Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że rzuty na siłkę dali przez przypadek, że nie będzie można z nich korzystać. Tak samo jak myślę, że będzie więcej niż 1 bohater choćby ten motyw z nyggasem uciekającym daje do myślenia. Tak samo jak rzut na typa całego wytatuowanego (to chyba ten murzyn).

 

Btw "Bugstars" hehe xD

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Najbardziej by mnie cieszylo gdyby byl jeden bohater (ten stary gangster),

 

zostało mi jeszcze ballada z gtaiv, cos czuje ze peknie w ten weekend :D

 

 

e:

 

przeciez od razu wiadomo ze to los santos, widać ten najwyzszy budynek

 

MYŚLIWCE!!!

Odnośnik do komentarza

Z części na część ta seria staje się coraz dojrzalsza, mniej świecenia przemocą, a więcej żyjącym światem i historią (chociaż założenia scenariusza są jak widać znów takie same). Aż zaczyna normalnie mi się podobać.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lVt0ZyO9ft4&feature=relmfu

 

 

...Nadal najlepszy trailer gry, jaki widziałem.

 

 

 

Pierwszy zwiastun "czwórki" pojawił się rok przed premierą, tak że pewnie tak to będzie wyglądać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Poszperałem trochę i wygląda na to że w przypadku GTA IV pierwszy trailer był w marcu 2007 a gra wyszła w kwietniu 2008 (choć pierwotnie zapowiedziana na październik 2007). Czyli analogicznie można przepuszczać że GTA V wyjdzie w przedziale czasowym 06.2012 - 12.2012.

 

W przypadku RDR od pierwszego trailera do premiery minął rok.

 

Tak czy srak jeszcze sobie poczekamy ;/

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Część piąta:

 

-Up n Atom Burger, sieć fast foodów?

-dzielnica portowa

 

gtav36.jpg

gtav37.jpg

 

-biedota pod mostem

-ludzie jadący na pace pick upa!!!

-Mesa Grande powraca?

 

gtav38.jpg

gtav39.jpg

 

-ciężarówka poczty z napisem "Postal, We aim not to lose it" - "Poczta, staramy się tego nie zgubić", znamy to z naszego podwórka, nieprawdaż :lol:?

-koleś wbijający przed domem tabliczkę z napisem na sprzedaż, na 1000% nawiązanie do znanego nam krachu na rynku nieruchomości

 

gtav40.jpg

gtav41.jpg

gtav42.jpg

 

-prostytutki z jakiejś pipidówy?

-spore wzniesienie w oddali

 

gtav43.jpg

gtav44.jpg

Odnośnik do komentarza

Pomijając pierdyliard rzeczy rozwala mnie myśl, że te wszystkie życzenia przed trailerem. Ba jeszcze nawet przed zapowiedzią Piątki, ten jeden, króciutki trailer potwierdza to. Wiadomo każdy miał/ma inne oczekiwania, ale ja tam jestem w niebie <banał>

 

San Andreas nowej generacji, z nowymi ficzerami, zwierzętami?, gangsta klimaty na RAGE i Euphorii z dojrzalszą fabułą.

Dzizas szykuje się najlepsze GTA.

 

PS. Ja tam jak najbardziej jestem żeby jednym z bohaterów był ten staruch. Uwielbiam takie historie, Życie Carlita anyone?

Odnośnik do komentarza

są 3 potencjalnie grywalne postacie

 

prawie na pewno: stary gangster widoczny przez wiekszosc czasu i opowiadajacy swoja historie jako narrator

może: latynos w czerwonym samochodzie, przewija sie kilka razy i pasuje do opisu z 4chana

niezbyt: murzyn uciekajacy przed heli

 

 

Naginający nigger przed śmigłowcem to ten sam co smiga czerwoną gablotą

 

Będzie można zasuwać ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą ! :banana:

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszlo, to ze jesli glos faktycznie podklada Ray Liotta, a na trailerze mowi "I came here to retire", to moze mamy do czynienia z Tommym Vercettim :D [w VC ile on mogl miec lat? 20pare, moze 30 wiec by sie zgadzalo - mielibysmy do czynienia z dobrze sie trzymajacym / lub farbujacym wlosy 50paro, albo 60 latkiem]

 

 

Byłoby super, gdyby się okazało, że to Vercetti...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...