Skocz do zawartości

Devil's Third


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z forumka kupił tą gierę? Mimo małego nakładu wszędzie jej pełno, są też już pierwsze obniżki ceny :D

Kupiłem i gram :)

Fajnie się strzela i "tnie" przeciwników. Pozytywny też jest chaos panujący na ekranie :)

Generalnie jeśli przymknie się oko na bardzo słabą grafikę i szaloną kamerę to otrzymujemy całkiem niezłą gierkę.

Multi odpaliłem na chwile to poza mną były dosłownie 3 osoby, może więc po moim ukończeniu singla będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeszcze pogram w tym tygodniu w XCX i od poniedziałku biorę się za to więc jak coś to wstrzymajcie się z kupnem i napiszę czy warto. Choć wstępnie mogę powiedzieć, że jest świetnie (po godzinie gry), tylko że wiecie - trzeba lubić twórczość żółtków i gameplay z czasów PS2.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Za takie pieniądze to wręcz grzech nie kupić :)http://konsoleigry.pl/gry-na-wiiu/3785-devils-third-wiiu-045496334079.html lub allegro http://allegro.pl/devils-third-wiiu-nowa-w24h-folia-wawa-sklep-i6337801207.html

 

 

Tym bardziej warto jeszcze teraz się skusić, gdyż jeszcze w tym roku serwery multi mają zostać wyłączone

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

No to słabo pamiętasz bo nawet przejrzałem ten temat po premierze i widzę, że pisałem że jest super, ale po godzinie gry, a potem po skończeniu jednak obsmarowałem grę.

 

Poza tym nie będziesz mi mówił jak mam żyć  :)

Jak ktoś żyje hóiowo to należy mu wskazać drogę.

 

Już się nie czepiam.

Odnośnik do komentarza

No to słabo pamiętasz bo nawet przejrzałem ten temat po premierze i widzę, że pisałem że jest super, ale po godzinie gry, a potem po skończeniu jednak obsmarowałem grę.

 

 

Jeszcze pogram w tym tygodniu w XCX i od poniedziałku biorę się za to więc jak coś to wstrzymajcie się z kupnem i napiszę czy warto. Choć wstępnie mogę powiedzieć, że jest świetnie (po godzinie gry), tylko że wiecie - trzeba lubić twórczość żółtków i gameplay z czasów PS2.

Sorry, nie gustuje w nadmiernym chwytaniu za słówka..no ale tak wyszło :)  To był Twój ostatni post w tym temacie, nim zacząłeś się mnie czepiać. Jakoś nie widzę, żebyś obsmarowywał Devil's Third, aczkolwiek to kwestia interpretacji :P

 

 

Jak ktoś żyje hóiowo to należy mu wskazać drogę.

 

Ale czyli że co - bycie 11 lat na forumku i unikanie niepotrzebnych gó.wnoburz(stąd taka mała ilość postów) uważasz za kiepski sposób na życie?  Dzięki forumowy celebryto, ale jednak pozostanę przy swoim :)

 

A tak poza tym to Make peace not war bo gra faktycznie #nikogo chociaż poza mną ktoś z forumka jeszcze skorzystał z promo, co mnie pozytywnie zaskoczyło.

Edytowane przez C-Boy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...