Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj serwery EA działały masakrycznie, gra się wieszała po skończeniu meczu online, albo po powrocie po meczu na arene nie działało żadne menu...tak jest chyba przy każdej premierze od EA <_<

 

wczoraj strzeliłem dośc fajną brameczke w meczy z typem online (dającą zwyciestwo 1-0, tym wiec cenniejsza) po czym wysłałem ją do ea. Gdzie ją mogę odszukac (i jak) , zapewne na ea football , wstepnie patrzyłem ale nie znalazłem, btw jak tam sie loguje- poprzez hasło i mail z psnu, czy trzeba sie zarejestrować od nowa?

 

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/38692284

całkiem ładna :)

 

zarejestruj się tam i potem połącz swoje PSN z kontem EA

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Strasznie zabugowana ta FIFA, znowu to samo co rok temu. Nie chodzi mi o to podmienianie skladow online i w ogole multi bo to jest zrozumiale- nagle wszyscy sie rzucili na nowa gre i serwery moga nie wyrabiac. Chodzi mi raczej o sinlga- 2 razy gra mi sie zawiesila podczas trybu kariery. No nic, trzeba grac :whistling:

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

rozwala mnie ta gra: trzy ostatnie mecze wygrałem po 1-0 (choć jeden z nich zakonczył sie 1-0 ale koles na sekunde po gwizdku wyszedł z gry- a trzeba chwile poczekac- i zaliczyło mi 3-0 ;-).

 

Strzałów oddaje sie na mecz ok 7! (oczywiscie z w miare wyrównanym przeciwnikiem) Masakra, defensywna fifa, masakra :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

a jak już pisalem na 30 + meczy anie jeden nie trafil mi sie z kosmicznym, hokejowym wynikiem !

Odnośnik do komentarza

rozumiem orson że się cieszysz z takiego obrotu spraw ?

Ja sie ciesze :)

 

Sorry za pomyłkę z tym kontem ea...ale nie byłem pod ps3...pozatym ja mam tak samo hasło i login zarówno do ea jak i psn zeby się nie myliło :) polecam to samo...dlatego taka moja odpowiedź

 

Co do bugów...myślę że da się je spokojnie poprawić odpowiednim patchem. Nie są to bugi na tyle poważne. No ale co prawda to fakt...ea po raz kolejny nie wyrobiła się z premierą...za jakiś czas będzie lepiej. Panowie z EA po prostu niedocenili swoich fanów. Nie myśleli że tak zaczną szturmować serwery :)

 

Zapraszam graczy chcący osiągnąć "fifowe zen" :)http://www.psxextreme.info/topic/91623-full-manual-lista-skillowych-graczy-fifa-11/

Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo z tym ze narazie dostaje po (pipi)e ale nigdy wiecej niz jedna bramka. Moj bilans 4-1-4. Poziom jest naprawde wysoki ale to sie chyba unormuje z czasem bo w FIFIE 10 na poczatku prawie wszystko wygrywalem (ale tez zaczalem grac pozniej online, w jakis miesiac po premierze). No i niestety istnieje momentum- dostalem dzis od goscia, ktory gral Wolfsburgiem (ja MAN U) 1-0. W strzalach 10-2 dla mnie (w tym 4 setki) 55%-45% posiadania pilki dla mnie. Slupki, poprzeczki a moi zawodnicy kopali sie po czole. Niesprawiedliwe :ninja:

 

EDIT: probowalem grac na kamerze co-op i nie moge sie przyzwyczaic, nic nie widze w gornej czesci boiska (mam 40cali; ja chyba slepy jestem). Wole kamere TV. A Wy na jakiej gracie?

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Ja też już mam swoją FIFĘ :) Wrażenia:

 

1. Znacząca różnica jeśli chodzi o walkę o piłkę. Już przy 09->10 było czuć wyraźny przeskok i teraz znów wyraźnie go czuć. Warto walczyć do ostatniego momentu nawet jeśli przyzwyczajenia z dziesiątki każą już się uspokoić ;)

2. Pasek zmęczenie wreszcie drga. Zauważyłem już dwa razy "czerwoność" mojego obrońcy chociaż z perspektywy poprzednich części wydawało mi się, że wcale nie odwalałem jakiegoś ADHD.

