Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

fajna ta fifa, tak w skrócie powiem :D

 

najwazniejsze zmiany na plus:

 

- tempo gry: zwolniła ta gra wreszcie

 

- obrona: rewelacyjnie okreslony priorytet pbronca- napastnik , czyli obronca ma przewage. Oczywista oczywistosc niby ale w takim wc to nie działało; fajne wywazenie gry obrona -atak

 

- rozwalił mnie realizm. Oddawałem na mecz po ok 7 strzałów!!!!!! Karamba, to jest futbol, ciezko stworzyc sytuacje!!1!

 

pro -passing nawet działa. Ja gram na semi ustawieniach- i celnosc podan wynosiła u mnie około 70 % , u rywali było podobnie. Dobre krycie równa sie sporej liczbie strat.

 

grafika- twarze rozwalają

 

co nie fajne?

 

piłkarze mecza sie podobnie jak dawniej- czyli niezauwazalnie. Czy w zwiazku z tym działa ADHD? cóz, ja , gdy zaczynałem gre w fify (od 09 ) grałem własnie tak. Jednak obserwujac graczy pokroju Easye czy Black Mamby- doszedłem do wniosku, ze choc gra na to pozwala to nie jest to najlepszy sposób. Juz pomijam to, ze gra sie głupio w taki sposób ale....jest mniej skuteczny!!!! chcesz byc dobry? cwiczysz dokładnosc podan, ciekawe wymiany kombinacyjne...gra pozwala grac fajnie jednak nie eliminuje tych, którzy chcieliby ADHD. Szkoda w sumie ale da sie przeżyc

 

to tak na szybko

Odnośnik do komentarza

Nie ma mistrzostw na X'a?! No by ich..

No właśnie ,aż w oczy kole :angry2: .Myślałem ze X360 to bardzo popularna konsola w polsce bardziej niż PS3 a tu taka dyskryminacja .

Pretensje miejcie tylko i wyłącznie do Microsoftu...bo gdyby już był Polski Live to pewnie doczekalibyście się jakiejś oficjalnej ligi czy coś. Zresztą nawet MŚ są rozgrywane na PS3 ;]

Odnośnik do komentarza

fajna ta fifa, tak w skrócie powiem :D

 

najwazniejsze zmiany na plus:

 

- tempo gry: zwolniła ta gra wreszcie

 

- obrona: rewelacyjnie okreslony priorytet pbronca- napastnik , czyli obronca ma przewage. Oczywista oczywistosc niby ale w takim wc to nie działało; fajne wywazenie gry obrona -atak

 

- rozwalił mnie realizm. Oddawałem na mecz po ok 7 strzałów!!!!!! Karamba, to jest futbol, ciezko stworzyc sytuacje!!1!

 

pro -passing nawet działa. Ja gram na semi ustawieniach- i celnosc podan wynosiła u mnie około 70 % , u rywali było podobnie. Dobre krycie równa sie sporej liczbie strat.

 

grafika- twarze rozwalają

 

co nie fajne?

 

piłkarze mecza sie podobnie jak dawniej- czyli niezauwazalnie. Czy w zwiazku z tym działa ADHD? cóz, ja , gdy zaczynałem gre w fify (od 09 ) grałem własnie tak. Jednak obserwujac graczy pokroju Easye czy Black Mamby- doszedłem do wniosku, ze choc gra na to pozwala to nie jest to najlepszy sposób. Juz pomijam to, ze gra sie głupio w taki sposób ale....jest mniej skuteczny!!!! chcesz byc dobry? cwiczysz dokładnosc podan, ciekawe wymiany kombinacyjne...gra pozwala grac fajnie jednak nie eliminuje tych, którzy chcieliby ADHD. Szkoda w sumie ale da sie przeżyc

 

to tak na szybko

 

A są jakieś munusy tej gry? :teehee: Bo zaczynam powoli wierzyć w perfekcyjność FIFA 11 :teehee:

Odnośnik do komentarza

napisałem przecież, ze nie fajne jest to, że piłkarze najlepszych zespołów prawie sie nie męczą no i ze adhd da sie (chyba ) zrobic

 

edit- tzn mecza sie , pasek staminy spada ofkoz ale nie przekłada sie to dosadnie na gre

 

zagrałem z 8 meczy dopiero, wszelkie EWENTUALNE wady wychodzą po setkach meczy

 

czytales wogóle to co napisałem?

