Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ten przepis wszedł tuż przed Fifą WC (tam wprowadzono możliwość zatrzymania się podczas rozbiegu) i zrozumiałe było, że już tego w tamtej edycji nie zmienią.

Myślałem, że w 11 to wytną, ale jak widać nic się tej materii nie zmieniło. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

napiszę co myslę o tym demku, mianowicie bardzo mi się ono podoba, szkoda że połowy po 3min, wpienić się można :>

 

co jest fajne :

 

- tempo gry wolne, podobne do FIFA10, na pewno nie ma adhd od bramki do bramki jak w WC

- pro passing jest jak najbardziej (rutter też ostatnio pisał na twitterze że PP jest aktywny także na assisted), nie wszystkie podania dochodzą, klepanie i gra na utrzymanie piłki też wygląda inaczej, bo dużo łatwiej o stratę

- walka o piłkę poprawiona o masę nowych animacji przepychania, wygląda i gra się dużo ciekawiej, o można powalczyć o każdą piłke

- bardzo podoba mi się to co robi CPU AI, poklepcie sobie chwilę w środku Barca to zobaczycie że po kilku podaniach Iniesta albo Xavi będa fajnie szukać innych pozycji do dalszego klepania piłki =) boczni obrońcy i pomocnicy podpinają się do akcji nawet bez triggerowania biegu, nie trzeba ich zapraszać do ataku - miodzio

- strzały są lepsze, szczególnie jak się strzela cyborgami (Zlatan, Cristiano) bo walą opadające liście pod poprzeczkę

- nowe triki pod publiczkę cieszą mnie niezmiernie :D

- replay theatre - no w końcu, ludzie prosili o to od dawna

- potweakowali kilka kluczowych zagrań - klepki są osłabione, shielding już nie jest taki za(pipi)isty, trzeba używać do tego Drogbe czy innego Zlatana żeby nie stracić piłki, no i nie będzie już pingpong passów - te 3 rzeczy nieźle namieszają online, jestem na maxa ciekaw jak będą wyglądały mecze

 

co jest słabe :

 

- personality+ to ściema, wygląda na to że polega to na tym że CPU AI sterując Cristiano czy Messim odpala dryblingi, czy to coś zmienia? nie za bardzo =) kierując osobiście CR7 faktycznie czuć lekkość dryblingu, ma nawet własną animację biegu - to jest ok ; tylko dlaczego taki Benzema rzuca tak samo dobre passy jak Kaka? to nie tak miało być ;

- coś mi się zdaje że Messi znowu będzie kiepem online, bo znowu jest łatwo przepychany przez byle kogo, natomiast Cristiano czy Drogba idą jak taran nie do ruszenia ; jutro potestuję mocniej Lionela, ale mam nadzieję ze da się nim przebijać bez używania trick sticka za każdym razem jak chce kogoś minąć T_T

- nowy dźwięk uderzenia o słupek jest syfny :blush:

 

uogólniając - jest pozytywnie 8)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Rozegrałem coś około 10 meczy i mogę powiedzieć jedno - ludzie odpowiedzialni za produkcję Fify nie odcinają kolejnych kuponów wraz z kolejną edycją gry. Z tego co udało mi się zauważyć wzięli sobie do serca uwagi dotyczące poprzednich edycji i w tej oto wersji mamy w końcu :

 

- zmniejszone tempo rozgrywki, wydaję mi się, że nawet mniejsze niż w 10, a na pewno mniejsze niż w WC2010

- system pro-passing wydaję się działać, jakieś cyrkowe podania raczej tutaj nie wychodzą, do tego o graniu w ping-ponga można zapomniec

- animacje zawodników jest bardzo dobra, ja osobiście czuję różnicę pomiędzy Pique a Messim

- w końcu można zapisywać replay'e z meczy on-line. Mamy tutaj coś takiego highlight center, gdzie możemy przejrzeć swoje powtórki. Do tego po każdym zakończonym meczu mamy dostęp do 'Match Highlights', pewnie w ten sposób zostanie rozwiązane zapisywanie powtórek z meczy on-line.

- mamy analogowy sprint, więcej możliwości ustawienia assyst przy podaniach, strzalach, crossach itd. W opcjach widać także możliwość włączenia odgwidzdywania zagrań ręką.

- grafika - tutaj nie powiem nic ciekawego, mi grafika na takim poziomie wystarcza, choć imo jest lepiej niz w 10 i wc10

 

Nie wiem co mogę jeszcze tutaj dopisać, poza tym że strasznie szkoda, że demo trwa tylko 3 min połowa i premiera jest 28.09. I WANT IT NOWWWWWWWWWWWWW!;)

 

EDIT: Dodam tylko, że muzyczka w menu całkiem znośna. Gorillaz i jakiś inny kawałek.

