Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to bym chciał żebyś miał rację - po prostu takie szybkie wypuszczenie gry byłoby wbrew wszystkim założeniom według jakich działa branża i według jakich dotychczas działali wydawcy GTA. Pewnie w przeciągu miesiąca (wypuszczenie MP3=czas na promocję kolejnej gry, oraz gorący okres związany z E3) będziemy wiedzieli kto ma rację.

Odnośnik do komentarza
po prostu takie szybkie wypuszczenie gry byłoby wbrew wszystkim założeniom według jakich działa branża i według jakich dotychczas działali wydawcy GTA.

 

A czy przypadkiem wbrew jakiejkolwiek logice nie było wypuszczenie ot tak z dupy ni z pietruchy trailera GTA V? Ot cały Rockstar.

 

Co do drugiej części posta to zgadzam się. Jeśli do końca czerwca nie pojawi się nic konkretnego odnośnie GTA V to o jesieni można zapomnieć.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

A teraz, kiedy ostatnią grą jaką ma wydać Take Two w tym roku jest borderlands w połowie sierpnia

 

fix,borderlands 2 wychodzi 21 wrzesnia,a nie w sierpiniu

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza
Nie bardzo się orientujesz, Bioshock i GTA V to gry od jednego wydawcy , czyli T2. Każdy wydawca zdaje sobie sprawę z tego ,że jak wypuści dwie swoje gry w krótkim odstępie czasu to tylko na tym straci ,bo większość graczy nie kupi dwóch gier jednocześnie ,ale wybierze jedną. Idę w ciemno ,że w większości przypadków będzie to GTA V.

 

Nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi, chyba nie skumałeś.

Odnośnik do komentarza

Jak tak pacze to MP3 ma premierę 15.05 - 01.06 niezły rozrzut. Niby tylko 4 dni, a jednak muszę czekać do czerwca ;/ Wszystkie gry mi przesuwają...

Tak przy okazji oglądając coś o Crysis3, pomyślałem że skoro tam akcja dzieje się 25 lat po d części, to bohater ma co najmniej 43 lata, ale zapewne był po 20, więc bliżej mu teraz do 50 by było. I jakoś nic, a o V nic prawie nie wiadomo, a już tyle krzyku, no bo jak Mc może być stary.

 

Jeśli w tym roku GTA nie wyjdzie i zakładając że na maj 2013 to zastanawia mnie, czy zaczną robić kampanię ~ pół roku przed(listopad/styczeń) czy od razu po Maxie i tak przez cały rok będą nas nakręcać.

Oczywiście wolałbym newsy przez cały rok, niż kolejne pół bez niczego. Już sama myśl premiery po 1,5 roku od zapowiedzi gry, która jest w zaawansowanej fazie produkcji mnie dołuje.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej boję się czegoś innego.

 

Tego, że faktycznie zapowiedzą V na jesień ale i tak przesuną premierą na przyszły rok. Tak jak to było praktycznie z każdą ostatnią grą R* od GTAIV.

Jeżeli mają zrobić taką akcję to niech lepiej od razu zapowiedzą na przyszły rok ale ostatecznie. Niż na ten rok i później obsuwa bo tego moja pikawa i zapewne każdego fana nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej ciekawi jak duży będzie teren. Jeśli np. 3 razy Liberty City z GTA IV, to poznanie tego zajmie wieki. I to mnie najbardziej grzeje. Liczę, że R tu pokaże swój pazur, tworząc największy, wirtualny, świat, jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

 

Jeżeli teren w V będzie 3 razy większy albo jeszcze więcej niż w IV. To ciekawe jak WIELKA będzie mapka/plakat dołączana do gry :D

Odnośnik do komentarza

Just Cause pokazało ,że nie sztuką jest zrobić ogromny teren ,ale tak go urozmaicić i dopracować ,żeby jego eksploracja była przyjemna i ciekawe. Teren w SA jest o wiele mniejszy od tego choćby w Just Cause 2 ,ale jest o wiele lepiej zaprojektowany , można odwiedzić masę ciekawych lokacji ,a każda z nich ma swój jakiś taki fajny klimacik.

Odnośnik do komentarza

@Słupek - o ile dadzą to pewnie A1 lub nieco większa. Przeskalują ładnie i tyle, bo nie wyobrażam sobie np 4 krotnie większej niż ta dodana do IV. Ale ciekawie by się prezentowała nad biurkiem.

mate 5, no właśnie, czy będą kody...w SA były naprawdę fajne, zabawne ale i potrzebne. W IV nic sensownego w sumie. Ale Widać że gry będą się różniły mocno, inne możliwości.

Tak btw, chciałbym aby dodali np Juggernaut suit i ofc m134, oj wtedy by była rzeź.

 

@up- ale mimo to JC2 też było przyjemną grą. Nawet ładne i tereny naprawdę mi się podobały. ogólnie świat mało urozmaicony bo jedynie takie same bazy/miasta, ale natura jak najbardziej.

Edytowane przez blade81tabris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...