Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Pliki exe xD

 

Widzę same spece tutaj siedzą.

 

Żeby odpalić gierkę, trzeba złamać klucz, który ma 16^32 kombinacji. To może trochę potrwać, ale ewentualnie osiągną cel. Pytanie tylko, czy to już cała gra, czy czegoś będzie w niej brakować.

 

Widze, że szydera zbyt zakamuflowana jest momentami ;)

Odnośnik do komentarza

w ramach informacji ... złożyłem pre-order w PLstore i nie mogę ściągnąć gry, jak wiele osób wcześniej .... pojawiła się stosowna adnotacja, że 13.09 automatycznie ściągnie się na dysk i  do 17 będzie aktywowana,(może w obawie przez rozpracowaniem zabezpieczeń zrezygnowali z możliwości wcześniejszej instalki:)

Odnośnik do komentarza

Podrasowane czy nie, kogo to obchodzi :P? Nie mogę z tych wszystkich tematów na 4chanie, gdzie wrzucają screen i nabijają się np. z tekstur, jakby to było w tej grze ważne. Nawet brzydsza od GTA IV i tak będzie GOTG.

 

 

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak przez te wszystkie leaki mam ciśnienie na gierkę. Cały czas dzielnie znosiłem i tylko lekko michałek drgał jak w kolejnych statusach BoroBora cyferki miarowo spadały (120... 100... 70... 50... 30...), ale teraz kurde wręcz ciężko w cokolwiek grać, bo myślami już tylko próbuję ogarnąć, jak bardzo ta gra wszystkich rozpie,rdoli.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w ramach informacji ... złożyłem pre-order w PLstore i nie mogę ściągnąć gry, jak wiele osób wcześniej .... pojawiła się stosowna adnotacja, że 13.09 automatycznie ściągnie się na dysk i  do 17 będzie aktywowana,(może w obawie przez rozpracowaniem zabezpieczeń zrezygnowali z możliwości wcześniejszej instalki:)

jeśli tak to faktycznie coś jest na rzeczy i rockstar się boi, że tą wersję będzie się dało odpalić

Odnośnik do komentarza

 

w ramach informacji ... złożyłem pre-order w PLstore i nie mogę ściągnąć gry, jak wiele osób wcześniej .... pojawiła się stosowna adnotacja, że 13.09 automatycznie ściągnie się na dysk i  do 17 będzie aktywowana,(może w obawie przez rozpracowaniem zabezpieczeń zrezygnowali z możliwości wcześniejszej instalki:)

jeśli tak to faktycznie coś jest na rzeczy i rockstar się boi, że tą wersję będzie się dało odpalić

 

I tak już jest po sprawie, wszystko jest już w necie w formie .pkg , piraci już pracują nad sposobem odpalenia, wystarczy poczytać ps3hax.net, albo ps3iso.com

Odnośnik do komentarza

ale no po prostu moj mózg nie ogarnia jeśli to się faktycznie wydarzy i odpalą te gta, że rockstar się nie zabezpieczyło i nie zrobiło takiego myku, że od środy można pobrać 17gb i w dniu premiery np dociągnąc kilkaset mega bez krórych gra nie ma prawa się uruchomić i być grywalna

Odnośnik do komentarza

Staram się przetrzymać jak największy niedosyt do premiery, jednak jakby jakiś gameplay wyciekł to pokusa by rzucić okiem byłaby ogromna, a reakcja już po zobaczeniu niewiadoma. No nic, spierdvlam z internetów (pewnie na 2 dni, ale spróbować warto) jednak myślę, że to zwykłe pyerdolenie z tymi hakerami i innymi czarownikami. :sorcerer:

Edytowane przez MozayKnows
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...