Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

co do 30 min przejechania mapy to po pierwsze pewnie tylko plotka i fake, wczoraj w gazecie nie było tego, nie bylo tez zbytnio technicznego info wiec wątpie by byl podany konkretny rozmiar mapy

jeśli jednak by sie okazalo zbliżone do prawdy to w RDR przegalopowanie na koniu z jednego końca na drugi trwalo chyba z 15 minut, wiec zakładając że tu jedziemy samochodem, czyli o wiele szybciej niż na koniu to 30 min powinno dawac naprawde dużą odległość (chyba że ktoś to liczył z jakimś kluczeniem i kręceniem sie w koło po zakrętach, a nie parciem jak strzała z jednego końca na drugi)

ale tak czy siak i tak nie traktowałbym tej informacji poważnie jak na razie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było, ale z ciekawostek można jeszcze wyłapać:
-otwieranie i zamykanie dachu w kabrioletach
-zwierzęta (pewnie tylko psy) reagujące na obcych
-odmienne zachowania ludzi w zależności od tego kim aktualnie sterujemy lub w co jesteśmy ubrani

Całą resztę chyba w miarę porządnie streściłem tutaj: http://polskilive.pl/news/gta-v-najbardziej-rozbudowana-gra-w-historii/

Odnośnik do komentarza

A jak Wam się podobają znajomi naszych protagonistów? Nie mogę się doczekać momentu, gdy w skórze Trevora poznam jego kumpla z sąsiadującej przyczepy kempingowej. "He's a paranoiac conspiracy theorist living in a neighboring trailer"... teorie spiskowe, NWO, Iluminaci, manipulacja mediów, Polska i Smoleńsk. Wydaje mi się, że z tym Panem na brak wrażeń i ciekawych misji nie będę narzekał. : )

Odnośnik do komentarza

Zastanawiają mnie dwie rzeczy, o których nikt nie wspomniał jeszcze. Mianowicie:

 

1) Czy w grze pojawią się pociągi ? Na żadnym screenie takowego nie widać, żadnej informacji też nie było.

 

2) W EFLC był obrazek z wulkanem z plakatu ze studia filmowego w VC i napisem ' next stop '. Co on miał w końcu oznaczać ? Wszyscy myśleli, że kolejne GTA to będzie powrót do VC, a tak się nie stało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...