Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

no na tych filmach widac, ze EA rzetelnie pracuje nad tym, przez co narzekali fani, ale wszyscy chyba czekaja z niecierpliwoscia na dema, by samemu to przetestowac :thumbsup:

 

Bayer - mam nadzieje, ze wrzucili go, by poczuc roznice w P+ i PP miedzy takim Bayernem, a np Barcą :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z Funday'a.

 

Udało mi się zagrać aż jeden mecz w nową FIFĘ i powiem, że jest świetna.

 

1. Tempo gry jest wolniejsze niż na tych gameplayach z YT.

2. Grając Barceloną miałem problemy z dokładnym podawaniem piłki, krótko mówiąć pro passing moim zdaniem działa i nie ma zabawy z ping pongiem już.

3. Animacje zawodników są świetne, walka ciałem nieźle wygląda

4. Poprawili bramkarzy

5. Nie ma czegoś takiego, że strzelamy z 17 m technicznie, bramkarz jest na 5 metrze i jest gol. Golkeeperzy stoją w bramkach teraz już.

6. Loby są ciężkie to zrobienia

7. Chyba też technicznie jest trudniej strzelić gola

8. Cieszynki nowe takie sobie

9. Karne to samo co w WC.

 

 

Ogólnie gra zwolniła i stała się niezłą symulacją.

 

Była to dość wczesna wersja bo Yaya T. jeszcze grał w Barcelonie, a home kit był z zeszłego sezonu chyba.

 

Nie wiem jak tam PES, nie chce wywoływać dyskusji co jest lepsze, ale trzeba być wielkim fanem piłki od Konami żeby kupić go w tym roku. Nowa FIFA to spore zmiany moim zdaniem. Zmiany na jeszcze lepsze.

 

FIFA11 wydaje się jedynym słusznym wyborem.

Odnośnik do komentarza

Router w wywiadzie mówi, że demo to nie finalny kod..a czemuż tak skoro demo ma byc 16 , czyli finalna wersja konczy swój pobyt w tłoczni

 

manipulacja ewidentna, cos ci sie nie spodoba to sobie tłumacz ze to niepełny kod

Odnośnik do komentarza

Bylo.

Router w wywiadzie mówi, że demo to nie finalny kod..a czemuż tak skoro demo ma byc 16 , czyli finalna wersja konczy swój pobyt w tłoczni

 

manipulacja ewidentna, cos ci sie nie spodoba to sobie tłumacz ze to niepełny kod

Tez tego nie rozumiem. Zreszta dlaczego EA daje nam stary kod, a gazety juz na targach dostaja pudelkowa wersje do recenzji ? <_<

Dziwne...

Odnośnik do komentarza

1. Tempo gry jest wolniejsze niż na tych gameplayach z YT.

2. Grając Barceloną miałem problemy z dokładnym podawaniem piłki, krótko mówiąć pro passing moim zdaniem działa i nie ma zabawy z ping pongiem już

 

 

7. Chyba też technicznie jest trudniej strzelić gola

(...)

Ogólnie gra zwolniła i stała się niezłą symulacją.

 

 

Powiem wam że przez  to Fifa 11 może zbierać różne oceny od graczy - przez tych którzy grają dużo w fifę od kilku edycji i mają sporego skilla na pewno będą to zmiany na +. Dla graczy którzy Fifę odpalają z kumplami przy browarze na kilka meczy raz na kilka dni/rozpoczęli swoja przygodę z Fifą od edycji 10/przystosowują się do FIFY po przejściu z PESa który się zeszmacił od edycji 2008 (niepotrzebne skreślić;p) przez "utrudnienie" rozgrywki Fifa 11 może być gorzej oceniania niż bardziej uproszczona 10.

 

 

Przypomina mi się sytuacja z PES 5 i PES 6, PES 5 był bardziej arcadowy, ładne strzały wchodziły nawet z trudnych sytuacji i po pojawieniu się PES 6 - który w mojej ocenie i wielu był jedną z najlepszych piłek ever - wielu nie zdzierżyło utrudnienia całego systemu rozgrywki a zwłaszcza strzałów bez wyczucia których (czyli w sumie rozagrania wielu meczy) wiele szło w kosmos i szybko wrócili do PES 5.

 

No zobaczymy jak EA wyjdzie to utrudnienie rozgrywki bez cięcia czystej przyjemności z niezobowiązującej gry przy piwie ;)

 

Nie mogę doczekać się dema.

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Pes 6 był symulacją a PEs 5 arcadem? jesli już to na odwrót :ninja: (wolałem 6 ale to tylko ze względu na w miare działający online)

 

 

zeby nie było offtopu :whistling: precież ten pro-passing nie bedzie aż takim harkorem jak sądzisz- z powodów jakie sam wymieniłeś. dzisiejsze gry to masówka - co ma złe jak i dobre strony . Zła jest np taka, ze pro-passing w ZBYT HARDKOROWYM WYDANIU nie przejdzie bo zbyt wielu by się od fify odbiło.

