Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Sony robi dobre EK, a już zaczynam odkładać po złotówce!

 

Każde Unchrted mnie jarało, ale trójka to przebija. Super klimaty, rzadko spotykane w grach. Pod koniec roku pewnie jeszcze Tomb Raider i ME3!

 

Ten kod jest chyba nielimitowany więc ścigajcie.

 

newzme.jpg

 

Więc będziemy mieli czwórkę w U3.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

No, no. Taki rodzaj promocji mi się podoba. Widać, że Sony zaczyna rozumieć, że każdej grze (nawet tej najlepszej) akcje marketingowe są potrzebne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że U3 będzie miał godnych rywali (ME3, TR?, B:AC, AC3?, BF3, N4S, COD - przy codzie chodzi mi o samą akcję marketingową).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Sorry, Słupek ale muszę niestety stwierdzić, że jesteś skończonym debilem. Ostatnio dużo udzielasz się na forum i twoje posty zaczynają mnie irytować. Jesteś najlepszym przykładem tego, dlaczego w Uncharted 3, tryb single player nie powinien zostać całkowicie wyparty przez tryb co-op. Jeśli miałbym grać z takimi ludźmi jak ty to już bym wolał w ogóle nie grać.

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

ja musze troche chłodu wprowadzic do tej calej podniety ;)

mimo ze gra wygląda cudownie, to mam nadzieje że troszke poprawią gameplay, a dokladnie jeden element - niech zerżną z RDR reakcje wrogów na strzały, zarówno chodzi mi o te cudowne upadki i krew na postaciach, ale też co ważne a nawet wazniejsze - niech przeciwnicy reagują na kule! rozumiem jeszcze że moga przezyc kilka strzalow w kamizelke, ale niech chociaż to chociaz na chwile ich spowalnia, a strzały w reke wykluczają jej uzycie, a w twarz zabijają, a w hełm ogłuszają na chwile, w U2 strasznie mnie wkurzały czołgi ktore przyjmowały na klate serie z karabinu i nadal szły strzelając...

 

a przeciwnicy bez kamizelek powinni padac po 1-2 pociskach, co przy serii z karabinu bylo by oczywiscie bardzo szybkie, ale mogli by to nadrobić iloscią przeciwników

 

zresztą czuyż nie cudowna byla y scena gdy korytarzem wbiega stado wyrogów a my zdejmujemy ich masowo , a na podłodze piętrzą sie trupy tak ze ci nowi musza wspinac sie na górke trupów? XD

 

gra ma cudowną grafe ale gdyby zrobili taką scene w jakimś prostym korytarzu bez fajerwerków graficznych to spoko by pociągneło

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja musze troche chłodu wprowadzic do tej calej podniety ;)

mimo ze gra wygląda cudownie, to mam nadzieje że troszke poprawią gameplay, a dokladnie jeden element - niech zerżną z RDR reakcje wrogów na strzały, zarówno chodzi mi o te cudowne upadki i krew na postaciach, ale też co ważne a nawet wazniejsze - niech przeciwnicy reagują na kule!

 

To ja poproszę jeszcze kilka zwierząt z RDR ;) zawsze miło jak coś w dżungli przebiegnie za drzewami, a pewny jestem, że kilku etapów w dżungli nie zabraknie + śnieg i teraz piasek.

 

Aha no i widać, że ostro skupili się nad wodą więc obstawiam jaskini z nurkowaniem, aby dostać się do niej :)

Odnośnik do komentarza

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Sorry, Słupek ale muszę niestety stwierdzić, że jesteś skończonym debilem. Ostatnio dużo udzielasz się na forum i twoje posty zaczynają mnie irytować. Jesteś najlepszym przykładem tego, dlaczego w Uncharted 3, tryb single player nie powinien zostać całkowicie wyparty przez tryb co-op. Jeśli miałbym grać z takimi ludźmi jak ty to już bym wolał w ogóle nie grać.

Lachę wbijam w to, faktycznie głupio to napisałem ale miało być inaczej.

 

Tylko słuchaj to nie ja jojcze na każdym kroku jakie to multi jest zwalone w każdej grze lub z jakimi debilami musiałeś grać. Od bodajże 2 lat nie ma gry to znaczy nie ma multi na który byś nie ryczał i jeszcze nigdy nie trafiłeś na "normalnych" graczy.

 

Może to z tobą jest coś nie tak? Wbijasz do tematu Black Ops i nazywasz ludzi debilami bo kupili BO na premierę...