 

 

aha - a co mi sie bardzo podoba, ze wszystkie baramki , które straciłem były PO MOICH BŁEDACH, moglem ich uniknąc. Obym po 1000 meczach mógł podtrzymac te teze

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

o co chodzi z tym adhd? :P

 

co do zmęczeni zawodników to na innym forum czytałem że w przypadku słabszych drużyn męczą się aż za bardzo i pod koniec meczu ledwo truchtają. Identycznie jest podobno z pro passing, im słabszy zawodnik tym lepiej działa.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

o co chodzi z tym adhd? :P

 

co do zmęczeni zawodników to na innym forum czytałem że w przypadku słabszych drużyn męczą się aż za bardzo i pod koniec meczu ledwo truchtają. Identycznie jest podobno z pro passing, im słabszy zawodnik tym lepiej działa.

 

 

chodzi w skrócie o to, ze da sie ustawic presing na 100% i ustawienia taktyczne , które powodują ze piłkarze jak szaleni napieprzaja do przodu. Początkujacy tak grają ale na dłuzsza mete nie jest to skuteczne i predzej czy póxniej przyniesie stosującemu to frustracje

 

no meczą sie słabsze teamy ale to nie o to chodzi , bo mało kto gra sredniakami i słabeuszami

 

aha, personality + wydaje sie funkcjonować- gram soboe ofkoz Chelsea (ha!) i wiekszosć bramek padło u mnie po zagranich Lamparda

Odnośnik do komentarza

napisałem przecież, ze nie fajne jest to, że piłkarze najlepszych zespołów prawie sie nie męczą no i ze adhd da sie (chyba ) zrobic

 

edit- tzn mecza sie , pasek staminy spada ofkoz ale nie przekłada sie to dosadnie na gre

 

zagrałem z 8 meczy dopiero, wszelkie EWENTUALNE wady wychodzą po setkach meczy

 

czytales wogóle to co napisałem?

 

Konkrety proszę.

 

Jak Peronality +?

 

Jak z pro passing? Co to znaczy "nawet działa" To działa czy nie?

 

Jak tempo na online? Bo z tego co czytam to jest dużo szybsze :teehee:

 

Jak ze strzałami z dystansu? Czy nadal 30% lobby, 60% wykończenie z pięciu metrów? 10% inne?

 

Jak bramkarze? Wyjmują piłki z okienek?

 

Jak z grą kombinacyjną? Dalej króluje i przeważa gra z klepy?

 

Jaka ilość graczy na online gra na asyście? nadal 90%?

 

Jak wygląda sprawa ucieczek? Są konsekwencje czy nadal co 2 ucieka jak przegrywa?

 

 

Narazie tyle pytań z czasem dam kolejną porcyjkę.

Odnośnik do komentarza

aha, personality + wydaje sie funkcjonować- gram soboe ofkoz Chelsea (ha!) i wiekszosć bramek padło u mnie po zagranich Lamparda

 

No jak grales ze mna to akurat wpadly dwie fuksiarskie bramki strzelone wlasnie przez Lamparda :P

 

Dobra.

Zagralem dzis 5 meczykow w tym jeden z Orsonem online. Pierwsze wrazenie- pilka wreszcie nie jest przyklejona (murawy, zawodnikow). Tempo wyraznie wolniejsze, ciezko jest skonstruowac "setke". W 10 wygrywalem sezon na World Class a tutaj narazie nie moge strzelic bramki na Proffessional :). Grafika jakby ladniejsza (wyrazniejsza). Denerwuje mnie dalej "klatkowanie" podczas przerywnikow, replay'e juz lepsze. No i smaczek w postaci prawdziwych zdjec pilkarzy/kibicow/stadionow Premiere League (i pewnie innych lig- gram angielska) w trybie kariery- klimat jest mistrz! Komentarz- taki sam jak w 10, odnioslem wrazenie, ze przeniesli go do 11, jest identyczny! Trofea w polskim tlumaczeniu- nie trzeba teraz WYGRAC 100 meczow rankingowych zeby miec zloto, wystarczy ZAGRAC 8)

 

Zaraz wracam do gry tym razem troche online.

 

Koso- dzieki za profi recenzje w nowym PE.

Odnośnik do komentarza

A jak z online? Poprawili w końcu coś z ucieczkami czy dalej nie zalicza nam zwycięstwa jak ktoś wyjdzie w trakcie meczu?

 

jakie "nadal"? Ja od fify 09 nie mialem problemu z "nie zaliczaniem zwyciestwa". Chyba ze ktos wyszedl z meczu w minutach 1-5, jak bylo juz 2;0 dla mnie, to faktycznie wtedy zwyciestwa nie dostawalem

 

Chodzi o to, że takie 'wygrane' nie są wliczane do prawidłowych zwycięstw, aby uzyskać trophy "wygraj 100 meczy online".

