Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec świata. Emejzing. Brak słów żeby opisać zayebistość tej gry. Pod każdym względem nowe GTA deklasuje to w co mieliśmy okazję grać do tej pory. Nic, nigdy tak nie rozyebało growego świata jak rozyebie go to GTA. Wszystko co tam było jest przepiękne. Nawet nie chce mi się wymieniać. A ogrom miasta, zróżnicowanie tych terenów, powiem szczerze, że to mnie trochę aż przytłacza. R* znów pokazało innym gdzie ich miejsce z ich grami na 10h, tunelowymi levelami, chuyową grafiką i bugami. Nawet święte Naughty Dog zostało przyćmione. Akcje rodem z Uncharted bajkowe. Nie powiem, że są lepsze w GTA niż w Unchartedzie, tylko że w U2/3 te akcje były najlepsze. W GTA są dobrymi, jednymi z wielu. Takie akcje to niewielu w porównaniu z tym co jeszcze tu będzie. Misja w tym banku co jest na trailerze i inne których nie che mi się wymieniać będą lepsze, albo w najgorszym wypadku takie jak ta misja w banku w czwórce. Tamta misja była najlepsza w grze, a tu takich będzie kilka. Masakra.

Trevor to będzie gwiazda, największa jaką R* stworzył XD Ten koleś przejdzie do historii bez dwóch zdań. Animacja psa... Tak że tego.

Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to to, że dużo tych miejscówek widzieliśmy na screenach. Co nie zmieniło faktu, że jestem zniszczony :(

Odnośnik do komentarza

Wiem że to żenujące, denerwować się na internecie, ale na swój sposób gardzę ludźmi którzy narzekają na techniczny aspekt grafiki w grach.

 

 

Ciekawe czy podczas któregoś skoku Franklin albo Trevor krzyknie "Michael! Saint, fucking Michael!" :)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem ten trailer.

 

Fabuła zapowiada sie ciekawie.

Ale grafika i animacja to nadal drewno i poziom gta4.

Jednak ograniczen konsol sie nie przeskoczy.

Grafika to nie tylko ładność tekstur i wysoka rozdzielczość, ale także wielkość terenu i różnorodność. Wymaga to pracy wielu grafików. Co z tego skoro w grze A będzie jedna ulica z jednym samochodem składającym się z miliarda wielokątów, skoro w grze B będzie jedno duże miasto, góry, lasy, ocean i 1000 samochodów składających się z 100 milionów wielokątów? Tych wielokątów jest mniej, ale co wymaga większego nakładu pracy? Ludzie w ogóle nie biorą tego pod uwagę.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

- "...Just ignore the bodies..." chyba najlepszy tekst z trailera xDDDD (pipi)a jestem w mega szoku, że Rockstar daje takiego typa - rednecka na bohatera. Oczywiście kurevsko mnie to cieszy.

 

-obstawiam, że ten drugi murzyn co gada z Franklinem to jego brat. Raz, że podobni a dwa (trochę) wynika to z gadki.

 

-faktycznie Michael wygląda staro, przedtem nie było tego tak widać (screeny)

 

-relacje Michael rodzinka zapowiadają się cudo (śmiechowo)

 

AbraHAM szybszy, haha od razu przy pierwszym oglądaniu przyszło mi to do głowy. Dokładnie, to samo skojarzenie z Soprano (relacje, chałupa, basen, rodzinka, lekarz).

Nie no jeżeli Piątka jeszcze będzie czerpała z mojego ulubionego serialu ever to już będzie przesada xDDDDDDDD <pozytywnieeeeeeeeeeeeeee maks ofc>

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Pamiętacie "przecieki" sprzed roku? Nie było tam czasem, że syn protagonisty to gruby dzieciak grający ciągle na konsoli?

 

 

 

e: Dan Houser mówił w wywiadzie że nie ogląda w ogóle seriali kryminalnych, poza właśnie rodziną soprano

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...