Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

widok fpp do strzelania i prowadzenia pojazdow, eksploracja swiata po staremu - tak ja to widze u siebie, mimo wszystko odpuszcza tytul na premiere i dalej trzymam kciuki za zoltkow z konami by pes w tym roku wrocil na tron

 

Dokładnie połączenie dwóch opcji, dla kogoś kto już ograł na pastgenie na wszelkie sposoby to będzie fajne urozmaicenie, zwłaszcza, że przyłozyli sie do widoku fpp, nie wygląda to w żaden sposób na tani mod rodem z pc ;)

Odnośnik do komentarza

 

image_326378_fit_940.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Rewelacyjne!

Ten pęknięty wyświetlacz w telefonie to jakaś je*ana aluzja R* w moją stronę? Nawet oni muszą mnie dołować? :( Cztery dni temu pękł mi wyświetlacz w 3 miesięcznym Sony Xperia Z1 Compact w stanie idealnym z którym obchodziłem się jak z jajkiem, był w porządnym etui Ringke Fusion za 80 zł i miał na wyświetlaczu porządną folię za 30 zł, nie spadł mi, wyciągam go z kieszeni, a tam... pęknięty wyświetlacz... :(

 

 

XD

 

Wiemy ale i tak za dużo :) czekam na cenę 219/209 zł

Taka walka o 10zł?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No nie ludzie kupować to samo po raz drugi w ciągu ROKU ?! Ja rozumiem remaster gry po kilku-nastu latach. Wind Waker, FF X czy MGS 2 to rozumiałem aby sobie przypomnieć te genialne szpile. Nawet remaster Red Dead Redemption bym łyknął bo dla mnie to gra poprzedniej generacji. Tylko że RDR wyszło kilka lat temu i mogłem zapomnieć połowę fabuły a GTA V  pamiętam. No ale tak samo nie rozumiałem ludzi kupujących ponownie the last of us. Może mam za mało czasu i wolę ogrywać nowości ale nie rozumiem czym się tak podniecać ta grafa i tak dupy nie urywa.

 

Obejrzałem kilka porównań graficznych i po prostu nie kumam tego hype'u . Dodadzą jakieś questy coś nowego fabularnie czy nadal ta sama historia i te same znajdźki oraz bonusowe zadania ? ? Jako osoba która spędziła z GTA V ponad 50 h nie widzę sensu powrotu i wolę kupić jakieś nowe gry np Far Cry 4 lub Dragon Age. Jak wszyscy rzucą się na następnego remastera to w następnym roku znów dostaniemy ich kilka zamiast nowych produkcji. Niech Rockstar zajmie się RDR 2 albo nawet Bully 2 :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

4K to pół biedy. Liczę na mody od społeczności (skoro z biednej IV mogli wycisnąć ICEnhacer'a, to co dopiero z w miarę ładnej "piątki") i 60 fpsów na moim potworze.

 

@blantman ostatnio słyszałem, że nie ma przymusu kupowania gier.

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@blantman

 

Wiesz, pamiętaj, że dużo osób przeszło np tylko fabułę i ciut misji pobocznych czyli mają jeszcze kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy w drodze do 100 % w sosie next genowej oprawy i mistrzowskiego klimatu.

 

Kto jak kto ale, że akurat ty się dziwisz ? Osoba która kupuje dziesiątki gier, często w day one bo dają one Tobie fun, w tym przypadku jest tak samo. te GTA daje nam mnówstwo funu dlatego je kupimy, mimo że braliśmy na premierę poprzednią wersję.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

spoko ja kocham gta po prostu mnie remastery dołują. Jaka jest najlepsza gra na ps4 w tym roku ex ? LAst of US Remastered. Jaka będzie najlepsza multiplatforma ? Pewnie też Remaster tylko GTA. A co się najlepiej sprzeda na ONE ? Remaster Halo.      JA CHCE NOWE !!!    Głosujemy portfelem. JEstem za zakupem gta V bo to super gra ale nie w cenie tej samej albo wyższej!!! (ja zapłaciłem za GTA V w Dzień premiery 200 zł) jak rok temu. Niech to będzie chociaż jak Tle last of us za 169 zł ?   Nosz kurcze to nie jest nowa gra :)

Odnośnik do komentarza

No ale głosujemy portfeem i wspieramy goty gré aby jeszcze sobie więcej R* zarobili (jeden z nielicznych devów który naprawdę dopraowuje swoje gry dając funu nawet na setki godzin), może dzięki temu zrobią szybciej RDR2? Choćby ta myśl powoduje u mnie chęć kupna tego GTA...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...