Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

RDR miało większy teren od Liberty City i jakoś wszystko było zaje.biste, zero problemów.

Ta, kilka razy większy i jednocześnie kilka razy bardziej pusty. To nie sztuka, żeby zrobić ogromny teren - trzeba jeszcze go jakoś ciekawie zapełnić. GTA to jednak inna skala wielkości.

Edytowane przez Flash.
Odnośnik do komentarza

Słupek dokładnie o tym samym pomyślałem, i nawet napisałem wcześniej, jak zobaczyłem ten samolot :D

 

po raz n-ty oglądam trailer w poszukiwaniu drobnostek. na początku jak laski idą przez molo to po lewej widać jak plandeka z reklamą rusza się na wietrze, plac budowy i tablica Mile High Club oraz w wielu ujęciach widać sterowiec na niebie (ciekawe czy da się zestrzelić).

 

 

e: nie wiem czemu ale scena gdzie te 2 laski i koleś są w górach bardziej mi wygląda jak reklamówka albo program z tv niż element gry.

 

Mile High Club - Sex podczas lotu samolotem :D Może będzie jakaś misja z tym związana? ;p

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy będziemy grać tym facetem, który siedzi za kółkiem i ucieka przed policją...

 

 

BTW, Rockstar potwierdziło, że GTA V będzie się rozgrywać w San Andreas, nie tylko w Los Santos.

 

Ze strony IGN:

 

 

"Rockstar has confirmed that Grand Theft Auto V will be set in its fictional world of San Andreas.

 

San Andreas is a fictional U.S Southwestern state which includes three cites based on real U.S cities - Los Santos, (Los Angeles), San Fierro (San Francisco) and Las Venturas (Las Vegas). Rockstar has a habit of tweaking its cities, and GTA V is set in modern day, so it's possible that area names and the city's layout will change.

 

(http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1211341p1.html)

Edytowane przez matcz
Odnośnik do komentarza

e: nie wiem czemu ale scena gdzie te 2 laski i koleś są w górach bardziej mi wygląda jak reklamówka albo program z tv niż element gry.

 

Dokładnie haha dokładnie to samo skojarzenie. Ta scena wygląda dziwnie, fajnie ale właśnie tak plastycznie jak program. Zresztą Rockstar mógł nieźle pociąć i pokombinować z tym trailerem. Pamiętam jak było z GTAIV czy RDR trailery znało się na pamięć a potem niektóre sceny "działały" zupełnie inaczej niż mogło się wydawać ;]

 

Btw jeżeli pies na początku trailera sugeruje zwierzęta. To ja poproszę o policję konną <zadyma> i ZOO xD

 

A teraz najgorsze - powolny powrót do rzeczywistości. Jak ja mam odpalić te "zwykłe gierki" po tym trailerze :( przecież czekanie na GTAV to będzie... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Część pierwsza :):

 

 

-pies

-powiewająca na wietrze flaga i sznurki

-deska surfingowa

 

gtav1.jpg

 

-nazwa molo to Pleasure Pier

 

gtav2.jpg

 

-latający helikopter nad miastem

-po prawej widać dzielnice mieszkalne

 

gtav3.jpg

 

-flagi różnych państw

-169 to oczywiście nawiązanie do ulubionej liczby R* :D

 

gtav4.jpg

 

-pole golfowe niedaleko centrum? hmm...

-sterowiec na niebie

 

gtav5.jpg

 

-skuter wodny

-ogromny most

-dzielnica portowa

 

gtav6.jpg

gtav7.jpg

gtav8.jpg

 

-POTĘŻNE góry

-chmury efektownie zanikające na niebie

 

gtav9.jpg

Odnośnik do komentarza

Część druga:

 

-składany dach w kabriolecie

-zerwana reklama Pisswassera na ścianie :D

 

gtav10.jpg

gtav11.jpg

gtav12.jpg

 

-ciężki sprzęt jadący na dole

-góry na horyzoncie

 

gtav13.jpg

 

-para uprawiająca ćwiczenia na tarasie swojej posiadłości, który najprawdopodobniej znajduje się nad wodą

-teleskop

 

gtav14.jpg

 

-Los Puerta, Little Seoul - latynoska i koreańska dzielnica

 

gtav15.jpg

gtav16.jpg

 

-plaża nazywa się Vespucci Beach

-siłownia i ćwiczący ludzie

 

gtav17.jpg

 

-chyba jakieś nowe sportowe autko

-te osoby się znają? stojący murzyn pokazuje coś ręką...