3. Gigantyczna zmiana w kwestii defensywy. Nie mamy pierdyliarda okazji na mecz z czego 10 zamienia się w bramkę, znacznie wyeliminowane dochodzenie pod bramkę "na pałę" albo sposobem "zagram na aferę, ktoś powinien zgarnąć". Jak w żadnej poprzedniej części doceniane są akcje kombinacyjne.

4. Przyjemna oprawa. Ekran przed areną może trochę ascetyczny, ale nie ma się czego czepiać.

5. Bardzo pozytywne zmiany w trybie managerskim. Przyjemny dla oka, nowoczesny (wreszcie koniec z bezbarwną ramką i kilkoma opcjami do wyboru), miło się go przegląda.

6. Gra bramkarzem - porażka. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie wyobrażam sobie zagrania kariery bramkarzem - już po jednym meczu człowiek jest żądny jakiejś akcji.

7. Nowego systemu strzelania karnych na razie nie oceniam, miałem za mało okazji do próbowania go.

 

..i to na razie tyle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, walcie :)

 

PS. Daras - ja gram na TV. Na coopie tak samo jak Ty zlewa mi się góra boiska, a nie da się wszystkiego prowadzić dołem ;)

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

rozumiem orson że się cieszysz z takiego obrotu spraw ?

Ja sie ciesze :)

 

 

no raczej, bo kocham futbol w wersji live a taki on własnie jest!

 

 

EDIT: probowalem grac na kamerze co-op i nie moge sie przyzwyczaic, nic nie widze w gornej czesci boiska (mam 40cali; ja chyba slepy jestem). Wole kamere TV. A Wy na jakiej gracie?

 

 

Ja gram na co-op, 42 cali. Do tej fify siadam blizej (tj przysuwam tv, mam półke na kółkach he he)

 

 

piszesz o momentum. No jest...przydarzyło mi sie raz - tzn było EWIDENTNE. Prowadziłem z kolesiem 1-0 , do 70 minuty on nie istniał i nagle...o jakiego boosta dostał, masakra. Ale jako, ze tu sie fajnie broni to dowiozłem zwyciestwo;-)

 

Ale z drugiej strony zastanawiam sie...moze to nie koniecznie było momentum? Bo ja przez 70 minut mialem sporą incjatywe, piłkarze sie podmeczyli, moze typ dał ustawienie superofensywne + superofensywne suwaki wybrał- w sumie takie cos mozna fajnie skontrowac, czego byłem bliski (na jego połowie zostawali tylko srodkowi, boczni szli do przodu)

 

Trudno mi stwierdzić, byłem w kazdym razie przygotowany na to, tak ze szat nie rozdzieram

 

 

Daras a ty grasz na asyscie czy manualu? Bo jesli asysta to te zmarnowane akcje moga byc tego przyczyna....

Ale mam problem: wrzucam na dysk hymn Chelsea. Wybieram go by odgrywał sie przy wyjsciu druzyny, I...odgrywa sie tak cichutko, ze niemal niesłyszalnie. A w XMB dziala normalnie, jak każda mp3 :ninja:

 

mialem tez na dysku sountrack z Heavy rain, wrzóciłem jeden kawałek :D - to samo, praktycznie niesłyszalny. WTF????????????????????????????????????????/

 

typ pliku to: MPEG Layer 3 Audio File. Nie znam sie, o so kaman :unsure:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Rzeczy które wg. mnie wymagają poprawy:

 

 

1. Gdy strzelimy bramkę i przeciwnik rozpoczyna grę, lub gdy przeciwnik ma rzut rożny, wolny itp, NIE możemy przez dłuższą chwilę zmienić ustawienia np na. defensywne. Kiedy próbuje to nieskutecznie zmieniać po kilka razy często tracę piłkę.