Odnośnik do komentarza

A jak z online? Poprawili w końcu coś z ucieczkami czy dalej nie zalicza nam zwycięstwa jak ktoś wyjdzie w trakcie meczu?

 

jakie "nadal"? Ja od fify 09 nie mialem problemu z "nie zaliczaniem zwyciestwa". Chyba ze ktos wyszedl z meczu w minutach 1-5, jak bylo juz 2;0 dla mnie, to faktycznie wtedy zwyciestwa nie dostawalem

 

Chodzi o to, że takie 'wygrane' nie są wliczane do prawidłowych zwycięstw, aby uzyskać trophy "wygraj 100 meczy online".

O tym właśnie pisałem. To jak, poprawione?

Odnośnik do komentarza

napisałem przecież, ze nie fajne jest to, że piłkarze najlepszych zespołów prawie sie nie męczą no i ze adhd da sie (chyba ) zrobic

 

edit- tzn mecza sie , pasek staminy spada ofkoz ale nie przekłada sie to dosadnie na gre

 

zagrałem z 8 meczy dopiero, wszelkie EWENTUALNE wady wychodzą po setkach meczy

 

czytales wogóle to co napisałem?

 

Konkrety proszę.

 

Jak Peronality +?

 

zagrałem 8 meczy, na 100 % nie powiem ale wydaje sie, ze mozna niektórzy gracze naprawde maja swą osobowośc, Drogba przepychł sie od zawsze;-) ale lampard zaczął najlepiej podawac (no tak sądze- bo to raczej po jego zagraniach padały gole. Mogłoby byc to wyraxniej pociągniete ale....jednak ostateczny werdykt wyda sie po rozegraniu wielu meczy

 

Jak z pro passing? Co to znaczy "nawet działa" To działa czy nie?

 

jak pisałem- 70 % skutecznosci podań miałem, rywale podobnie. Gram na semi -asyscie (drobna korekta) , MOZE tak byc ze te 70 % bierze sie z tad, ze nie jestem najlepszy , nie wiem- stwierdzam fakty. Ale na pewno piłki z doopy nie pdrzechodzą , obroncy przecinają je automatycznie, zagrania muszą byc kierowane

Jak tempo na online? Bo z tego co czytam to jest dużo szybsze :teehee:

 

nie jest szybciej

 

Jak ze strzałami z dystansu? Czy nadal 30% lobby, 60% wykończenie z pięciu metrów? 10% inne?

 

zbyt malo meczy rozegrałem, ale w kazdym razie loby są trudne, tyle na pewno

Jak bramkarze? Wyjmują piłki z okienek?

 

Jak z grą kombinacyjną? Dalej króluje i przeważa gra z klepy?

 

o to dobre. Bo w prawdziwym futbolu, na najwyzszym poziomie przewaza klepa- np u Barcelony. A tu...nawet nie, przynajmniej ja tak nie gram

 

Jaka ilość graczy na online gra na asyście? nadal 90%?

 

a skad mam to wiedziec? nie jestem w stanie sprawdzic, zagrałem dwa mecze z randomowym typem i....no nie wiem na cztm grał. Mial ok 70 % skutecznosci podan w kazdym razie, grał Olympikiem marsylią ja Chelsea.

 

Jak wygląda sprawa ucieczek? Są konsekwencje czy nadal co 2 ucieka jak przegrywa?

 

nie wiem- nikt mi jeszcze nie uciekł

 

 

Narazie tyle pytań z czasem dam kolejną porcyjkę.

 

 

odpowiem w taki sposób

 

 

daras z tobą grałem, i grało sie fajnie, przynajmniej mi;-)

 

bramki fuksiarskie? czemu? pierwsza: miniecie i strzal obok bramkarza. Mogles zablokowac, tudziez po prostu odebrac piłke

 

druga- Anelka SAM na skrzydle gra na glowe Lamparda. Anelka to dobry piłkatrz i zostawiony SAM potrafi zagrac piłke na milimetry (jak wiekszosc z premiership) , deogral wiec na dynke Lamparda- a ten głową grac potrafi (jak wiekszosc z Chelsea) I gdzie tu fuks? ;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Konkrety proszę.

 

Jak Peronality +?

ODP: Bardzo widoczne...dużo wiecej modeli postaci. Bardzo się od siebie odróżniają gracze.

 

Jak z pro passing? Co to znaczy "nawet działa" To działa czy nie?

ODP: Wg mnie pro passing to pic na wode...po protu jeszcze ciężej zagrać dobrze słabymi zawodnikami. JEDNAKŻE...ping pong jest ograniczony. Polecam grać na manualu

 

Jak tempo na online? Bo z tego co czytam to jest dużo szybsze :teehee:

ODP: Tępo zależy od tego jak grasz i jak pozwalasz grać przeciwnikowi...proste.

