debilami musiałeś grać. Od bodajże 2 lat nie ma gry to znaczy nie ma multi na który byś nie ryczał i jeszcze nigdy nie trafiłeś na "normalnych" graczy.

 

Może to z tobą jest coś nie tak? Wbijasz do tematu Black Ops i nazywasz ludzi debilami bo kupili BO na premierę...

Jakoś tysiące ludzi może normalnie grać w multi i znaleźć "normalnych" ludzi do grania. Więc może ty jesteś jakiś specjalny inaczej kup sobie psa i naucz go grać z tobą.

 

Zacznijmy od tego, że jakbym miał grać z tobą to wolałbym już grać z bootem na poziomie ducha z Pacmana.

 

PS.

 

 

Skończonym debilem to jesteś ty bo jarasz się fabułą i animusem w Assassin Creed

 

 

 

Takie właśnie odpowiedzi się spodziewałem i niestety takich ludzi zazwyczaj spotykam na PSN. No sorry ale grając po sieci nigdy nie spotkałem aby ktoś zaczekał na słabszego gracza zostającego w tyle. Wszyscy prą do przodu mając całą resztę graczy w (pipi)e. I tak już jest od dawna.

 

Nie mówię, że w sieci nie można spotkać normalnych graczy. Problem w tym, że tacy gracze powinni być na porządku dziennym. W praktyce jest zgoła inaczej. W sieci panują teraz idioci i to jest fakt. Ja tego nie wymyśliłem. Z resztą o czym my tu gadamy. Jest masa osób, która potrafią wydać 200 złotych na oryginalnego headseta tylko po to, żeby potem powiedzieć do słuchawki: "Patrz, (pipi) jak mu roz(pipi)ałem łeb". I ty mi mówisz, że ze mną jest coś nie tak.

 

 

Nie no wymiękam, nazywasz mnie skończonym debilem (pewnie i masz rację ale) i spodziewałeś się jakiej odpowiedzi?

Tak panie mózgu, kłaniam się nisko, przepraszam i dziękuję, że ze mną nie zagrasz w multi?

 

Ja zazwyczaj, przeważnie z takimi ludźmi gram. Sorry ale musiałbym nieźle być "innym" (ujmę to grzecznie) żeby wyłączać się lub z kimś nie grać bo ktoś powiedział "patrz jak rozj..... mu łeb" liczy się fun jaki się czerpie z wspólnego grania a nie spinka pośladków bo ktoś zawalił sprawę czy nie zdobyłeś "killa".

 

Graj sobie z kółkiem różańcowym czy nawet z nazistami ale nie wyznaczaj jakiś norm. Grasz, zadajesz się w takim towarzystwie jakie ci odpowiada dla mnie twoje standardy to niepojęty obłęd.

 

Zresztą co ma mój debilny tekst o Sullym (zdaję sobie sprawę) wspólnego z tym czy ty byś ze mną zagrał czy nie :o wow.

 

EoT

 


Fajny ten dziennik.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Takie właśnie odpowiedzi się spodziewałem i niestety takich ludzi zazwyczaj spotykam na PSN. No sorry ale grając po sieci nigdy nie spotkałem aby ktoś zaczekał na słabszego gracza zostającego w tyle. Wszyscy prą do przodu mając całą resztę graczy w (pipi)e. I tak już jest od dawna.

 

 

nie narzekaj. Pograj w Left 4 Dead ... Tam jak zostajesz z tylu to leci odrazu VOte KIck bo zaniżasz staty

 

w kazdym razie U1 Kupilem uzywke, U2 po wejsciu w platyne. I cos czuje ze teraz bedzie premiera ;)

Odnośnik do komentarza

Posiadam 1 i 2

 

1 kupilem na premiere z USA (pamietacie ten cudowny kurs $ ? )

2 kupilem na premiere w Polskiej wersji jezykowej

 

Obie czesci skonczylem w sumie 15 razy 7x czesc 1 i 8x czesc 2

 

3 kupie na premiere (6 listopad mam urodziny wiec moze zona mi kupi "w dzien premiery bede mial juz zone :D")

 

2 najlepsze gry na ps3- dla wlasnie takich tytulow bawie sia ta pasia. Dla takiej przygody.