 

Tym niemniej zapowiada sie symulacyjnie, naj naj z dotychczasowych Fif

Edytowane przez Orson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pes 6 był symulacją a PEs 5 arcadem? jesli już to na odwrót :ninja:  (wolałem 6 ale to tylko ze względu na w miare działający online)

 

 

To może zależy rzeczywiście od osobistych odczuć, ale ja po powiedzmy 2 latach grania w PES 6 jak miałem okazję zagrac u kumpla w PES 5 to miałem wrażenie jakbym grał w wersje PES 6 w wersji dla otyłych amerykanów "po co przemęczać się myśleniem jak rozegrać akcje jak jest duża szansa że strzelisz w okienko z 30 metrów". Dla mnie obie części były bardzoooo dobre ale też bardzo inne od siebie. Teraz niestety seria PES poszła do grobu i wiele wskazuje na to że długo nie nadgoni Fify nad czym ubolewam jak jego wielki fan ;p

 

Ale rzeczywiście to temat o FIFIE więc sorry za mały offtopic :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

dokladnie Orson - zreszta bez przesadyzmu, rownie dobrze mozna pisac, ze w PES'a fani nie beda grali, bo system podan dziala tam zupelnie inaczej niz dotychczas... Dla mnie to znakomite wiesci, zastanawia mnie tylko dlaczego zagrales jedynie 1 mecz ? :teehee:

 

EDIT:

Live League to cykl comiesięcznych turniejów online rozgrywanych za pośrednictwem usługi Xbox LIVE. W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi rozgrywek, lokalny oddział Microsoft związał się umową z firmą Cybersport, która w przeszłości była odpowiedzialna m.in. za Heyah Logitech Cybersport, a obecnie Cyberarena 36i6. Warto podkreślić, że będzie to pierwsza profesjonalna liga graczy konsolowych w Polsce. Biorąc pod uwagę jak bardzo silna jest społeczność Xbox 360 w Polsce, stworzenie profesjonalnych rozgrywek było naturalnym krokiem. Polscy gracze już w listopadzie będą mogli zmierzyć się w turnieju Halo Reach, a w grudniu w rozgrywkach Assasin's Creed: Brotherhood. Plany na rok 2011, uwzględniające między innymi takie tytuły jak Gears of War 3, FIFA 11 czy Ghost Recon: Future Soldier będą sukcesywnie ujawniane.

 

Co miesiąc na najlepszych graczy przewidziano atrakcyjne nagrody. Będą to kolejno:

1. Miejsce - 3000 PLN.

2. Miejsce - 2000 PLN.

3. Miejsce - 1000 PLN.

 

hmmm, jezeli to prawda, znowu wracam z FIFA na X'a :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Filmik z fulla http://www.gamespot.com/pc/sports/fifasoccer11/video/6274809?tag=topslot;thumb;3 różnica miedzy 2010 jest niezauwazalna dla mnie. Pilkarze wygladaja tak samo, nie czuc roznicy miedzy nimi. Pilka dalej jest baloniasta, podania ping pongowate. Za to wstawka przed meczem jest kozacka. Gol kaki jest sztuczny, byl zle ustawiony i nie gotowy do takiego strzalu, cofnal sie na slajdzie.

Odnośnik do komentarza

Filmik z fulla http://www.gamespot.com/pc/sports/fifasoccer11/video/6274809?tag=topslot;thumb;3 różnica miedzy 2010 jest niezauwazalna dla mnie. Pilkarze wygladaja tak samo, nie czuc roznicy miedzy nimi. Pilka dalej jest baloniasta, podania ping pongowate. Za to wstawka przed meczem jest kozacka. Gol kaki jest sztuczny, byl zle ustawiony i nie gotowy do takiego strzalu, cofnal sie na slajdzie.

Ehh,i znowu te wypowiedzi "ekspertów" :no:

Powiedz,na jakiej podstawie możesz stwierdzić że podania nie uległy zmianie i piłka jest "baloniasta" skoro nie zagrałeś własnoręcznie ani jednego spotkania??

To czy pro passing działa czy nie można będzie "poczuć" trzymając w ręku pada a nie na podstawie jakiegoś filmiku z internetu,litości...

Odnośnik do komentarza

zreszta z jakiej platformy jest ten filmik? Bo okladka po lewej wskazuje - PC, a przeciez FIFA 11 na PC ma byc identyczna konwersja 10tki z konsol. Gra zapierdala, jakby byla na VERY VERY Fast, a wszyscy zgodnie pisza, ze jest o wiele wolniejsza. Jade po PSX'a !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...