 

 

2. Grafika na stadionie Evertonu i Menchasteru City, często "załamuję się" za bramką.

 

 

 

 

I pytanie, w lidzie angielskiej jaki mam wybrać puchar aby brać udział w lidze mistrzów lub UEFA?

Odnośnik do komentarza

No jasne, że PL :)Jeśli podobały Ci się komentarze z poprzednich wersji to tutaj też uszy Cię boleć nie będą. Nie ma setek nowych powiedzeń, ale trochę jest, więc nie będzie efektu deja vu względem dziesiątki :)

Nie no sorry o ole w 09 dało się przemęczyć z tym bezsensownym bełkotem to F10 nie dało się grać bo pieprzyli zupełnie o czymś innym niż o wydarzeniach na boisku .A te niby smieszne powiedzonka wzbudzały politowanie , dla tego po 2tyg gry z komentarzem wyłanczałem go kompletnie bo głowabolała. Jak to samo mamy w 11 to dzięki ale postoje :)

Odnośnik do komentarza

No jasne, że PL :)Jeśli podobały Ci się komentarze z poprzednich wersji to tutaj też uszy Cię boleć nie będą. Nie ma setek nowych powiedzeń, ale trochę jest, więc nie będzie efektu deja vu względem dziesiątki :)

Nie no sorry o ole w 09 dało się przemęczyć z tym bezsensownym bełkotem to F10 nie dało się grać bo pieprzyli zupełnie o czymś innym niż o wydarzeniach na boisku .A te niby smieszne powiedzonka wzbudzały politowanie , dla tego po 2tyg gry z komentarzem wyłanczałem go kompletnie bo głowabolała. Jak to samo mamy w 11 to dzięki ale postoje :)

 

 

 

popieram ;) ja np na zywo nie moge tego otumanionego dziada słuchac. Jakbym mial sie z nim w fifie jeszcze meczyc, to bym chyba zwymiotował. Zawsze mnie dziwiły zachwyty nad nim, a ze ludzie jeszcze w grze chca go sluchac... swiat zwariowal :)

Odnośnik do komentarza

Co do wersji PL czy ANG...w polskiej wersji też możesz mieć ANG wiec nie masz co się zastanawiać...weź PL i zobacz czy Ci pasuje...jeśli nie to żaden problem abyś zmienił sobie na Węgierski, Hiszpański czy Duński.

Także pytania nie rozumiem.

 

Co do komentarza PL jest jedyny w swoim rodzaju. Czasem denerwuje ale jest nasz :) zawsze można go przełączyć...ale wg mnie fajnie mieć.

 

Kufir

To co mówisz było (tak mi sie wydaje) w poprzednich częsciach. W przerwach akcji nie mozemy zmienić tych ustawień o których mówisz. Trzeba po prostu wyczuć moment kiedy to zrobić.

Ale zgodze się że powinno to być dostępne do zmiany non stop.

 

http://www.psxextreme.info/topic/91623-full-manual-lista-skillowych-graczy-fifa-11/

Odnośnik do komentarza

Macie lagi online? Bo mnie się zdarzają czasem tak masakryczne mecze, że się rozłączam bo szkoda mi 20 minut na jeden mecz. Co najdziwniejsze, zawsze przed meczem są trzy zielone słupeczki, które niby sugerują, że połączenie jest ok, a jest krótko mówiąc do dupy. Właśnie dzisiaj grałem dwa razy z Marsylią, raz wygrywałem bodajże 2-0 i od tego momentu, gdy piłka została wybita na out, albo na rożny, to przez 10 minut był czarny ekran, a potem to mijało.

Odnośnik do komentarza

Orson a masz w opcjach muzykę na full głośność?

 

 

w menu gry? no....

 

 

diverso - na czym te lagi, PS3 czy 360? Na ps3 nie ma problemu na ogół (choc ostatni mecz miałem z lekkimi lagami, dało sie grac ele drobne były- tez przy 3 kreskach)

 

 

jak sie łaczysz- kabel czy wii fii, jakie łacze?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...