Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze że z tego wycieku nic nie wyszło. Jednak na tydzień przed premierą gra i tak wycieknie do sieci z retailowej wersji.

Bede was informowal na biezaco i podsycal atmosfere jak za czasow GTA IV. Teraz to samo, preorder zamowiony a i tak nie wytrzymam do premiery. Muahahaha. :D

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo dobrze że z tego wycieku nic nie wyszło. Jednak na tydzień przed premierą gra i tak wycieknie do sieci z retailowej wersji.

Bede was informowal na biezaco i podsycal atmosfere jak za czasow GTA IV. Teraz to samo, preorder zamowiony a i tak nie wytrzymam do premiery. Muahahaha. :D

 

 

+1, najlepsze zabezpieczenie przed spojlerami to być najszybszym :].

Odnośnik do komentarza

Co do spilerów, to aż strach przeglądać ten temat teraz, żeby ktoś czegoś nie wrzucił znów. 

 

Panika trochę się pojawiła, ale po przemyśleniu dochodzę do wniosku, że tak wielki koncern, w dobie piractwa i łamania zabezpieczeń, nie jest głupi i nie wrzuca całej - kompletnej - gry do sieci na miesiąc przed premierą... Myślę, że nie ma czego się obawiać. Wypłynąć może coś z retailowej wersji. Złodzieje w sklepach i fabrykach będą chcieli się do niej dostać, bo na grę panuje wysoki popyt. Również kopie recenzenckie powędrują niedługo do swoich właścicieli.

 

Ale powiem Wam, że hype mnie solidnie złapał. Dawno już nie czułem czegoś podobnego przed premierą gry.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Yano, nie jesteś wyrocznią. wiem, możesz czuć się tym zawiedziony. to że Ty masz to gdzieś to nie znaczy, że wszyscy tak mają. osoby, które mają wyrąbane na fabułę to pewnie zaledwie promil ogółu więc niech Cię to śmieszy gdzie indziej.

oczywiście że nie jestem wyrocznią

i rozumiem że ktoś może mieć podniete fabułą GTA5, i świetnie

ale ja osobiscie traktuje gta5 jako wielki świat do zwiedzania i robienia tysiąca rzeczy, a fabuła to tylko jedna z nich, mimo że można sie domyślać że w trakcie fabuły bohaterowie będą napadać na banki (to wiadmo z dotychczasowych informacji), i można sie domyślać że na końcu stanie sie coś widowiskowego i z przytupem, i spoko że kogoś to podnieca. ale ja osobiście nieco inaczej odbieram GTA, zarówno VC jak i SA przeszedłem i fabuła mną niespecjalnie ruszyła, była tylko jednym z bajerów, bo po przejściu fabuły grałem jeszcze ze 2, 3 razy tyle i poprostu bawiłem sie światem, i pewnie w gta5 będzie podobnie, fabuła i jej misje będą poprostu jednym z bajerów do wykonania w czasie gry (gta4 nie komentuje bo przyznaje że nie skończyłem fabuły).

 

tylko dlatego tak mowie, ale jeśli dla kogoś fabuła w gta jest najważniejsza to spoko, niech mu będzie. ja nie zamierzam spoilerować bo nie znam jej przebiegu.

to właśnie jest fajne że każdy GTA odbiera tak jak lubi

 

a teraz tylko zostaje nam czekać do premiery

[sra ogniem w oczekiwaniu]

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie zaglebialem sie w fabule w GTA, tyle rzeczy do robienia, ze czesto ta umykała.

 

Jak sie zastanowic to moze byc ciekawy motyw tutaj. Obstawiam, ze koncowka to bedzie jakas walka miedzy trojka bohaterow i gracz zadecyduje kto kogo za(pipi)ie czy cos ;)

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo dobrze że z tego wycieku nic nie wyszło. Jednak na tydzień przed premierą gra i tak wycieknie do sieci z retailowej wersji.

Bede was informowal na biezaco i podsycal atmosfere jak za czasow GTA IV. Teraz to samo, preorder zamowiony a i tak nie wytrzymam do premiery. Muahahaha. :D

 

 

Też wątpię abym wytrzymał w czystości "Muahahaha."

Odnośnik do komentarza

1150990_4502827307894_417293175_n.jpg

 

NO! To hajp mi się załączył :D

No no, nieźle. :D Ja jutro prawdopodobnie również składam pre-ordera, tylko nie wiem jeszcze czy na zwykłą edycje czy specjalną.

 

BTW. Jakby ktoś zamawiał z muve.pl, to tutaj macie kody rabatowe - http://gta-five.pl/watek-wspolpraca-gta-five-z-muve-pl.

 

PS. Przydałoby się już zbierać jakieś ekipy na multika. :) Ja jakby co gram na konsoli Microsoftu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...