Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Roz(pipi)ałeś mnie Hevy że widzisz podobieństwo kuchni z rodziną Soprano :) Człowieku 90% kuchni w filmach zawiera wyspę na środku kuchni w USA, a w tamtym rejonie o basenie nie wspomnę, ale przecież są trzy leżaki , tia rzeczywiście (pipi)a podobieństwo. 

Już nie dodawajcie rzeczy których pewnie nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Roz(pipi)ałeś mnie Hevy że widzisz podobieństwo kuchni z rodziną Soprano :) Człowieku 90% kuchni w filmach zawiera wyspę na środku kuchni w USA, a w tamtym rejonie o basenie nie wspomnę, ale przecież są trzy leżaki , tia rzeczywiście (pipi) podobieństwo. 

Już nie dodawajcie rzeczy których pewnie nie ma.

nie przeszkadzaj im. Muszą sobie dogodzić porządnie w końcu majówka :)

Odnośnik do komentarza

I co z tego jak znow gra bedzie chodzila w 20fps i na sama mysl o tym odechciewa sie grac, w szczegolnosci jak ktos lubi pograc sobie w Call of Duty albo posmigac w Gran Turismo,przejscie z 60fls na 20 bedzie baaardzo bolesne,osobiscie wole aby ta gra wyszla na obecna generacje i na przyszla,chcecie grac w 20 fps to grajcie ale ja chce betonowe 30fps i brak zabkow.

Obym sie mylil i zeby gra chodzila plynnie a klatki byly stale a ilosc ich bedzie wynosila 30.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

swoja drogą jak sie ma ten trailer i jutrzejsze informacje to wiadomości ktorą R podało 2-3 tygodnie temu że rpzez długi czas nic nowego nei zobaczymy?

 

trollują nas chamy?;p

 

ja mam nadzieje że bedzie masa pobocznych czynnosci do roboty, i niech mają jakies tam swoje nagrody, nawet niewielkie , np cieszyl bym sie jak by za rózne tematyczne zadania były odblokowywane dodatkowe stroje tak jak w RDR (oprócz oczywiscie strojów kupowanych w sklepie)

Odnośnik do komentarza

Czekam przede wszystkim na kolejne wieści odnośnie wielkości terenu. Czy te "is larger than Liberty City, San Andreas and Red Dead Redemption map combined" znów zostanie potwierdzone. Kilka godzin minie na wstępnym zwiedzaniu mapy zanim zabiorę się za jakąś misję.

 

Co do płynności, to myślę, że utrzymie te 30 klatek. Potwierdzali to redaktorzy po ubiegłorocznej prezentacji w studiu Rockstar. Do 20 klatek pewnie spadnie podczas jakiejś zadymy, ale to można oczywiście przeboleć.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Chłopie, zacznij może puszczać bąki, bo unoszą Ci się do głowy i mózg Ci od nich gnije. Ciężko Ci zrozumieć, że nie wszyscy się tak spuszczają nad grafiką jak Ty ?

Ale czy ja pisze cos o grafice? Ta na pokazanych trailerach jest tak nierówna jak różnica w grafice pomiędzy poszczególnymi częściami od Killzone 2 do Killzone 4, razi to strasznie ale to zostawiam akorat dla siebie i o tym nie pisalem bo nie gra sie w grafike tylko gre, mowie tylko i wylacznie o OBAWACH zwiazanych z iloscia klatek, nie wroze rowniez z fusow o tym jak bedzie tylko jak moze byc,ale niektorzy w tym temacie to nawet nie musza w ta gre grac by mnie z ziemia zrownac i stwierdzic ze to gra generacji.
Odnośnik do komentarza

 

Co do płynności, to myślę, że utrzymie te 30 klatek. Potwierdzali to redaktorzy po ubiegłorocznej prezentacji w studiu Rockstar. Do 20 klatek pewnie spadnie podczas jakiejś zadymy, ale to można oczywiście przeboleć.

Oby, wiaze duze nadzieje z ta gra,dodatkowo cieszy fakt ze chwalona wersja ktora "plynnie chodzila" byla odpalana na PS3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...