Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

"Everytime I watch the Uncharted trailer I am more and more blown away. You guys will be doing frame by frame analysis, I promise you that."

 

Tweet Geoffa Keighley (tego od vga, gametrailers itp ;) ).

 

No, zapowiada się ciekawie :rolleyes:

 

Edit:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EN0GyNGCq9g&feature=player_embedded#

Trailer będzie miał dwie minuty :turned:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Nie mogę się doczekać tej gry, we wszystkich poprzednich częściach mam platyny, tej też nie popuszczę, jest to jedna z tych niewielu serii, gdzie nawet grając na najwyższym poziomie trudności, dalej mam pełną przyjemność z grania, mimo ze nie przepadam za trudnymi grami.

 

A tak propo tej relacji, macie w swoich ps3 taka zakładke "tv" czy cioś tam i jak na to najezdżacie to pojawia się cały biały ekran i jest tam logo AXN? rok temu tam wszedłem, i można tam pooglądać sobie jakieś odcinki różnych seriali, i własnie można było obejrzeć pełną galę rozdania nagród VGA, co prawda nie na żywo, ale można było.

Odnośnik do komentarza

Caly trailer jest na silniku gry ?

Faktycznie było widac pod koniec gameplay który robi spore wrażenie , inna sprawa że nie spodziewałem się tak wczesnej daty premiery 1 listopad super .

Pozostaje czekac. Po tym co pokazała 2 czesc i tym co widzialem na trailerze są wielkie szanse ze goty 2011 zgarnie wlasnie u3. I tego wlasnie tej grze życze. Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza

1.11.11

 

Muzyka + rzut kamerą na pustynię + końcowy gameplay - ucieczka przed wodą = zafajdane gacie.

Ciężko to opisać słowami.

 

Ale odnośnie trailera zauważyliście podczas sceny Nathana z Sullym, Drake ma normalną twarz tą z dwójki. Czyli całkiem możliwe, że ta spuchnięta to tylko na pustyni po wypadku z samolotem. Poza tym trailer znowu wskazuje, że może będziemy mieli porozrzucane czasowo rozdziały/fabułę jak w dwójce.

 

Martwi mnie tylko brak Chloe ale to w końcu pierwszy trailer ;].

 

No i jeszcze te 3 czy 4 paski z gameplayem na końcu. UCIECZKA PRZED WODĄ i na samym początku jakiś skok czyli szykuje się rozje.bongo z dwójki.

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co za akcje smażą nam geniusze z ND.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...