Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Napisy robi oddzielna firma zatrudniona przez Cenegę. Rockstar tylko sprawdza poprawność spolszczenia. 

@Texz

No bo generalnie preordery dostaniemy pewnie dzień przed premierą, normalnie jest 38 dni do 17 września. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Też mam nadzieję,że gra 17 września rano będzie już na półkach we wszystkich większych sieciach w Polsce,bo u nas wszystko jest możliwe. "-Przepraszam,jest może GTA V?Dzisiaj miała być premiera.  -Nie ma,miało być,ale nic nie dojechało jeszcze,w tygodniu musiałby pan się dowiadywać. -Aha,dziękuję"  Taką sytuację już przerabiałem z grami w Empiku właśnie,ale bądźmy dobrej myśli.Oczywiście również rano już będę leciał do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Co do tych klanów, było info z okazji premiery MP3, że klany z Maxa będą przeniesione też do GTA... Jakiś tam swój wtedy zrobiłem, jak znajde passy i uda mi się zalogować, to dam info, to się spikniemy wszyscy w jednym miejscu. Ojjjj, będzie ostra jazda w multi... (hs obowiązkowy)

 

A właśnie, kiedy następny gejmplej? Rockstar sam mówił, że w sierpniu coś pokażą, a były ploty, że dostaniemy gejplej z sp i multi. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie gameplay z multiplayera, bo to zapowiedzieli w pierwszym gameplayu, natomiast czy będzie drugi gameplay "singlowy" to nie wiadomo, wydaje mi się, że wypuszczą tylko multika. No bo trochę bez sensu by było, w końcu zostało niecałe 40 dni. 

Odnośnik do komentarza

Homer, Rozi założył "gang" i jest już tam kilkanaście osób z forum więc imo lepiej się nie rozdrabniać

 

Wiadomka, Rozi to gruba ryba, wiec zalozenie klanu bylo kwestia czasu. Pewnie juz petycje zmontowal, zeby w radyjku w GTAV mu kendrik lamer lecial.

 

Od miesiecy nie gralem w zaden tytul ani na x360 ani ps3. Czekam juz tylko na "V", dopadla mnie starosc, robota i obowiazki. Ale 17.09 to bedzie swieto i fiesta. Zapowiedzialem juz wolne, mlodej celibat na moja obecnosc. Ona wie, ze wtedy tylko ja i konsola. Mam zamiar przepasc przy nowym hiciorze R* i nikt mnie nie ruszy. Nie czytalem zadnych doniesien, spoilerow, wyciekow, omijam skrinszoty a trailer widzialem raz. NIE MOGE SIE DOCZEKAC! ;[

Odnośnik do komentarza

Boje sie tylko o plynnosc dzialania na ps3 chociazby bo na maszynke sony mam preorder. W GTA IV grafika choc ladna nie rozwalala glowy, z plynnoscia bywalo roznie a ile to bylo lat temu. Nie wiem jak oni chca zrobic na dzisiejsze konsole "jeszcze lepiej i grywalnie", troche czarno widze ale wierze w magikow.

Odnośnik do komentarza

Homer, Rozi założył "gang" i jest już tam kilkanaście osób z forum więc imo lepiej się nie rozdrabniać

 

A to w takim wypadku gites.

 

@up

 

Skoro Avalanche dało radę zrobić płynną grę z takimi krajobrazami (chociaż mniejszą mapą, racja) to myślisz, że R* nie podoła zadaniu? Oni crapów nie wypuszczają. Skoro mówią, że jest płynnie, to jest, ja im wierzę. To po ND moje drugie najukochańsze studio, ich gry mogę w ciemno brać.

Odnośnik do komentarza

Homer, Rozi założył "gang" i jest już tam kilkanaście osób z forum więc imo lepiej się nie rozdrabniać

Mateusz mój człowiek :*

 

http://socialclub.rockstargames.com/crew/psx_extreme tutaj macie koledzy, zespół założony jeszcze przed Maxem Paynem 3, kiedy dodali tę możliwość. Dołączajcie, udzielajcie się jak możecie.

 

Postaram się was przyjmować jak tylko mogę. 

 

System akceptacji zaproszeń szwankuję trochę, także się nie zrażajcie, a tym bardziej dziś :D

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Obawiam się jak to może wyglądać na xboxie, myślicie że jakimś cudem uda się tak ogromną grę nagrać na jednej płycie? Kur.va boje się ze my xboty, będziemy musieli zmieniać płytki podczas gry xdd

Jak widzę przegapiłeś oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Link na chybił trafił z googla

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/27/gta-v-w-wersji-na-xboksa-360-nie-zmiesci-sie-na-jednej-plycie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...