Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobię pierwszą misję, a potem zabiorę się za zwiedzanie. Najbardziej mnie interesują tereny za miastem, góry i woda. Potem wrócę do robionia fabuły żeby ją szybko poznać i nie trafić na spojlery. Następnie zadania dodatkowe, a od 1.10 jazda po sieci. Cieszę się że multi nie będzie od razu.

Odnośnik do komentarza

Na ku. rwiam armagedon w miescie, przejmuje czolg, jade z nim do garazu, save. To plan na poczatek.

 

 

Nigdy nie rozumiałem grania dla boruty w GTA, strasznie mnie to nudziło a dzieciaki w gimbazie do kawiarenek wbijały grać GTA VC żeby pograć 1h i zrobić jak największy rozpi'ierdol a ja wolałem robić misję.  :geek:

Odnośnik do komentarza

Granie w trójkę i wpisywanie kodów na bronie dla cywili i później mayhem mnie bawiło teraz przestało : ( chociaż spychanie ludzi ze schodów w IV jest wyborne. Cholernie mnie interesuje jaki system walki zrobią w V, bo mając w pamięci to co było w SA (szkoły sztuk walki) można mieć nadzieje na naprawdę fajny system bo IV byl satysfakcjonujący, ale strasznie drętwy. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w GTA są zwierzęta to może będzie zoo? Wyobraźcie sobie misję, gdzie kolesia wrzucamy do klatki z tygrysami;)

 

Czy na poniższym screenie Franklin nie wygląda na bardziej przypakowanego niż na innych screenach/filmach? Może nim będzie można śmigać na siłownię i zmieniać muskulaturę? Zwróćcie też uwagę na jego fryz i zegarek.

864-1280.jpg

 

No i oczywiście free aim ustawiam od początku. To jest to, a nie soft aim jak z GTA IV.

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Jamaj - nie będzie siłki.

No kurde nie wiem. Potwierdzone to jest? Już w pierwszym trailerze na plaży jest siłownia. Normalnie nie wyobrażam sobie, że w takiej grze jak V nie będzie można z niej skorzystać. A może tylko niektóre statsy będą rosnąć, a nie wygląd fizyczny bohatera?

Pierwsze co zrobię to zaje.bę furę, pojadę nad wodę, tam porucham dziwkę, potem zaje.bę motur, nim pojadę do burgera, nażrem się jak świnia (pierdnę, rzygnę). Następnie zaje.bę czołg (jak kolega powyżej) rozdu.pcę całe miasto i nie dostanę już żadnych misji bo wszyscy przeze mnie umrą i dostanę platynę.

Haha! Zacny plan:) jak już będzie luzik po pierwszych misjach każdego z bohaterów to jadę Franklinem bmx'em na szczyt Mount Chiliad zjarać gibona:)

Odnośnik do komentarza

 

Jamaj - nie będzie siłki.

No kurde nie wiem. Potwierdzone to jest? Już w pierwszym trailerze na plaży jest siłownia. Normalnie nie wyobrażam sobie, że w takiej grze jak V nie będzie można z niej skorzystać. A może tylko niektóre statsy będą rosnąć, a nie wygląd fizyczny bohatera?

 

Jest to potwierdzone info. Rockstar twierdzi, że na tym silniku wyglądało by to nierealistycznie więc porzucili ten pomysł.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jamaj - nie będzie siłki.

No kurde nie wiem. Potwierdzone to jest? Już w pierwszym trailerze na plaży jest siłownia. Normalnie nie wyobrażam sobie, że w takiej grze jak V nie będzie można z niej skorzystać. A może tylko niektóre statsy będą rosnąć, a nie wygląd fizyczny bohatera?

 

Jest to potwierdzone info. Rockstar twierdzi, że na tym silniku wyglądało by to nierealistycznie więc porzucili ten pomysł.

 

Troche przekabaciłeś fakty :) 

Rockstar powiedziało, że nie dodało do gry zmiany masy ani muskulatury postaci, ponieważ wiązałoby się to z nagrywaniem dodatkowych animacji (coś jak w san andreas, było kilka zestawow animacji - dla chudego CJ, grubego CJ, napakowanego CJ), a racji tego, że w grze mamy trzech bohaterów i mnóstwo, mnóstwo animowanych czynności to nie dziwota, że im się nie chciało :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ciekawe czy będzie tak jak w RDR, że bijąc się na pięści, nie da się delikwenta zabić. Imo, najpierw powinien być nokaut, a potem ewentualnie możliwość wykończenia na ziemi przez ground and pound jak w RDR właśnie albo zwykłe kopanie. Zawsze lubiłem się tak napyerdalać w IV i RDR i bym chciał żeby to tak mniej więcej wyglądało, ale może za dużo wymagam. :D

Odnośnik do komentarza

 

Odbieralem dzis paczke z paczkomatu i byla reklama gta zagraj przed wszystkimi. Takze widac ze to jakas zorganizowana akcja i nie powinno byc lipy. Jaram sie. I jade o polnocy.

A do którego paczkomatu we Wrocku? Bo może przy tym samym będziemy koczować ;)

Bajana przy teczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...