Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie R* jest mistrzem jeśli chodzi o nakrecanie przed premiera - była względna cisza przed premierą, że tryb FPP będzie jakąs popierdółką/ciekawostką, ludzie się zastanawiali czy kupić na premierę, czy jak stanieje, a tu nagle wrzucają trailer i pozamiatane.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

image_326378_fit_940.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Rewelacyjne!

 

Ten pęknięty wyświetlacz w telefonie to jakaś je*ana aluzja R* w moją stronę? Nawet oni muszą mnie dołować? :( Cztery dni temu pękł mi wyświetlacz w 3 miesięcznym Sony Xperia Z1 Compact w stanie idealnym z którym obchodziłem się jak z jajkiem, był w porządnym etui Ringke Fusion za 80 zł i miał na wyświetlaczu porządną folię za 30 zł, nie spadł mi, wyciągam go z kieszeni, a tam... pęknięty wyświetlacz... :( 

Odnośnik do komentarza

Boże jak to wygląda, wpada na premierę  (jak wersja na last geny) i do kolekcji aż miło. Jak dobrze, że z pełną premedytacją (wiedziałem, że będzie wersja na next geny) odpuściłem robienie 100 % teraz wbiję z jeszcze większą satysfakcją.

 

Co do OST wiadomo ile będzie kosztowała ta wersja standard nie limitowana na CD ? No i myślicie, że będzie do kupienia gdzie indziej niż w sklepiku R* ?

Odnośnik do komentarza

Teraz po tej prezentacji FPP mam ćwieka bo nie wiem jak przechodzić singla (zakładając, że będzie wsio fajnie chodziło przy tym widoku). Może będę sobie przełączał, trochę tak, trochę tak. A wy ?

 

Jeżeli już skończyłeś na past genach - FPP.

Jeszcze nie - TPP.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz po tej prezentacji FPP mam ćwieka bo nie wiem jak przechodzić singla (zakładając, że będzie wsio fajnie chodziło przy tym widoku). Może będę sobie przełączał, trochę tak, trochę tak. A wy ?

 

Jeżeli już skończyłeś na past genach - FPP.

Jeszcze nie - TPP.

 

 

No jakbym miał nie skończyć na past genach. Byłem na premierę przed otwarciem w moim MM żeby wyszarpać swoją kopię... :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...