Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

no szok, jak porownywalem Euro 2008, do PES 2008 w 2008 roku to byl tez SZOK, FIFE 09 do PES'a 2009 - to samo, FIFE 10 do PES 2010 - to samo, wiec czemu sie dziwisz ? Zreszta oczywiscie to tylko moje zdanie, stad oceny w granicach 96 punktow i tytuly w polskich reckach "krol poprawia korone"...

 

Teraz moje zdziwienie wynika z tego, ze opinie byly rozne, ludzie pisali bzdury o jakims 2* szybszym tempie, filmy z YT nie zachwycaly, Ty wymyslales jak zwykle rzeczy, ktorych nikt nie pisal,mowiac ze masz na to cytaty, a sie okazuje, ze znowu dostalem gre lepsza niz i tak dobry dla mnie Word Cup, o wiele bardziej symulacyjna i trudniejsza. Ja jestem zadowolony, Ty pewnie pare razy dostaniesz baty, sprzedasz gry i bedziesz czekal na kolejne edycje, nie ? Kazdy ma to co lubi !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no szok, jak porownywalem Euro 2008, do PES 2008 w 2008 roku to byl tez SZOK, FIFE 09 do PES'a 2009 - to samo, FIFE 10 do PES 2010 - to samo, wiec czemu sie dziwisz ? Zreszta oczywiscie to tylko moje zdanie, stad oceny w granicach 96 punktow i tytuly w polskich reckach "krol poprawia korone"...

 

Teraz moj szok jest wiekszy, bo opinie byly rozne, ludzie pisali bzdury o jakims 2* szybszym tempie, filmy z YT nie zachwycaly, Ty wymyslales jak zwykle rzeczy, ktorych nikt nie pisal,mowiac ze masz na to cytaty, a sie okazuje, ze znowu dostalem gre lepsza niz i tak dobry dla mnie Word Cup, o wiele bardziej symulacyjna i trudniejsza. Ja jestem zadowolony, Ty pewnie pare razy dostaniesz baty, sprzedasz gry i bedziesz czekal na kolejne edycje, nie ? Kazdy ma to co lubi !

 

Ty z roku na rok masz szok mimo to, że już wcześniej widziałeś perfekcyjność. Odnośnie słowa "szok" kieruje ciebie do recki "innej gry" zresztą pisanej przez PSX EXTREME. A o tej poprawie korony to nie pisały żadne polskie tytuły tylko PSX Extreme notabene bardzo, bardzo temu. To tak na marginesie. Cieszę, że po raz już chyba 5 masz szok. Dla mnie to nic nowego. Let's FIFA 11.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Ficus - pytales o komentarz. jest bardziej naturalny chyba, choc zdarzylo mi sie jedno powiedzenie typu:"jak to mawiala moja babcia, co za duzo to i swinia nie zezre", no i nie rozumiem, dlaczego od 2 edycji nie moga poprawic tego, ze bramkarz piastkuje i lapie, zawsze mowia na odwrot. Z tego co pamietam w FIFA 10 na Xie tak sie nie mylili.

 

Graficznie na PS3 sa cieplejsze kolory, ale za to na Xie jest jasniej i ostrzej jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

To i ja coś napiszę od siebie ( krótko, bo nikomu się nie chce długich wywodów czytać) . Ogólnie cała gra (singiel, grafika, fizyka) jest SUPER!! ale... grałem wczoraj 6 meczów online z jakimiś randomami i sądzę, że na necie gra jest dalej za szybka , grałem z gośćmi, którzy grali cały czas pressing i nie miałem ani chwili czasu do pomyślunku, nie mogę podać zawsze dokładnie w przeciwieństwie do niego, bo ja gram bez asysty lub z częściową a koleś wszystko na pomocy a wtedy o ping pong nietrudno . Ogólnie gra dobra , może muszę się przyzwyczaić do gry z debilami z ADHD albo grać tylko z ogarniętymi ludźmi a takich niestety jest mało.

 

 

 

Ewentualnie jakby ktoś był chętny do założenia klubu lub/i pogrania for fun to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Dobra Ziomy wie ktos jak sytuacja w Gdansku ? MediaMarkt, Saturn i przede wszystkim czy auchan za 149 ? wczoraj bylem w nowym mm to nie bylo jeszcze :/

MM Matarnia mają wersje na X360, przynajmniej wczoraj tak było - cena 169 lub 179zl. Saturn Baltycka - brak. MM Oliwa - przełączają na dział i nie odbierają telefonu. Auchan nie wiem, nie chce mi się stać w korkach, żeby tam dojechać;)

Odnośnik do komentarza

A jak się ma sytuacja ze stadionami, są jakieś nowe?? No i czy są one zaktualizowane dla polskich klubów, bo jak wiadomo taki lech, wisła, legia, zagłebie czy cracovia mają stadiony już o nieco współcześniejszej bryle niż z lat 50 czy 60 XX w. A jeżeli nie, to czy można tak jak w FIFIE 10 przypisać dowolny stadion danej drużynie??

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

Dobra Ziomy wie ktos jak sytuacja w Gdansku ? MediaMarkt, Saturn i przede wszystkim czy auchan za 149 ? wczoraj bylem w nowym mm to nie bylo jeszcze :/

MM Matarnia mają wersje na X360, przynajmniej wczoraj tak było - cena 169 lub 179zl. Saturn Baltycka - brak. MM Oliwa - przełączają na dział i nie odbierają telefonu. Auchan nie wiem, nie chce mi się stać w korkach, żeby tam dojechać;)

 

Na pleja nie ma ta ? :/ slabo bo xa juz nie mam, tylko podpis zostal :D Moze sie przejade pod wieczor do auchan, ale watpie zeby tam mieli. dzieki za info

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...