Jakoś tysiące ludzi może normalnie grać w multi i znaleźć "normalnych" ludzi do grania. Więc może ty jesteś jakiś specjalny inaczej kup sobie psa i naucz go grać z tobą.

 

Zacznijmy od tego, że jakbym miał grać z tobą to wolałbym już grać z bootem na poziomie ducha z Pacmana.

 

PS.

 

 

Skończonym debilem to jesteś ty bo jarasz się fabułą i animusem w Assassin Creed

 

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W wypowiedziach czuć już lekkie znużenie. Widać, że ND jest już trochę zmęczone tą serią. Z resztą to, że powstanie 3 część było pewne. Co do 4 części nie ma już tej pewności, dlatego też ND włoży więcej sił w tworzenie przygód Drake'a.

 

Żeby tak każdy deweloper był znużony jak ND, to mielibyśmy same zajebiste gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie z takimi stwierdzeniami? Oceniacie to po tym materiale z cyklu "making of"? ND prawdopodobni będzie chciało przebić fenomenalną U2 i z pewnością im się to uda. Każda ich nowa gra jest lepsza od poprzedniej. Tym bardziej, że Uncharted na szczęście nie wyrosło na rangę "tasiemca", jak w przypadku Call of Duty, Assasin's Creed czy NFS. Dzięki temu wiem, że U3 zmiażdży konkurencję.

 

Z drugiej strony gdyby faktycznie nie wprowadzali w silniku większych modyfikacji to gra mogłaby się ukazać nawet w tym roku. Oni znowu będą próbowali przebić samych siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie z takimi stwierdzeniami? Oceniacie to po tym materiale z cyklu "making of"? ND prawdopodobni będzie chciało przebić fenomenalną U2 i z pewnością im się to uda. Każda ich nowa gra jest lepsza od poprzedniej. Tym bardziej, że Uncharted na szczęście nie wyrosło na rangę "tasiemca", jak w przypadku Call of Duty, Assasin's Creed czy NFS. Dzięki temu wiem, że U3 zmiażdży konkurencję.

 

Z drugiej strony gdyby faktycznie nie wprowadzali w silniku większych modyfikacji to gra mogłaby się ukazać nawet w tym roku. Oni znowu będą próbowali przebić samych siebie.

 

Ja nie miałbym nic przeciwko zakonczeniu na U3 przygód Nathana. Mam wrażenie ze jak juz powstaje 4ty "odcinek" jakiejs produkcji to troche, chce czy nie chce, jest odgrzewanym kotletem. Wiem ze ND to wyśmienity developer, dlatego tymbardziej chciałbym zeby stworzyli takie "nowe Uncharted" tylko ze juz nie Uncharted, zamiast tworzyć cześć 4 "bo gracze bardzo go chcą".

Odnośnik do komentarza

 

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Sorry, Słupek ale muszę niestety stwierdzić, że jesteś skończonym debilem. Ostatnio dużo udzielasz się na forum i twoje posty zaczynają mnie irytować. Jesteś najlepszym przykładem tego, dlaczego w Uncharted 3, tryb single player nie powinien zostać całkowicie wyparty przez tryb co-op. Jeśli miałbym grać z takimi ludźmi jak ty to już bym wolał w ogóle nie grać.

Lachę wbijam w to, faktycznie głupio to napisałem ale miało być inaczej.

 

Tylko słuchaj to nie ja jojcze na każdym kroku jakie to multi jest zwalone w każdej grze lub z jakimi debilami musiałeś grać. Od bodajże 2 lat nie ma gry to znaczy nie ma multi na który byś nie ryczał i jeszcze nigdy nie trafiłeś na "normalnych" graczy.

 

Może to z tobą jest coś nie tak? Wbijasz do tematu Black Ops i nazywasz ludzi debilami bo kupili BO na premierę...

Jakoś tysiące ludzi może normalnie grać w multi i znaleźć "normalnych" ludzi do grania. Więc może ty jesteś jakiś specjalny inaczej kup sobie psa i naucz go grać z tobą.

 

Zacznijmy od tego, że jakbym miał grać z tobą to wolałbym już grać z bootem na poziomie ducha z Pacmana.

 

PS.

 

 

Skończonym debilem to jesteś ty bo jarasz się fabułą i animusem w Assassin Creed

 

 

 

Takie właśnie odpowiedzi się spodziewałem i niestety takich ludzi zazwyczaj spotykam na PSN. No sorry ale grając po sieci nigdy nie spotkałem aby ktoś zaczekał na słabszego gracza zostającego w tyle. Wszyscy prą do przodu mając całą resztę graczy w (pipi)e. I tak już jest od dawna.

