Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dr.Suess

 

 


lol, mało? Jak na gre która ukaże się tylko na konsolach to dość dużo, takie liczby osiągnął u nas BF3 czy Wiedźmin wliczając wersje pecetowe.

250 tys sztuk to gdzieś 1/4 osób posiadających X360 lub PS3 w Polsce musiałaby nabyć GTA V.
założymy się? przypomnę ze marka gta jest rozpoznawalna w Polsce i w centrum warszawy jest oklejony budynek, a jeszcze potwierdzonej daty premiery nie ma, więc jak marketing ruszy myślę że gra się sprzeda na podobnym poziomie co wymienione właśnie B3 i Wiesiek. przypomnę tylko żeby nie mierzyć klientów przez swój pryzmat, casuale kupią to co jest reklamowane w tv i gazetach niebranżowych, wystarczy że będzie napis GOTY już w maju/marcu i polecą do empiku i kupią gre za 259zł. a co do b3 najwięcej kopii w Polsce sprzedało się ps3 potem niewiele mniej pc i potem daleko x360. przypomnę tylko jakie w tamtym roku były problemy z zakupem skyrimu od cenegi. sklepy się w(pipi)iły i kupowały z zagranicy. poza tym to cenega HELLLOŁ.
Odnośnik do komentarza

a co do b3 najwięcej kopii w Polsce sprzedało się ps3 potem niewiele mniej pc i potem daleko x360.

 

bzdurzysz

 

Polski oddział Electronic Arts pochwalił się, że w ciągu 12 miesięcy od premiery udało się sprzedać w naszym kraju ponad 250 tysięcy egzemplarzy gry Battlefield 3. Podobno jest to najlepszy wynik w historii serii DICE nad Wisłą. Jeśli chodzi o podział między platformami, to najlepiej wypadła oczywiście wersja PC (63%), potem PlayStation 3 (26%), a na samym końcu, jak to bywa w zdecydowanej większości przypadków, jest edycja na Xboksa 360 (11%).
Odnośnik do komentarza
Hey all, we understand many of you guys are disappointed with this news – unfortunately sometimes such delays are necessary in all forms of entertainment, and especially in the case of a game experience as massive and complex as GTAV. However this does not give you free reign to be abusive in comments. The general rules of common courtesy, decency and behavior as listed above the Comment Box still apply here, therefore anyone continuing to post abusive comments will have their privileges suspended. Also for those of you asking about the official box art, that will be coming out a bit later as well. Thank you all for understanding.
Odnośnik do komentarza

Kurcze pieczone! Przychodzę do domu styrany, wchodzę na forum żeby zobaczyć w końcu tą okładkę, a tu mocny kop w jaja. Ja rozumiem że przesuwanie premiery to norma, giereczkę trzeba dopracować czy coś. Ale po kiego wafla mówili że "Spring"?! Wystarczyło pokazywać sam rok i nie byłoby hejtu. Wkurzyłem się, jak większość fanów byłem pewny że w maju sobie zagramy i będzie fajnie. No nic, trzeba ochłonąć i pozmieniać zapisy w kalendarzu.

Odnośnik do komentarza

ja powiem tyle jako fan gta od pierwszej czesci. mam nadzieje, ze R naprawde ma problemy z dokonczeniem gry i ze sa to problemy niespodziewane.

bo jesli od poczatku wiedzieli o przesunieciu ( a to przesuniecie wyglada bardzo podobnie do tego ktore bylo przy gta4) i sa po prostu bezlitosnymi mistrzami marketingu to chvjowo z ich strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...