 

gtav18.jpg

gtav19.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na tą siłownie z 33 sekundy trailera i tak sobie myślę że fajnie jakby rozwinęli ten wątek z SA - z większą ilością różnorodnych ćwiczeń (taka prawdziwa wirtualna siłownia z maszynami na każdą część ciała z pełnymi tego konsekwencjami - jeżeli olewamy robienie biców a skupiamy się tylko na klacie to potem mamy napakowaną klatę ale do tego chude witki bo olewaliśmy trenowanie ich itp etc. ) i dużo dłuuuuuuuuuższym czasem wirtualnych dni potrzebnych do zbudowania muskulatury niż w GTA SA ;p

 

Niby pierdółka ale jarało mnie to bawienie się sylwetką CJ'a w GTA SA

 

Chociaż to wszystko trochę koliduje jak głównym bohaterem ma być podstarzały facet, tu trzeba kogoś w stylu CJ'a

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Część trzecia:

 

-Mile High Club, nawiązanie do Call of Duty :D

-plac budowy jakiegoś wieżowca

 

gtav20.jpg

 

-w oddali widać wieżowiec z poprzedniego ujęcia

-jeden z głównych bohaterów czy też może główny bohater?

 

gtav21.jpg

gtav22.jpg

 

-uprawa winorośli

-misja ze zniszczeniem uprawy szkodliwym opryskiem?

 

gtav23.jpg

gtav24.jpg

gtav25.jpg

Odnośnik do komentarza

nie,mogli wrąbać New York na dziki zachód,o ja litości

Nie rozumiesz. Zwracam tylko uwagę na to, że łatwiej jest stworzyć wielki i jednocześnie pięknie wyglądający świat z RDR'a, który jednak jest dosyć pustawy, niż obładowany różnego rodzaju obiektami (wszelakie budowle, masy samochodów na ulicach, przechodnie z każdej strony etc) obszar z GTA. Nie ma się tutaj z czym kłócić, to najprostszy w świecie fakt. Logiczne, że GTA V może nie prezentować się aż tak oszałamiająco wizualnie skoro będzie zawierać z tryliard razy bardziej dopakowany teren do zwiedzania.

Odnośnik do komentarza

Część czwarta:

 

-karabin z tłumikiem!!!

-BUGSTAR/BUGSTARS, jaki autodiss :lol:

-napis Los Santos na furgonetce

-w końcu normalne tablice rejestracyjne

-wygląda mi to na misję z napadem na sklep jubilerski w tej luksusowej dzielnicy, w San Andreas nazywała się ona bodajże Rodeo?

-znana z czwórki Fleeca (parodia VIsy) na szklanych drzwiach

 

gtav26.jpg

gtav27.jpg

gtav28.jpg

gtav29.jpg

gtav30.jpg

gtav31.jpg

 

-Pizza This, parodia Pizza Hut?

 

gtav32.jpg

gtav33.jpg

 

-supermarket 24/7, sieć znana z San Andreas

-San Andreas na tablicy rejestracyjnej

-znany nam już koleś za kierownicą

 

gtav34.jpg

gtav35.jpg

Odnośnik do komentarza

Fantazjowana ciąg dalszy: tak patrzę na ten urywek z trzema turystami i ujęciem na te niedostępne góry i tak sobie myślę: może dodadzą jakoś ciekawie rozwiązaną wspinaczkę? Która oczywiście najpierw wymaga solidnego przygotowania na siłowni.

 

No co? Base Jumping był w SA to wspinaczka też może być ;p

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na tą siłownie z 33 sekundy trailera i tak sobie myślę że fajnie jakby rozwinęli ten wątek z SA - z większą ilością różnorodnych ćwiczeń (taka prawdziwa wirtualna siłownia z maszynami na każdą część ciała z pełnymi tego konsekwencjami - jeżeli olewamy robienie biców a skupiamy się tylko na klacie to potem mamy napakowaną klatę ale do tego chude witki bo olewaliśmy trenowanie ich itp etc. ) i dużo dłuuuuuuuuuższym czasem wirtualnych dni potrzebnych do zbudowania muskulatury niż w GTA SA ;p

 

Niby pierdółka ale jarało mnie to bawienie się sylwetką CJ'a w GTA SA

 

Chociaż to wszystko trochę koliduje jak głównym bohaterem ma być podstarzały facet, tu trzeba kogoś w stylu CJ'a

 

 

To byłoby żałosne.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...