Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

no bez przesady tak jak na trailerach wyglądać na pewno nie będzie,ale poziom czwórki mi spokojnie wystarczy,gram w nią cały czas i widoki są śliczne.

Cieszy mnie info że model jazdy nie zmienił się za dużo,ja tam uwielbiam ten z czwórki i jak ta gram to zauważyłem że przez 6lat od premiery nikt nie zrobił nic lepszego w kwestii rozjeżdżania ludzi xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczesna alpha 3 miesiące przed premierą, spoko, tak jak beta BF3 2 tygodnie przed premierą. No i w ogóle to jest taaaaaaakie logiczne, mamy grę już prawie skończoną, ale pojedziemy na pokaz pokazując jakieś niedorobiony shit.

 

Przestańcie się łudzić, mistrzowie Rockstara robią świetne gry, ale mistrzowie z Rockstara mają też swoje chwyty marketingowe jak każdy, nie robią przecież tego wszystkiego tylko po to żeby zrobić Ci dobrze na te kilkadziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza

Jesli liczycie na mega skok jakosciowy pod wzgledem grafiki od czwartej czesci to radze sie obudzic i przestac zyc zludzeniami.

To sandbox i cudow tutaj nikt nie zdziala, nawet Rockstar, wiec nie spodziewajcie sie next-genowej grafiki na obecnych systemach - bez przesady.

 

To co rzuca sie w oczy to ogolna prezentacja gry - juz na screenach widac, ze piatka jest bardziej kolorowa - w koncu Los Angeles wyglada inaczej niz New York tak wiec w Los Santos bedzie bardziej kolorowo niz w Liberty City.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wczesna alpha 3 miesiące przed premierą, spoko, tak jak beta BF3 2 tygodnie przed premierą. No i w ogóle to jest taaaaaaakie logiczne, mamy grę już prawie skończoną, ale pojedziemy na pokaz pokazując jakieś niedorobiony shit.

 

Przestańcie się łudzić, mistrzowie Rockstara robią świetne gry, ale mistrzowie z Rockstara mają też swoje chwyty marketingowe jak każdy, nie robią przecież tego wszystkiego tylko po to żeby zrobić Ci dobrze na te kilkadziesiąt godzin.

Nie ogarniasz pewnych rzeczy. Mogli ten fragment prezentowanej rozgrywki zrobić dużo wcześniej, przed zmianami, np. kilka miesięcy temu i go prezentować, po co mają robić nowy? Co z tego, że teraz gra wygląda lepiej, ale nie wiadomo sprzed ilu miesięcy jest prezentowany kod. Najlepiej jakby jakiś redaktor napisał jaki jest wygląd Michaela czy z trailera #2 czy z ostatniego trailera. Jeżeli z ostatniego to jest to świeży build, jeżeli z poprzedniego to gra może obecne wyglądać znacznie lepiej. 

Zwłaszcza, że zagraniczne serwisy pisały, że gra wygląda jak na trailerach,nawet Rockstar pisał, że w ostatecznej wersji, która trafi do sklepów gra będzie wyglądać jak na trailerach. Ja im wierzę, do tej pory się nie zawiodłem na Rockstar. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Tych Polskich redaktorow to mona sobie w tylek wlozyc,podniecaja sie motylkami a nikt (pipi)a nie napisze czy gra chodzila plynnie mimo kodu Alpha,ani na jakiej konsoli byla odpalona,a ludzie to oczekuja chu j wie czego po 8 letnich zlomach z 500mb ramu,plakac to mozna jak cos takiego wyjdzie na nextgenach.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

''Podczas walki z policjantami gra ani na chwilę nie zwalniała, a warto napisać, że wymianie ognia towarzyszyły wybuchające efektownie radiowozy i latający nad głowami helikopter rzucający klimatycznych snop światła.'' - czytać nie umiesz ?

GTA4 na PS3 tez az tak bardzo nie zwalnialo tylko ze chodzilo w 20fpsach i mialo rozdzielczosc telewizji ubieglego wieku.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wpierw oddani fani, wszyscy zjadaja wlasny kal widzac na trailerach klimat, zmiany i rozmach jaki zostal dokonany wzgledem poprzednika.

nagle nadchodzi jakis playtest z niewiadomego stanu zaawansowania prac nad gra i zaczyna sie lament ze grafika do dupy, bo tylko troszke lepsza niz w gjetea IV i odwoluja preordery. albo ze mapa za mala, bo widzieli doslownie ulamek mapki na jakims obrazku.

 

wspomne ze najwieksze frajerstwo  tkwi w tym, jak ludzie twierdza ze grafika nie jest najwazniejsza. gdyby wspomniec tutaj jak wygladaa crysis 3 na ultra detalach na mocnych kompach, albo nowe metro, to wielu by udawalo ze to nie jest wazne, ze grafika jest dla lamusow. prawda jest taka ze zazdrosc w dupe gryzie i widac to teraz gdy "game of the decade" nagle okazuje sie byc gra robiona na 7-8'letni sprzet a wszyscy mysleli ze gra, przy obiecywanym obszarze 3 ogromnych sandboxow, bedzie wyglada jak zyleta ze screenow. rece opadaja jak sie czyta cos takiego.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

 

 

Kudosy dla Rogera za szczerość.

