Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na tym muve paczkomat wybrac? Tylko kurier DPD mi sie wyswietla.

 

Powinna byc opcja DPD platnosc z gory, wysylka za darmo, za pobraniem oraz wlasnie paczkomat, wielkimi literowanymi.

 

Ciekawe o ktorej kurier przyjezdza do paczkomatu.No raczej nie o 12

 

Pewnie przyjedzie 16 o normalnej porze i zostawi paczke, o 12 wysla Ci kod ktory otworzy Twoja skrytke.

Odnośnik do komentarza

 

 

Odbieralem dzis paczke z paczkomatu i byla reklama gta zagraj przed wszystkimi. Takze widac ze to jakas zorganizowana akcja i nie powinno byc lipy. Jaram sie. I jade o polnocy.

A do którego paczkomatu we Wrocku? Bo może przy tym samym będziemy koczować ;)

Bajana przy teczy

 

 

to robimy mini-zlot michu bo to 5 minut ode mnie z buta :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Odbieralem dzis paczke z paczkomatu i byla reklama gta zagraj przed wszystkimi. Takze widac ze to jakas zorganizowana akcja i nie powinno byc lipy. Jaram sie. I jade o polnocy.

A do którego paczkomatu we Wrocku? Bo może przy tym samym będziemy koczować ;)

 

Bajana przy teczy

 

Haha, ale jaja, ja też ;) To co? Może ustawiamy się 16 wieczorem w oczekiwaniu na sms'a? ;) Szybciej czas minie wspólnie czekając;)

 

Swoją drogą ciekawe czy będzie tak jak w RDR, że bijąc się na pięści, nie da się delikwenta zabić. Imo, najpierw powinien być nokaut, a potem ewentualnie możliwość wykończenia na ziemi przez ground and pound jak w RDR właśnie albo zwykłe kopanie. Zawsze lubiłem się tak napyerdalać w IV i RDR i bym chciał żeby to tak mniej więcej wyglądało, ale może za dużo wymagam. :D

System walki wręcz ponoć konkretnie rozbudowany. Liczę na jakieś porządne walki w klatce albo coś na wzór fight club?

 

Doczytałem post TK. Ode mnie też z 5 minut pod tęczę ;)

 

PS. Wiesz, że masz dobrą żonę, skoro podekscytowana wraca z miasta i krzyczy od progu jaki widziała wielkie banner GTA V na kazimierza wielkiego we Wro;)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

No to jest nas trzech.

 

JaMaJ

tk___tk

MichAelis

 

Ktoś jeszcze się wybiera koczować pod paczkomat na bajana przy tęczy? ;)

tzn. ja jeszcze nie zamówiłem GOTG planowałem pójść do sklepu rano, ale chyba zrobię tak jak wy chłopaki. co trzeba zrobić żeby gra do mnie przyjechała na osiedle o północy?

Muve.pl Płatność z góry. Paczkomat.

Odnośnik do komentarza

No to jest nas trzech.JaMaJtk___tkMichAelisKtoś jeszcze się wybiera koczować pod paczkomat na bajana przy tęczy? ;)

tzn. ja jeszcze nie zamówiłem GOTG planowałem pójść do sklepu rano, ale chyba zrobię tak jak wy chłopaki. co trzeba zrobić żeby gra do mnie przyjechała na osiedle o północy?

Muve.pl Płatność z góry. Paczkomat.

Odbierzcie Gta w godnym stylu - w kominiarkach, a najlepiej przejmijcie caly samochod kuriera od paczkomatow.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

 

No to jest nas trzech.JaMaJtk___tkMichAelisKtoś jeszcze się wybiera koczować pod paczkomat na bajana przy tęczy? ;)

tzn. ja jeszcze nie zamówiłem GOTG planowałem pójść do sklepu rano, ale chyba zrobię tak jak wy chłopaki. co trzeba zrobić żeby gra do mnie przyjechała na osiedle o północy?

Muve.pl Płatność z góry. Paczkomat.

 

Odbierzcie Gta w godnym stylu - w kominiarkach, a najlepiej przejmijcie caly samochod kuriera od paczkomatow.

 

I to jest plan. Tylko trzeba dobrze rozplanować wszystko;)

Odnośnik do komentarza

A ile osób kupi po prostu w sklepie w dzień premiery + jeszcze inne kraje nie ujęte w zestawieniu+wersje cyfrowe. Imo w 24h zejdzie jakieś 7-8mln. Do końca września będzie 10. 

Ta lista chyba nie jest jeszcze zaktualizowana, bo jest 4 tygodnie do premiery wpisane. :D

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...