Odnośnik do komentarza

po 5 meczach:

 

- wg mnie pro -passing nie działa. Grając Juventusem przeciw Realowi zanotowałem 90 % skutecznosci podan (all-star).

 

- personality plus: tu ciezko powiedziec ale jakoś specjalnie tego nie czuc po kilku meczach

 

I niestety, ja sądze ze zaczeło sie odcinanie kuponów, kalkowanie. Fifa 09 była przełomowa, 10 psuła wiele rzeczy ale i wiele wnosiła, wc tez był jakiś. Fifa 11...wydaje się być SWIETNĄ GRĄ ale jakoś powiewu nowosci nie widac.

Odnośnik do komentarza

po 5 meczach:

 

- wg mnie pro -passing nie działa. Grając Juventusem przeciw Realowi zanotowałem 90 % skutecznosci podan (all-star).

 

- personality plus: tu ciezko powiedziec ale jakoś specjalnie tego nie czuc po kilku meczach

 

I niestety, ja sądze ze zaczeło sie odcinanie kuponów, kalkowanie. Fifa 09 była przełomowa, 10 psuła wiele rzeczy ale i wiele wnosiła, wc tez był jakiś. Fifa 11...wydaje się być SWIETNĄ GRĄ ale jakoś powiewu nowosci nie widac.

Grasz na asyscie czy na SEMI ? bo nie znam nikogo kto w FIFE gra na asyscie i nie ma kontroli nad sila podania, zostawiajac konsoli wybor do kogo ma leciec pilka... Dla mnie najwazniejsza zmiana jest tempo i eliminacja ping ponga, bo juz w WC czulem roznice w zawodnikach. Jezeli jest bardziej symulacyjnie niz w WC, to dla mnie gra juz ociera sie o ideal. Szkoda, ze musze siedziec w robocie. <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

przezyje, bo w ligach nikt tak nie gra, asysty sa dla noobow, ktorzy nie widza zawodnika, 2 metry blizej bramki. Powiedz Orson - w porownaniu z WC, wiemy, ze tempo mniejsze, ale jak z konstruowaniem akcji ? jest trudniej ? bardziej symulacyjnie ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

przezyje, bo w ligach nikt tak nie gra, asysty sa dla noobow, ktorzy nie widza zawodnika, 2 metry blizej bramki. Powiedz Orson - w porownaniu z WC, wiemy, ze tempo mniejsze, ale jak z konstruowaniem akcji ? jest trudniej ? bardziej symulacyjnie ?

 

 

wc był wg mnie zbyt arcadowy, tu wyraźnie trzeba coś wymyslec , klepnąc jakąs pomysłową akcje inaczej nic z tego nie wychodzi.

 

podtrzymuje za to zdanie , ze pp nie zdaje egzaminu. Na manualu nie gram, jeszcze nie jestenm gotowy ;-) na semi zdarza się niedokładne podanie ale jestem pewien ze to wina moja, ze jeszcze musze pocwiczyć gre na analogu (po lataCH PESA I D-PADA ) a nie pp. Bo na full asyscie sa dalej dzikie podania i pingpong.

 

jestem niemal; pewny że kupie tą fife, pytanie tylko kiedy- czy najpierw PESa (jesli wogóle, sie okaze dzis) czy fifkę :D

Odnośnik do komentarza

jestem jeszcze ciekaw jak sie bedzie sprawdzal PP druzynami slabszymi. Nie wiem - pograj leverkusen zobacz czy grajac na semi jest jakas roznica miedzy nimi a takim Realem. Szkoda wlasnie, ze specjalnie nie dali jakiejs druzyny 3,5 * :teehee: Chyba zwolnie sie z pracy i jade sciagac dema. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie ma co liczyc na jakies wielkie zmiany, bo w rok tego zrobic sie nie da (tym bardziej, ze po drodze byla jeszcze South Africa) a wiec prosze, nie nastawiajcie sie. Zeby poczuc faktyczna zmiane w grze, FIFA musialaby wychodzic co 5 lat. Ja licze na dopracowanie wzgledem poprzedniej czesci (np. poprawienie trybu menadzerskiego) + aktualizacja skladow i koniec. Raz na rok moge zaplacic te dwie stowy.

PS. to samo tyczy sie PESa i innych gier sportowych, ktore ukazuja sie co rok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...