Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy opłaca się to na konsole 7 letnie jeszcze kupować czy poczekać na wersje pc .  Oraz jak na konsoli to która wersja xbox czy ps3 . GTA 4 oraz RDR miałem na xbox ale teraz nie wiem jak z tą optymalizacją. Zbyt ważna gra aby preorderowac w ciemno :)

Hmmm...czy ta gra wygląda jak na screenach czy to z wersji PC?Anyone?

Odnośnik do komentarza

Te dostalem maila od muve:

 

Witam serdecznie,

 

Tytuł ten będzie wysyłany dzień przed premierą.

Trudno. Ale i tak za tydzien o tej porze prawdopodobnie bede juz gral :)

 

A co do mapy to nie przypuszczalem ze tak ogromny teren na nas czeka. Ciekaw jestem ile zajmie zwiedzenie pozamiejskich terenow.

Odnośnik do komentarza

A później się dziwić, że studia deweloperskie padają jak muchy skoro nie potrafią się zorganizować tak by premiery gier były rozciągnięte w czasie a nie sytuacją jaką mamy od paru miesięcy. Przez cały okres wakacyjny poza TLOU praktycznie nie było co włożyć do czytnika konsoli. Tymczasem we wrześniu, po wakacjach, gdy dzieciaki powinny się skupić na nauce a nie zabawie mamy mieć wysyp samych szlagierów ze startem next-genów na czele. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A później się dziwić, że studia deweloperskie padają jak muchy skoro nie potrafią się zorganizować tak by premiery gier były rozciągnięte w czasie a nie sytuacją jaką mamy od paru miesięcy. Przez cały okres wakacyjny poza TLOU praktycznie nie było co włożyć do czytnika konsoli. Tymczasem we wrześniu, po wakacjach, gdy dzieciaki powinny się skupić na nauce a nie zabawie mamy mieć wysyp samych szlagierów ze startem next-genów na czele. 

ja wam kurde zazdroszcze czasu

ja jak znajde w roku czas na przejście 2/3  gier to jest sukces ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...