"szczerość" - przypomne że to roger napisał "RDR to nudy i setki kaktusów, nic sie nie dzieje" 

 

 

To nie roger był.

 

zastąpienie napadami głównego wątku wzamian za standardowe misje - lipa jak dla mnie, a może tylko źle to sobie wyobrażam, nie wiem, chce taki poziom. różnorodność i pomysłowość misji jak w SA:)

 

 

a kto? serio pytam bo wydawalo mi sie że roger, na forum w temacie o RDR marudził o kaktusach i nudzie

 

 

 

btw mnie te wczesne spostrzeżenia z pokazu nie zniechęcają, od poczatku nastawiałem sie na GTA4 na resorach z dopakowaną mapą i pobocznymi bajerami, nie oczekiwałem ósmego cudu świata, licze że dostane porządne GTA dopakowane o elementy RDR i to mi wystarczy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przecież ten pokaz, który widzieli Polscy redaktorzy był opisany za granicą już dawno temu - może nie kilka miesięcy, ale czytałem relacje na zagranicznych portalach, opisujące identyczny fragment z dobry miesiąc temu, jak nie więcej. 

 

Kod na bank był stary i w kwestii grafiki jeszcze sporo ulegnie zmianie na plus. Co nie podlega dyskusji, to fakt, ze gra zmiecie wszystko w temacie sand-boxów. 

Odnośnik do komentarza

co do grafiki niskiej jakosci: akurat panowie z R* moga sobie pozwolic na pokazanie starszej wersji z niedopracowana grafika w celu osiagniecia opadu szczek przy premierze. wszyscy sie nastawiaja na maly zawod a tu mile zaskoczenie ze jednak grafika jest zauwazalnie lepsza.

 

i co do artykulu: ktos pisal ze mimika twarzy jest kiepska- (pipi) prawda. napisano tylko tyle ze nie jest to poziom LA Noir, ktore zostalo wydane na milionach plyt na xboxa. sam model mimiki w czworce byl dobry i nie mozna bylo narzekac. z reszta kazdy i tak sie po godzinie przyzwyczaja do gry, wiec nie ma co plakac. nalezy sie cieszyc ze zostalo 115 dni do premiery. ja spodziewam sie gry w ktorej po 3 godzinach szarpania bede mial wyryty krater zachwytu na ryju pod katem ilosci roznorodnych interakcji i motywow, w tym szczegolnie Franklina, ktorego scenariusz blizszy jest Midnight Club niz klasyczne rozpierduchowa akcja, i bardzo dobrze. tytul zobowiazuje psia mac.

Odnośnik do komentarza

tak na dobrą sprawę, Vice City jak i San Andreas swojego czasu też były niby tylko ''dopakowaną wersją'' GTA3. Nie przeszkadzało to tym grom zarządzić po całej linii. Drugą sprawą jest to, że GTAIV na swoje czasy wyglądało lepiej niż GTA3 na swoje. GTAIV do tej pory wygląda bardzo dobrze, jak na tak rozbudowaną grę z tyloma szczegółami, więc jeśli tylko GTAV wygląda lepiej (a będzie wyglądać lepiej bez dwóch zdań) to będzie git.

 

edit: przecież mimika w IV była lepsza niż w korytarzówkach (nawet takie heavy rain się chowało), a w V będzie jeszcze lepsza, więc nie wiem jak można się tego czepiać,

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kudosy dla Rogera za szczerość.

"szczerość" - przypomne że to roger napisał "RDR to nudy i setki kaktusów, nic sie nie dzieje" 

 

 

To nie roger był.

 

zastąpienie napadami głównego wątku wzamian za standardowe misje - lipa jak dla mnie, a może tylko źle to sobie wyobrażam, nie wiem, chce taki poziom. różnorodność i pomysłowość misji jak w SA:)

 

 

a kto? serio pytam bo wydawalo mi sie że roger, na forum w temacie o RDR marudził o kaktusach i nudzie

 

 

 

btw mnie te wczesne spostrzeżenia z pokazu nie zniechęcają, od poczatku nastawiałem sie na GTA4 na resorach z dopakowaną mapą i pobocznymi bajerami, nie oczekiwałem ósmego cudu świata, licze że dostane porządne GTA dopakowane o elementy RDR i to mi wystarczy

 

 

Ural

 

odwoływać zamówienie lub czekać na wersje na nextgeny bo grafa nie będzie jak w MP3 (przykładowo) - przy grze GTA, powtórzę - G.T.A! dobre, cyrk...

Odnośnik do komentarza

 

edit: przecież mimika w IV była lepsza niż w korytarzówkach (nawet takie heavy rain się chowało), a w V będzie jeszcze lepsza, więc nie wiem jak można się tego czepiać,

 

tumblr_m17ybqxp5n1qiwc5qo1_500.jpg

 

 

 

no normalnie, przecież mimika w heavy rain jest słaba jak na taki tytuł oczywiście

Edytowane przez 44bronx
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...