Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Online pass przypisywany jest do konta, czy do konsoli? Obawiam się, że to pierwsze :confused:

Do konta, ale inne konta na tej samej konsoli takze moga korzystac z OP.

Orson - wymienilem sie, szykuj sie na nasz odwieczny pojedynek Polska vs reszta swiata :teehee:

sądze, ze cie ogram hehe ( mistrz autopromocji jak najman heh)

 

chester- zrób sobie game carda, albo wpisz choc psn id

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

No, grecka i argentyńska powinny być już w Fifie. Tak samo ukraińska, japońska i w końcu Klubowe Mistrzostwa Świata w trybie menedżerskim. Niby jest wiele lig w grze, ale mi brakuje KMŚ. A nie będzie tej opcji bez kilku brakujących lig. Lub chociaż pojedynczych klubów z tych państw. Wtedy w opcji KMŚ byłoby co roku to samo ale lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza

To już się nie mogę doczekać online. Największą frajdę sprawia mi np. Polska - Argentyna 4:0, czy takie Stoke - Barcelona 1:0. Teraz fun będzie jeszcze większy.

 

Jak się uda do dzisiaj będę mieć FIFĘ. Zapraszam: SaunterPL (PS3)

 

P.S. Nie wiem czy ktoś to wrzucał, ale tu jest strona z przyśpiewkami do wgrania w FIFĘ. Lista jest potężna...

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/4401.page

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

ponoć pro passing działa...granie słabymi zespołami jest prawie niegrywalne bo prawie zawsze źle podawają, kiksują itp:P

Pro passing dziala, ale bez przesady, podobnie jak widac niesamowita roznice w zachowaniach takiego Ibry, a napastnikow z nizszej polki.

 

Gre odebralem wczoraj i po pierwszych meczach moge napisac jedynie tyle - SZOK (pipi)! :woot:

FIFA jeszcze lepsza i trudniejsza niz wersja demo! Ba - gram online od wczoraj, zespolami 3,5, 4* i gra jest jeszcze wolniejsza. Mecze jak nie w FIFA. Możecie grac caly mecz i mieć 2 strzaly na bramke ! Przed chwila gralem z kumplem mecz Legia ? Lech i do polowy mielismy 0 sytuacji. Cholernie ciezko jest skonstruowac dobra akcje, nie mówiąc już o wyjsciu sam na sam ! Jest czas w koncu by się zastanowic, trzeba pile do tylu wycofac, zawodnicy biegaja wolniej, sa mniej zwrotni niż w demie, trzeba grac kombinacyjna pilke. Ping pong nie zdaje zadnej roli, bo po 3 podaniu obrona nawet sama często przechwytuje podania, pomijajac juz fakt, ze pila chodzi jeszcze wolniej. FIFA stala się trudna, symulacyjna, nagradza za kazda minute spedzona z nia. :potter:

 

Strzaly finezyjne o których pisal koso sa znakomite, ale żeby ladnie uderzyc trzeba sobie wypracowac sytuacje sam na sam, a to grajac z rownym przeciwnikiem jest cholernie trudne !

 

Do tego jeszcze jakie wyniki ! 0:0, 1:0 bramki strzelone w dogrywce w 12to minutowym pojedynku !. Stamina sprawdza się znakomicie, nie grajcie Chelsea, pograjcie Blaszczykowskim, druzynami słabszymi i zobaczcie jak się chwapia do wyjscia do przodu w 70 minucie ! Lapia się za kolke, ciezko oddychaja, opieraj arece o kolana.

 

W dogrywce warto wsadzic wypoczętego napastnika - od razu widac jego przewage w starcie do pilki i szybkości w porównaniu z obrona.

 

Co jeszcze ? czas na ustawienie formacji i zmian ? 39 sec. Sey what !? Jak nie znacie druzyny to nawet dobrze zmian nie zdazycie przeprowadzic.

 

Koso miał racje, co lepsze tego w demie tak widac nie było i chyba rzeczywiście wersja demo to gra w 70% ukonczona, bo w pelnej wersji konstruowanie akcji wyglada po porstu zupelnie inaczej ! Ba ? 1 mecz dal mi wiecej radochy (i pokazal, jak jestem w ta gre slaby) niż caly tydzień spedzony z demem.

 

Najbardziej sie o ta FIFE martwilem, filmy z YT pokazujace jakies tempo swietlne, wszelkie ploty na innych forach, ale widac nie mialo to najmniejszego sensu. Teraz tez wiem, skad te noty pelnej wersji w granicach 95/100. PRZEKOZAK PIŁA ! :woot:

 

EDIT:Momentum, sztuczny boost - nie bede sie na ten temat wypowiadal, nie wiem Lons gdzie o tym czytales, bo linka widac znalezc nie mozesz, szkoda, ze dalem free online pass i nie mam statystyk, bo poki co zadnego meczu na wyjezdzie nie przegralem, byly ze 2 remisy, zreszta o czym tu poki co dyskutowac - dla niektorych ta gra to WC w strojach klubowych i o ile jeszcze demo minimalnie bylo podobne, bo mozna bylo konstruowac akcje z pierwszych pilek, o tyle tutaj jak sie nie przestawicie to mogila. Inna sprawa, ze z ligowcami wyniki nie przekraczaja 1-2 bramek. Wiec o jakim momentum mozemy mowic, skoro 1 bramka czesto pada w 70 minucie.

 

nie moge sie doczekac, kiedy znowu wroce i zagram !

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...