Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/gta-v-najtaniej-i3533583485.html

 

Ja raz kupiłem tak grę od gościa (Hitman Absolution) i po paru miesiącach gra mi wygasła! Nie mogę w nią już grać. Pobrałem ją z pss strore ale wcześniej musiałem zalogować się na jego konto i z jego konta pobrać grę..

Mieliście takie coś? Nie wiem jak teraz przywrócić tego Hitmana do "życia" ;/

Jest napisane, że trzeba się zalogować na konto z którego była pobrana gra i ponownie ją ściągnąć, tylko niby jak, jak już tego gościa nie ma i jego konta..

 

Dlatego wolę wersje pudełkowe, bo jak mi gta zginie to nie wiem..

Edytowane przez mariopim
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/gta-v-najtaniej-i3533583485.html

 

Ja raz kupiłem tak grę od gościa (Hitman Absolution) i po paru miesiącach gra mi wygasła! Nie mogę w nią już grać. Pobrałem ją z pss strore ale wcześniej musiałem zalogować się na jego konto i z jego konta pobrać grę..

Mieliście takie coś? Nie wiem jak teraz przywrócić tego Hitmana do "życia" ;/

Jest napisane, że trzeba się zalogować na konto z którego była pobrana gra i ponownie ją ściągnąć, tylko niby jak, jak już tego gościa nie ma i jego konta..

 

Dlatego wolę wersje pudełkowe, bo jak mi gta zginie to nie wiem..

Kiedy kupiłeś tego Hitmana? W maju? Jeśli tak to już chyba wiem jak zostałeś oszukany.

W maju w Plusie był Hitman. Gościu po prostu aktywował Plusa na koncie, które Ci sprzedał. A, że Plusa nie przedłużyłeś to teraz w gre nie zagrasz. Chyba, że na tym koncie ponownie aktywujesz Plusa.

Okej doczytałem Twojego posta. W związku z tym powyższe nie ma raczej sensu. :)

 

 

Co by nie było offtopa - za(pipi)ista ta mapka.

Jak sobie pomyśle jaka ta gra będzie wielka, to automatycznie hajp leci w górę. Nie wiem co zrobie jako pierwsze w tej grze. Jest po prostu bardzo dużo możliwości.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

 

zastanawiam sie czy opłaca się to na konsole 7 letnie jeszcze kupować czy poczekać na wersje pc . Oraz jak na konsoli to która wersja xbox czy ps3 . GTA 4 oraz RDR miałem na xbox ale teraz nie wiem jak z tą optymalizacją. Zbyt ważna gra aby preorderowac w ciemno :)

Ostatnie zdanie nie ma sensu.

 

 

widzisz mam obie konsole i jak w recenzji napiszą że wresja na x'sa tnie a na ps3 nie to czy nie lepiej kupić wersje na ps3 (lub na odwrót). Jak mam komfort wyboru to wole poczekać do recnzji i porównań a wtedy kupie najlepszą wersje :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

zastanawiam sie czy opłaca się to na konsole 7 letnie jeszcze kupować czy poczekać na wersje pc . Oraz jak na konsoli to która wersja xbox czy ps3 . GTA 4 oraz RDR miałem na xbox ale teraz nie wiem jak z tą optymalizacją. Zbyt ważna gra aby preorderowac w ciemno :)

Ostatnie zdanie nie ma sensu.

widzisz mam obie konsole i jak w recenzji napiszą że wresja na x'sa tnie a na ps3 nie to czy nie lepiej kupić wersje na ps3 (lub na odwrót). Jak mam komfort wyboru to wole poczekać do recnzji i porównań a wtedy kupie najlepszą wersje :P
Tak wiem, źle Cię zrozumiałem.

 

Po ile są te poradniki?

 

Pejas - Oni kupują te poradniki, nie po to, aby z ich pomocą przechodzić grę, ale po to, aby je mieć. :)

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

E, w spoiler takie rzeczy. A najlepiej to do drugiego tematu, który jest do tego przeznaczony. 

Nie chcę się natknąć na coś czego bym nie chciał, a jak otworze spoiler to będę sam sobie winny. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...