 

Nie mówię, że w sieci nie można spotkać normalnych graczy. Problem w tym, że tacy gracze powinni być na porządku dziennym. W praktyce jest zgoła inaczej. W sieci panują teraz idioci i to jest fakt. Ja tego nie wymyśliłem. Z resztą o czym my tu gadamy. Jest masa osób, która potrafią wydać 200 złotych na oryginalnego headseta tylko po to, żeby potem powiedzieć do słuchawki: "Patrz, (pipi) jak mu roz(pipi)ałem łeb". I ty mi mówisz, że ze mną jest coś nie tak.

 

rkBrain nom masz rację ND robi U3 bez pasji i życia. Szkoda... :turned:

Chodziło mi o to, że oni siedzą przy tej serii któryś rok z rzędu. Zapewne po skończeniu U3 chcieliby ruszyć z jakimś nowym projektem. Z resztą kiedyś ta seria musi się zakończyć i teraz jest na to świetny moment.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie ze jak juz powstaje 4ty "odcinek" jakiejs produkcji to troche, chce czy nie chce, jest odgrzewanym kotletem.

 

Chyba, że dochodzi do rewolucji w formule gry, tak jak w przypadku Resident Evil 4. Choć nie sposób porównywać tej serii z Uncharted, gdyż w chwili gdy wychodził RE4, formuła poprzednich części serii była już archaiczna. Uncharted zaś wciąż ma świeży gameplay. Obawiam się tylko, żeby z serii gier, która ratuje honor "liniówek" nie zrobili kolejnego sanboxa.

Odnośnik do komentarza

 

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Sorry, Słupek ale muszę niestety stwierdzić, że jesteś skończonym debilem. Ostatnio dużo udzielasz się na forum i twoje posty zaczynają mnie irytować. Jesteś najlepszym przykładem tego, dlaczego w Uncharted 3, tryb single player nie powinien zostać całkowicie wyparty przez tryb co-op. Jeśli miałbym grać z takimi ludźmi jak ty to już bym wolał w ogóle nie grać.

Lachę wbijam w to, faktycznie głupio to napisałem ale miało być inaczej.

 

Tylko słuchaj to nie ja jojcze na każdym kroku jakie to multi jest zwalone w każdej grze lub z jakimi debilami musiałeś grać. Od bodajże 2 lat nie ma gry to znaczy nie ma multi na który byś nie ryczał i jeszcze nigdy nie trafiłeś na "normalnych" graczy.

 

Może to z tobą jest coś nie tak? Wbijasz do tematu Black Ops i nazywasz ludzi debilami bo kupili BO na premierę...

Jakoś tysiące ludzi może normalnie grać w multi i znaleźć "normalnych" ludzi do grania. Więc może ty jesteś jakiś specjalny inaczej kup sobie psa i naucz go grać z tobą.

 

Zacznijmy od tego, że jakbym miał grać z tobą to wolałbym już grać z bootem na poziomie ducha z Pacmana.

 

PS.

 

 

Skończonym debilem to jesteś ty bo jarasz się fabułą i animusem w Assassin Creed

 

 

 

Takie właśnie odpowiedzi się spodziewałem i niestety takich ludzi zazwyczaj spotykam na PSN. No sorry ale grając po sieci nigdy nie spotkałem aby ktoś zaczekał na słabszego gracza zostającego w tyle. Wszyscy prą do przodu mając całą resztę graczy w (pipi)e. I tak już jest od dawna.

 

Nie mówię, że w sieci nie można spotkać normalnych graczy. Problem w tym, że tacy gracze powinni być na porządku dziennym. W praktyce jest zgoła inaczej. W sieci panują teraz idioci i to jest fakt. Ja tego nie wymyśliłem. Z resztą o czym my tu gadamy. Jest masa osób, która potrafią wydać 200 złotych na oryginalnego headseta tylko po to, żeby potem powiedzieć do słuchawki: "Patrz, (pipi) jak mu roz(pipi)ałem łeb". I ty mi mówisz, że ze mną jest coś nie tak.

 

 

rkBrain wchodzą w taką polemikę to niedługo można by wycągnąc wnioski ze wogole świat składa sie z samych idiotów i chamów a przecież nie powinno tak być... na PPE prym wiodą młodziaki zakochani w swoich konsolach i korzystając z braku moda i anonimowości piszą co tylko im ich niedojrzała psychika pod palce podsunie. A przecież inteligentni "normalni" ludzie którzy wiedzą co to obiektywizm też tam są. Wydaje mi sie ze troche uogólniasz i to w strone czarnego scenariusza.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...