Skocz do zawartości

Killzone


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

jak HUD moze byc wygodniejszy i latwiejszy?? bo niebardzo rozumiem... ok gdyby jeszcze hud mial jakies wazne zadanie pomijajac podawanie stanu magazynka/zdrowia i trzymanej broni, ale w tych grach hud jest wlasnie do tego i rozni sie raczej tylko designem...

 

gdybys napisal takie stwierdzenie w temacie o metroidzie czy tam star wars republic commando to raczej nie bylo by w tym nic dziwnego [przynajmniej az tak :P]

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Panowie zafascynowałem się Blackiem, którego skończyłem już kilka razy. Jak to wygląda z Killzone? Będę zadowolony tak samo jak po ukończeniu krótkiego niestety Blacka?

IMO Black>Killzone1 i to zdecydowanie.K1 ma klimacik i kilka fajnych momentów w misjach(do tego jest długi) ale sam gameplay,intensywność jak i wykonanie odstaje od dzieła Criterion znacznie.

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie i tutaj Killzone ma największą przewagę. Można grać na dwóch na jednej konsoli i tylko dlatego w KZ1 grałem aż dostałem PS3, a Blacka tylko przeszedłem w te śmieszne parę godzin i odłożyłem na półkę.

 

Ale niestety boty w skirmishu nie są zbytnio wymagające.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza
Blacka tylko przeszedłem w te śmieszne parę godzin i odłożyłem na półkę.

 

Przejście Blacka na Hardzie to 10 - 14 h jak nic, więc nie mów że znowu takie śmieszne godzinki.

 

Co do K1 i podzielnym ekranie, ujdzie ale bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
No, długość gry jest bardziej niż przyzwoita, chyba w dłuższego FPS'a nie grałem. A zauważ że dla każdej z 4 postaci poziomy są nieco inne (ot, przykładowo misja w dokach: jako Luger wędrujemy po rusztowaniach po cichu zdejmując wszystkich z dystansu, jako Hakha przechodzimy przez wiązki laserowe zachodząc Helghastów od tyłu, grając Templarem możemy przejąć stanowiska strzelnicze, a Rico niczym czołg przedziera się pomiędzy kontenerami). Ostatni poziom jest już całkowicie unikalny dla każdego bohatera. Dla każdego coś miłego, w sumie żeby poznać dokładnie całą kampanię trzeba ją przejść 4 razy. :)

 

Czyli co? zeby skumać fabułę to MUSZĘ przejść grę 4 razy?? Pytam bo już po 2 godzinach grania nudzi mnie ta gra (ciągle to samo, lecisz przed siebię i zabijasz łosi z pomarańczowymi oczkami, trzema pukawkami na krzyż czasami jakiś granat) więc nie wiem czy warto się męczyć czy może od razu rozpocząć zabawę z K2!

 

Odnośnik do komentarza

Ale mnie ucieszyłeś tym postem. Kurde już wywalam K1 i wrzucam K2 bo AI w połączeniu z fizyką sprawiło że świnskiej grypy dostałem!! Jakoś nie chce mi się wierzyć że ta gra ma tylu fanów. Wiem że to czasy PS2 ale cholera pierwszy gow czy DMC jakoś dawały radę i dają do dzisiaj, ten cały KZ to jakaś kpina!

Odnośnik do komentarza
Ale mnie ucieszyłeś tym postem. Kurde już wywalam K1 i wrzucam K2 bo AI w połączeniu z fizyką sprawiło że świnskiej grypy dostałem!! Jakoś nie chce mi się wierzyć że ta gra ma tylu fanów. Wiem że to czasy PS2 ale cholera pierwszy gow czy DMC jakoś dawały radę i dają do dzisiaj, ten cały KZ to jakaś kpina!

 

Tak się akurat składa że AI w Killzone 1 na HARD jest naprawdę BARDZO DOBRA. Czasami tylko przeciwnicy po prostu się "blokują" ale to nie wina ich AI tylko bugu w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Raczej pierwszy KZ w oprawie HD i pewnie z supportem trofeów, chyba że chcą dodać jeszcze do pakietu Killzone Liberation. Wtedy możemy mówić o kolekcji. Poza tym średnio w to wierze, po co komu nawet taki odnowiony FPS z poprzedniej generacji w dobie takich gier jak MW, BF czy Crisis. W takich pakietach jak dla mnie prawo bytu mają przygodówki pokroju God of War czy Sly Cooper. Choć Call of Duty: Classic złe nie jest.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...