Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

To chyba będzie największa premiera tej generacji w Polsce. Jeśli jest u nas ponad 1mln X360 + PS3, a taka Fifa 13 sprzedała się do lutego w 220 tysiącach egzemplarzy, to GTA V spokojnie do końca roku sprzeda się u nas 300 tysięcy egzemplarzy.

 

Cenega tuż po premierze GTA V

 

30488-Woody-Harrelson-crying-money-b-8fc

 

 

Cholera coś faktycznie  to będzie sukces sprzedażowy tego roku.

Nawet ja się dałem hajpowi na tą grę i wyczekuję dnia premiery :)  Raczej zawsze omijam premiery ze względu na ceny, ale tym razem przegrałem walkę z rozsądkiem.

Tak sobie czytam posty w tym temacie i wygląda to już jak jakaś sekta :D

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedna kwestia w kontekście nadchodzącego crapa jakim niewątpliwie będzie GTA V ( :D), to prawda, że na Xie można zainstalować grę na pendrive zamiast na dysku twardym? Interesuje mnie tylko pewne info. 

No każdą grę na X360 można zainstalować na pendrive (lub dysku przenośnym czy co tam chcesz). Warunkiem jest przy GTA V aby nośnik miał minimum 15MB/s prędkość odczytu no i instalka będzie obowiązkowa (tak na X360 jak i na PS3). Przy X360 jedną płyta będzie do instalki druga do gry więc pena i tak trzeba kupić.

Odnośnik do komentarza

Kyo - dzięki za odpowiedź. Wiem, że jedna płyta będzie do instalki, ja dysk mam w swoim Xie ale tylko 20 GB, niby będzie wymagane ok. 8 GB na instalację więc jak zrobię porządek na dysku to na pewno znajdę tyle miejsca, bo już wiele razy instalowałem jakaś grę na dysku. Zastanawiałem się nad kupnem tego pena: http://allegro.pl/pendrive-kingston-datatraveler-111-16-gb-usb-3-0-i3456430215.html ma USB 3.0 i odczyt do 70 MB/s. Tylko teraz pytanie na czym będzie lepiej chodzić GTA V - na HDD czy na tym penie? 

Odnośnik do komentarza

ja jak zaczne grac to kupie sobie ta maske diabla, kozacko wyglada. trevor bedzie w niej porywal kobiety i zamykal je w bagazniku auta po czym zafunduje im wycieczke zakonczona wodowaniem samochodu lub czyms rownie przyjemnym. gorzej jak bagazniki znowu nie beda interaktywne, w sleeping dogs ten motyw byl extra.

Odnośnik do komentarza

Ehh to po co te jełopy na muve piszą w wymaganiach sprzętowych "Proces instalacji wymaga dysku twardego Xbox 360 lub pamięci zewnętrznej flash USB o pojemności 16 GB (urządzenie nie jest dołączane do gry) z przynajmniej 8 GB wolnej pamięci. Napęd flash USB musi być w standardzie co najmniej USB 2.0 z prędkością odczytu na poziomie min. 15 MB/s i formatowaniem Xbox 360. Najlepsze wyniki uzyska się podczas korzystania z nowej pamięci flash USB"

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie radzę kupować najtańszych kluczy USB, ja mogę polecić ADATA S102PRO/ 32GB (po sformatowaniu 28 Gb) - sam ma dwa takie, jest to USB 2.0/3.0. Kosztuje ok. 100 zł i gry działają z niego tak samo dobrze jak i z HDD.

Odnośnik do komentarza

Pen musi być na USB 2.0 - więc na USB 3.0 też może być. Z tego co pamiętam co Don pisał bdb wyniki miały peny Adata S 102 i chyba 107 (do 100zł). Ten co Ty podałeś też wydaje się być chyba ok. ale ja bym dopłacił do Adata.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don - ale i tak najlepszym rozwiązaniem będzie HDD, którego mam w Xie? 

 

Z tego co widzę u siebie, to między grami odpalanymi z ADATA S102 Pro a HDD nie ma żadnej różnicy.

 

Co do innych kluczy USB się nie wypowiadam bo dane podawane przez producentów to pic na wodę i w 90% nie mają nic wspólnego z rzeczywistym stanem, ADATA sam mam, testowałem odczyt i działa tak szybko jak HDD.

 

Np. miałem oficjalny klucz USB sygnowany marką Xbox i w testach mi wyszło że był aż o 40-50% wolniejszy od ADATA S102 pro.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/articles/2013/09/04/10-crazy-awesome-things-i-saw-and-did-in-grand-theft-auto-online?page=2 masakra, kilkaset misji coop już na starcie O_____o Rzeczywiście wszystko to składa się na coś robionego i planowanego od wielu wielu lat

 

 

 

Yes, there are movies to watch in Grand Theft Auto V, and in Online you can watch them with your friends. Maybe you’ll just laugh together, or perhaps you’ll go the Rifftrax route and crack jokes at what’s happening on the screen.
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

ja będą polował na psy po parkach. kijem do golfa.

 

Niczego więcej od Ciebie nie oczekiwałem;)

 

Panowie dramat!! Miałem mieć urlop dwa tygodnie od 16tego, a firma mnie wysyła w delegację od 9tego do 23tego. Dzisiaj się dowiedziałem. Wyobrażacie sobie? Będę tak kombinował żeby przyjechać w poniedziałek po pracy do Wrocławia, koledzy Wrocławianie cobyśmy mogli szturmować ten nasz paczkomat na Bajana to chociaż do rana pogram, a od wtorku rano zaś w delegację do piątku. No powiedzcie - czy to nie jest ponury żart? Lubię delegację, czas mi szybko zleci, ale mam tam być w pierwszym tygodniu życia GTA V! Wrócę i dopiero zacznę grać na dobre, a TK będzie mi przez okno krzyczał jaka misja jest następna, zostanę z tyłu:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...