Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się dziwię, że zastanawiacie się co ukaże drugi trailer, według mnie sprawa jest oczywista i będzie on na wzór tego pierwszego, z tym, że ukaże on nam "murzyna" czyli drugiego z bohaterów, a dlaczego tak wnioskuję? Obrazek przy zapowiedzi drugiego trailera mówi wszystko: http://www.rockstargames.com/newswire/article/46031/grand-theft-auto-v-trailer-2-coming-next-week-wed-nov-14.html

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie interesowały mnie informacje na temat piątej części (ostatnio łapałem taki hype jak wiele osób tu w temacie przed premierą GTA:SA) ale po drugim trailerze postanowiłem odkładać dolany na jakąś konsolę, bo teraz nie mam. Autentycznie, rozje­bał mnie przede wszystkim wygląd miast i okolic - jak to ma być tak rozbudowany i przystępny do free roamingu teren jak w SA to to będzie chyba jedyny pre order na grę jaki złożę kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Filmowość, Trevor, grafika, Trevor, akcja, Trevor, tereny pozamiejskie, Trevor, pociągi, Trevor, Psy blebleble TREVOR! Ten typ zapisze się w annałach historii gier komputerów jako najbardziej wyje.bany główny bohater ever! Poproszę o misje kupowania nowej przyczepy kempingowej od cyganów i gonienie psa z diamentem w tyłku.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Już się doczekać nie mogę jak wpierd.... się na taki pociąg towarowy (38 sekunda) i jako pasażer na gapę będę podróżował bez celu :D

Muzyczka gniecie jaja, akcja na autostradzie z żaglówką OMG! Przy każdej części GTA mówię sobie: aaaa to miasto żyje! ale tutaj to jest dopiero miazga!!! Koleś co podkłada głos świrusowi - POEZJA! Pasuje jak w mordę strzelił, reszta tak samo. To będzie gra mojego życia! :D

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Rozp.ierdala mnie to, że pewnie samo latanie i strzelanie jetami mogłoby stanowić osobną grę. A to będzie tylko jedna z miliona możliwości.

 

W ogóle mimika roz(pipi)ia, ciekawe czy to to jakaś ulepszona wersja motion scan z L.A. Noire.

 

aha Rottweiler (pipi)O <33333333333333333333333333333333333

 

angry_rottweiler-12911.jpg

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...