 

Jak ze strzałami z dystansu? Czy nadal 30% lobby, 60% wykończenie z pięciu metrów? 10% inne?

ODP: Strzały z dystansu są soczyste i przybierają różnorakie trajektorie. Aż miło uderzyć kimś z ciężką nogą.

Loby są cięższe do strzelenia...już od WC...jakbyś zagrał to byś wiedział.

Co do wykończenia z 5 metrów to zostaje jedynie w kwestii gracza...jeśli jest (pipi)ą i bierze barcelone i jedyne co umie to podać na pustą to tak bedzie. Polecam grać ze znajomymi którzy lubią sie bawić a nei z randomami dla których ranking jest celem na życie.

Reasomując...Jeśli chodzi o możliwości strzelania bramek to także zależy od Ciebie...Fifa daje kopalnie możliwości rozegrania akcji oraz jej wykończenia.

 

Jak bramkarze? Wyjmują piłki z okienek?

ODP : Czasem wyjmują...a jak bramkarze w PESie? Dalej kładą się jak na babę ?

Bramkarze w Fifie doczekali się oryginalnych rękawic...np Van der Saar ma rękawice Adidas Response , Valdes Nike a Cesar Reusha

A jak w PESie? dalej ludzik z michelin ich zaopatrza w rękawice ?

 

Jak z grą kombinacyjną? Dalej króluje i przeważa gra z klepy?

ODP: To także zależy od Ciebie i od przeciwnika...ping pong jest poważnie ograniczony przez pro passing. Jeśli jest ciasno cięzko wymienić piłkę szybko i celnie.

Polecam grę na manualu.

 

 

Jaka ilość graczy na online gra na asyście? nadal 90%?

ODP: No niestety...ludzie wolą jak konsola za nich strzela i podaje...ranking jest najważniejszą rzeczą w niektórych życiu...wiec dalej wiekszość gra na asyscie. JEDNAKŻE zauwazyłem dużą ilość graczy uzywających semi (czesciowych) podań. Ja osobiscie gram na manualu i dla mnie jest poezja. Poczucie swobody jest największe z jakim się spotkałem. Jak wyjdzie jakaś fajna akcja to aż można się posikać ze szczęscia bo wiesz ze to ty tak zagrałeś a nie konsola.

Po raz kolejny polecam grę na manualu

 

Jak wygląda sprawa ucieczek? Są konsekwencje czy nadal co 2 ucieka jak przegrywa?

ODP: Skąd mamy wiedzieć sprawę ucieczek po jednym dniu grania ?

Ja nie uciekam i nie wiem narazie z czym to się wiąże...ja mam nadizeje ze są jakieś wieksze kary.

 

Narazie tyle pytań z czasem dam kolejną porcyjkę.

Odnośnik do komentarza

Kurde nie da sie w Be a pro player grac w wiecej jak jedna osobe :( Tak samo bramkarzem :( Szkoda, w WC granie w be a pro w 4 na jednej konsoli to byla radocha nieziemska, zwlaszcza jak ktos musial pauzowac za czerwona/zolte kartki i leciec za kare po flaszke do nocnego :potter: Albo akcje "podalbym Ci na pusta ale masz za wysoki rating w meczu wiec sam se strzele" :thumbsup: A tu dupa zbita.

Odnośnik do komentarza

W singlu ustawiłem sobie formacje mojej ulubionej drużyny, pozmieniałem ustawienie zawodników, taktykę itp.

Wchodzę w opcję "gra w sieci", gram z jakimś graczem (tym samym klubem) i mam stare "oryginalne" ustawienia drużyny.

Jak wczytaj do mutli ustawienia z singla ?

Odnośnik do komentarza

czytajac posty wiekszosci ludzi zapatrzonych w fife dochodze do wniosku... ze wszystko zalezy ode mnie. A ze w ligach gram po to by wygrywac, w meczach online podobnie, to gralbym na pelnej asyscie i ping pong moglbym sobie trzaskac jaki chce, wykorzystujac schematy z poprzednich odslon, w ktorych 60% bramek strzelalem do pustej z 5 metrow. Do tego po raz kolejny dojdą taktyki na 5-6 obroncow, full pressing... Taki mi sie obraz tej gry maluje z waszych wypowiedzi.

Jaka gra, taka taktyka i taki styl. Mi przyjemnosc daje wygrywanie, a nie klepanie ladnych podan na zajawce, bo tak wyglada prawdziwy mecz i patrzenie, jak przegrywam z ludzmi grajacymi w stylu jaki opisalem powyzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...