Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna akcja z tą nocną premierą, w linku lista wszystkich sklepów Empik i Tesco objętych tą akcją:

http://tnij.org/z7tg

 

Chyba się przejdę o północy do Tesco. Ciekawe ile osób skorzysta z nocnej premiery. Co do przecieków to na razie się trzymam, obejrzałem tylko samochody z oficjalnego poradnika :)
 


 

Odnośnik do komentarza

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc nic nie myślę, ale fakt faktem, że dość sensowna jest opcja, że rzeczy typu fizyka, model jazdy i zniszczeń pojazdów zostały uproszczone na rzecz ogromu mapy i rzeczy do roboty dzięki czemu właśnie gra trzyma stałe 30 fps. Coś za coś, ale to tylko po prostu moje wymysły, bo żadnego gameplay'u nie oglądałem tylko czytałem co piszecie. Tak czy siak nie zamartwiam się, bo ufam R* bezgranicznie, w Saints Row 2 kiedyś bawiłem się nieziemsko dobrze mimo chuyowego modelu jazdy, a ten w V na pewno nie będzie gorszy, R* >>>> dalej dalej dalej > Volition. Tak naprawdę wszystko się wyjaśni dopiero jak każdy z Was sam zagra w tę grę, teraz można tylko czekać. Psy się rvchają na ulicy więc jak dla mnie 10/10 mimo braku możliwości smażenia kotletów i sklepu zoologicznego.

Odnośnik do komentarza

Homer, zabawny jest twoj podpis ;), pokazujesz przy okazji jakim trolem jestes, zarazem wspolczuje nie ukonczenia szkoly przez fizyke.

Informuje ze forum internetowe to nie Ty i Twoj pępek ale takze opinie innych osob z ktorymi mozesz sie nie zgadzac jednak czy Ci sie podoba czy nie kultura osobista (ktorej jak widac nie na) nakazuje szanowanie zdania innych.

A najlepsze jest to ze we wtorek przjedziesz sie samochodem w GTA V, zobaczysz ze mialem racje, ze jazda samochodami z wiekszą predkoscia jest maksymalnie arcadowa i przypomina bardziej Mario Karting niz blizej Ci nie znany realizm ale honor i tak nie pozowli Ci napisac ze mam racje.

 

Ktos pisal ze tylko na ppe ludzie placza/smieja sie z fizyki, na neogafie same zachwyty, sprawdziłem, mają ubaw po pachy z "fizyki"

 

 

Nie wiem czy zwrociliscie uwage na taki smaczek kiedy biala koszulka robi sie czerwona od krwi po postrzeleniu - no tak, filmik nagrany pralką, więc przecież nic na nich nie widać, nie sa miarodajne a we wtorek będzie i tak inna gra z innymi bohaterami i wiekszą mapą bo to wszystko to fake

 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...