Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

To fejk, mod do GTA IV. Popatrzcie na grafikę, gołym okiem widać że to czwórka. Postacie z trailera mają znacznie więcej detali. To też tłumaczy czemu ten screen tak wybiórczo pokazuje teren: budynki, słabe palmy... Porażka.

Nie wierzę, że muszę komukolwiek to tłumaczyć.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Najlepsze będzie, że jeżeli jakimś cudem kiedyś pojawi się prawdziwy przeciek. Jakiś filmik, screen, mapka czy coś to nikt nie uwierzy bo każdy będzie myślał, że to kolejny fake ;p

Z drugiej strony od R* rzadko kiedy coś "wycieka". Anyłej do premiery GTAV pewnie pojawi się jeszcze milion przecieków i drugi milion plotek.

 

Od razu przypomina mi się ostatnie oświadczenie Rockstar i hasło - "Internet Lunacy" heh.

Odnośnik do komentarza

Dajcie już sobie spokój z tymi przeciekami, z GTA IV coś przed premierą wyciekło? Nie przypominam sobie, żeby chociaż któryś z "szarych graczy" widział gameplay, nawet nagrywany kartoflem. To samo RDR. Z LAN jedynie pamiętam właśnie jakieś nagranie z ukrycia trwające...2 minuty? Rockstar "lubi" mocno ukrywać swoje gry, ma także bardzo zaufanych pracowników, a to wszystko o czym przeczytaliście przez ten miesiąc to zwykły bełkot właśnie takich "szarych" przeciętnych graczy, którym się po prostu nudziło i wrzucają co bądź internetu, byle tylko zdobyć "popularność" i mieć ewentualnie polewkę z naiwniaków...

Odnośnik do komentarza

mnie smuci fakt, ze R* nie musi wcale dbac o promocje gta5.

w przypadku RDR byla masa objasnien, co sie znajdzie, ile interakcji, trybow itd.

tutaj nie ma potrzeby, co mnie smuci, bo wydaje mi sie, ze do 2012 pozostaje nam tylko ten jeden trailer...

 

Ejjj no też bez przesady, z tym, że Rockstar nie musi dbać o promocję. Czasami niektórzy tak piszą jakby przed premierą jakiegoś GTA oprócz trailerów nie było nic wiadomo.

Nie wiem jak Wy ale ja przed premierą Czwórki wiedziałem dużo, to samo SA, VC czy nawet Trójki (chociaż bez porównania do Czwórki).

 

Gameplayi typowych nie było ok (chociaż w trailerach był gameplay) ale było od zaje... previewów, nowinek, nowości, fur, broni, zmian, ficzerów-bajerów etc. Włącznie z opisem misji, kurde przecież ostatnie miesiące przed premierą GTAIV mnóstwo informacji się przewijało. Zaryzykuję stwierdzeniem, że nie było dnia bez czegoś o GTAIV. Nie wierzę, że w przypadku GTAV będzie mniej informacji obstawiam, że może być (będzie) nawet większa promocja. Więcej newsów etc chociaż też myślę, że do premiery co najmniej MP3 niewiele dostaniemy od Rockstar. I tyle... ale spokojnie jak już ruszy maszyna GTAV to nic jej nie zatrzyma do premiery heh.

 

@Kre3k

 

Przed premierą RDR nic nie wyciekło?

 

Hah dobreee, pamiętam do dzisiaj jak np. wrzucałem pierwsze screeny prosto z gry i to nie od Rockstar. Czy na kilka tygodni, dni przed premierą wrzuciłem jakby "instrukcję" która zawierała jakieś 60%-70% najważniejszych rzeczy. Ilość zwierząt, tryby, mini gry, bronie mnóstwo pierdół większość myślała, że to fake. A po premierze wyszło, że to nie fake; swoją drogą do dzisiaj zastanawiam się co to (pipi)a było heh. To samo co z GTAIV - nie było dnia bez newsa, wycieku o RDR.

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, czwórka kosztowała 100 mln baksów. Ile będzie kosztowała piątka? Ktoś z T2 zaryzykuje brak szumu przed premierą gry, za takie siano? No shit! Zrobią gameplay series i ludzie będą s*ać z wrażenia.

 

Mówię Wam.

 

Mam wujka, który ma znajomego, który słyszał od jednego gościa, który ma ciotkę w siedzibie R*. Co prawda tam tylko sprząta, ale lepsze to niż nic ;)

Odnośnik do komentarza

no wlasnie "pare miesiecy przed premiera".. poki co najoptymistyczniejsza wersja to data premiery za rok...

 

Dlatego niech wypuszczą w końcu tego "cholernego" Maxa. Wtedy dopiero będzie można powoli nastawiać się na GTAV <oby>

 

Btw wczoraj zapowiedź video MP3 - około 100 komentarzy. Zapowiedź GTAV/trailera ponad 20 tysięcy... heh i szum na miarę "końca świata".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, czwórka kosztowała 100 mln baksów. Ile będzie kosztowała piątka? Ktoś z T2 zaryzykuje brak szumu przed premierą gry, za takie siano? No shit! Zrobią gameplay series i ludzie będą s*ać z wrażenia.

 

Mówię Wam.

 

Mam wujka, który ma znajomego, który słyszał od jednego gościa, który ma ciotkę w siedzibie R*. Co prawda tam tylko sprząta, ale lepsze to niż nic ;)

 

Raczej mnie będzie kosztować. Mają już gotowy engine, a czwórkę robili od podstaw.

Odnośnik do komentarza

Akurat engine to chyba nie takie duże koszta. Wynajmij studia motion capture, opłać 1000 aktorów grających przechodniów, wymodeluj miasto, AI, wyeliminuj bugi (nie wiem jak przy wspaniałości czwórki zrobili, ale ich praktycznie nie było!), marketing (reklamy na budynkach!), opłaty licencyjne (piosenki) i jeszcze zaopatrz wszystkich w pizzę. Naprawdę się zdziwię, jeżeli piątka będzie o wiele droższa.

Odnośnik do komentarza

Po prostu nie wierzę, że KTOŚ SIĘ NA TO NABRAŁ.

 

Jak widać połowa internetu bo już na różnych forach i serwisach pojawił się news. Naprawdę tracę wiarę w ludzi, wszystko łykają jak młode pelikany bez żadnego myślenia :lol:

 

Nikt nawet nie pomyśli dlaczego nagle zaczęły się pojawiać "przecieki" dopiero po pokazaniu trailera (tym samym ujawniając lokację i klimat) i dlaczego 95% z nich pochodzi z 4chana albo reddit. 100% wiarygodności :D

Odnośnik do komentarza

Wstawiam tutaj obrazek w pełnym rozmiarze, który pokazałem wcześniej:

poolgirl.th.jpg

 

Chciałem zrobić jeszcze jeden artwork, ale "trochę" mi nie wyszedł ;P Kiedyś się zabiorę za to porządniej to poprawie ;)

Oto jak się on prezentował:

 

 

femalestock113bykatanaz.th.jpg

 

 

 

Jeżeli wy też coś zrobiliście, to wstawcie ;)

Edytowane przez łosion
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Wynajmij studia motion capture, opłać 1000 aktorów grających przechodniów

 

na pewno nie wynajmuja 1000 przechodniów, zdziwilbym sie nawet gdyby wszystkie postacie fabularne mialy swoich osobnych aktorów, przeciez spokojnie jedna osoba moze grac ruchy kilka postaci, i tylko modele sie zmienia

 

nawet jesli wykorzystają motion scan jak w LA noire to pewnie nie bedzie tak ze kazdy przechodzien bedzie mial twarz innego aktora

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...