Odnośnik do komentarza

a mi się marzy by to była ostatnia część serii i najlepsza gra tej generacji. Niech Uncharted odejdzie w chwale i zawsze niech będzie kojarzony z trzema genialnymi grami na ps3. Dalsze części produkowane taśmowo tylko by zespoły ten wizerunek.

 

Niech na ps4 naughty dog zacznie robić znowu nowy ip.

Odnośnik do komentarza

a mi się marzy by to była ostatnia część serii i najlepsza gra tej generacji. Niech Uncharted odejdzie w chwale i zawsze niech będzie kojarzony z trzema genialnymi grami na ps3. Dalsze części produkowane taśmowo tylko by zespoły ten wizerunek.

 

Niech na ps4 naughty dog zacznie robić znowu nowy ip.

Sadzisz ,ze znane nam ND dopuscilo by do tego? Jesli marka pozostanie w ich rekach to naprawde mozemy byc spokojni o jakosc.

 

Zawiodla Cie jakakolwiek ich gra?

Odnośnik do komentarza

A jedna rzecz nam chyba wszystkim ucieka...pierwszy raz Sony postarało się z marketingiem...aż w szoku jestem...gra wychodzi za rok a tu w dniu jej ogłoszenia polski ps store ma barwy Uncharted, widnieje w nim trailer z polskimi napisami, mamy tapety i avatary do kupienia.

 

Oby to nie były złego dobrego początki bo ta gra zasługuje jak żadna inna na tej generacji na genialną sprzedaż a prawde powiedziawszy wyniki obu części są jak na jakość tytułu wg mnie mizerne

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Głupotą byłoby porzucać taką markę, kiedy jest u szczytu, Uncharted za mocna seria i gdyby ND ją zostawiło, to na pewno nie Sony. Potem będzie jak z Jakiem na PSP, wyszła co najwyżej średnia gra, bo robił ją ktoś inny.

 

Mogą ewentualnie robić raz Uncharted, raz coś innego, tak by minęło trochę czasu i wrzucić jakieś nowe ciekawe rozwiązania, przy okazji nie byłby to seryjny tasiemiec jak COD.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

To jak na grę bardzo kontrowersyjny temat. :rolleyes: Raczej nie posunęli by się do wątków podważania wiary. Uncharted jako seria raczej będzie oferowało nam bardziej przygodową fabułę okazywaną w filmowej otoczce. Sam scenariusz nigdy nie był jakiś specjalnie złożony, jak w filmie, o którym wspomniałeś.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

jak w filmie, o którym wspomniałeś.

to byla książka!

 

 

ale swoją drogą mi sie podobają oba pomysly powyzej - zarowno atlantyda i jakies levela podwode z nurkowaniem i fajnym swiatem podowdnym (i jakimis jaskiniami i ruinami gdzie są resztki suchego terenu a potem jakis wybuch i spieprzanie gdy sie wszystko topi

 

 

ale fajna by byla też akcja z kodu da vinci, moze nawet nie sama religia, ale wiecej klimatów miastowych, żeby częsc gry dziala sie wsrod ludzi i cywilizacji (jak etap w wierzowcu w którym tomb raiderze byl) , np sledzenie kogos w tlumie na ulicy (jak poczatek hevy rain), tego typu rzeczy mi sie kojazą z takimi klimatami łowcow skarbow, w koncu indiana jones czesto dział sie w miastach, bylo szukanie wskazówek po biliotekach itp, a nie same krzaki i swiątynie na za(pipi)u ;)

Odnośnik do komentarza

To kiedy możemy spodziewać się Gameplayu , bo zapomniałem , a nie chce wracać kilka stron wstecz. Sorry , leń ze mnie sie zrobił;)

 

Na najnowszym zwiastunie masz kilkanaście sekund czystego gameplay'u. Jak dla mnie nie muszą pokazywać żadnych gameplay'ów, bo raz, że Uncharted to sprawdzona marka i jak dla mnie wystarczą trailery i może jakieś demko za kilka miesięcy, a dwa to wiadomo czego się spodziewać jeśli idzie o sam rdzeń rozgrywki. :thumbsup:

 

A tak na poważnie to na solidne demo poczekamy sobie chyba do E3. Obym się mylił.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...