Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

trailer wygląda pysznie, ładnie zmontowany opakowany w lotne hasełka :rolleyes: ale i tak FIFE mozna brać w ciemno, bo swój sprawdzony gameplay już ma

 

mam tylko nadzieję, że te slogany będą miały przełożenie na boisku i że "Kaka - playmaker" nię będzie tylko szybko biegającym piłkarzykiem (poprzednie FIFY) a będzie Kaką...liczę na to zróżnicowanie, bo wcześniej taki np Messi był równie dobry co jakiś Lennon co było trochę failowe

 

zacieram łapki na gameplaye/dema/preordery/itd :potter:

Odnośnik do komentarza

Tez mam taka nadzieje, ze te roznice odczujemy dopiero grajac w demo. Dla przykladu Mati - mi PES beta na filmach sie podobal, do poki w niego nie zagralem, wiec teraz musze liczyc, ze bedzie odwrotnie... :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

kurcze, pozytywne opinie słyszę z waszych ust...mamba podjarany do granic możliwości, easyeye -pes hejter he he- mówi , że mu się podoba ten pes, no koniec świata;-)

 

 

ale to temat o fifie przecież :D

 

ciekaw jestem jak rozwiążą bycie goalkeeperem. Osobiscie bedzie to dla mnie ciekawostka raczej bo to strasznie nudne musi być (nawet jesli zrobią to po mistrzowsku). Czekasz, czekasz, czekasz aż wreszcie nadciąga akcja pod twa bramkę i...puszczasz gola XD

Odnośnik do komentarza

Co do szybkosci, to bywa zludne. PES na filmach tez wyglada o wiele szybciej niz w rzeczywistosci. Tak czy siak, gameplay z filmu poki co zawodzi, od 10tki moze roznice bym wymienil, ale gdyby tam grala Argentyna z Brazylia, powiedzialbym ze to Word Cup... :/

 

PREMIERA podobno 30 wrzesnia - a demo, najwczesniej 16tego ? ech, EA daje w tym roku ciala. <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do szybkosci, to bywa zludne. PES na filmach tez wyglada o wiele szybciej niz w rzeczywistosci. Tak czy siak, gameplay z filmu poki co zawodzi, od 10tki moze roznice bym wymienil, ale gdyby tam grala Argentyna z Brazylia, powiedzialbym ze to Word Cup... :/

W PESie2011 szybkość gry można zmienić więc na filmach może wyglądać różnie.Ale co do FIFy taki pewny już bym tego nie był.

Odnośnik do komentarza

buehehehehe - jasne, moze to sobie konkurowac z PES'em 2010. Nie ta liga Ader, ale wszytsko co mialem do powiedzenia jest w odpowiednim temacie.

Czekam na demo, byscie wszyscy mogli skosztowac inteligencji zawodnikow i lamowatych przenikniec. Sorry, ale tam nic sie nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza

Moje - nie oczekuje, by fan, ktory cioral w PESa 2010, 2009,2008 i ktory tez uwazal ze FIFA 09, 10 i WC to gry gorsze mial teraz inne zdanie... (w kaciku poki co pozytywnie wypowiedzial sie jedynie Mamba - Ficus tez napisal, ze dno jezeli chodzi o zachowanie pilkarzy, ale tak wiemy wszyscy - na bank poprawia!)

Mati - dziwne ze w PES'a 2010 nie grales. Bo to mniej wiecej taka roznica, ale spoko - kazdy bedzie mial to co bedzie chcial. Czekam na demo i mam nadzieje, ze sie milo rozczaruje, jak nie , zostana salony i tempo meczu "SLOW", badz w najgorszym wypadku - nadal WC.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to Mati - jestes w domu, PES 2011 moim zdaniem na bank przypadnie Ci do gustu. To chyba proste, nie, bo chyba speedowcow nie trudno wyeliminowac...

 

Reszta, ktorym swoboda, drybling 360 i ogolnie gameplay z FIFY w miare pasowal w nowym PESie nie maja czego szukac. :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ej no ale gdyby było rzeczywiscie za szybko to byłaby to katastrofa jak dla mnie: / wc był dla mnie o wiele za szybki, dlatego po 3 - 4 meczach online czułem że mam dość. Fifa 10...no już lepiej ale wolałbym wolniej. Cóz poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wystarczy WC , brak ping ponga i mniejsze tempo rozgrywki. O 3 EA nic nie mowilo, pozostale wady obiecuja od miesiecy ze zostaly wyeliminowane. Zobaczymy - ze mna w PES'a nie pograsz, na 2010 nawet nie spojrzalem, a beta 2011 uswiadomila mnie, jak konkurencja jest daleko nawet od takiego WC, ale o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...