Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

To wiadomo od 2-3tyg. ale żadnych nowych tras których nie znamy, nowy ciekawych materiałów (wtf?), 5 tras w zamian za to 3 wyleciały w tym jedna z najlepszych w grach wyścigowych, jeśli nie liczyć nowych rodzajów eventów to od 1 kwietnia nic nowego.

Jeśli fm4 dostanie kilka tras w DLC to lepiej już sobie kupić za kilka miesięcy za 1/4 ceny do tego wybrać kilka DLC z samochodami i trasami.

 

no i nie ma to jak dać pierwszy trailer z offroad i nocnymi wyścigami który nie ma nic wspólnego z grą ale przez następne 9 miesięcy robić nadzieje, a na miesiąc przed premierą powiedzieć że nie będzie, co za ujowy marketing mają w tym T10.

 

Fuji tło super ale trasa nienaturalnie ciemna w porównaniu do tła

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co cały ten nagły zawód i żal. Od E3 właściwie wiadomo, że nie dostaniemy nocy ani off roadu. Po co to komu ? Noc to fajny dodatek, ale off road ? Model jazdy po szutrze i tak pewnie byłby zaledwie umowny, T10 nie ma w ogóle w tym doświadczenia, mogliby tylko to spartolić. Teraz dostaniemy piękną grafikę, więcej aut na torze, ładnie wykonane tory (fajna roślinność), 60FPS, no i super opcje społecznościowe. Ja czekam z niecierpliwością ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sami sobie budowaliście ten hype Panowie, jeden nakręcał drugiego, nikt niczego nie obiecywał. A Daddy nagle grozi anulowaniem preordera. W tej grze liczy się fizyka, model jazdy i dobre online, a nie noc albo szuter. Przecież dostaliśmy i tak kilka fajnych tras, wywalenie Positiani\o mnie osobiście nie boli. Nie był ani specjalnie ładne, ani fajne :) IMO

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

tak czy siak gra będzie świetna ale następnym razem jak będzie E3 to powinni jasno powiedzieć ''będzie lub nie'' a nie na pytania odpowiadać z uśmiechem ,,żadnych ogłoszeń w tej chwili'' + trailer który nie ma nic wspólnego z grą.

Brak materiałów z TGS to niezła żenada, kilka zdjęć menusów i 1 wideo trasy w alpach + kinect nie jest tym na co czekałem :sleep: możliwe że taka posucha przez premiera gow3 na którym teraz MS jest skupiony.

 

FM4 ma więcej zmian/nowości niż FM2+FM3 więc śmiało zasługuje na nazwę FM4 ale zawsze chciałoby się więcej ;) częściowo są usprawiedliwieni przez pojemność DVD. Ciekawe jak by rozwinęli skrzydła mając BR 50GB.

 

PM to będzie orgia :)

for30fbzi.jpg

for32w956.jpg

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nawet jak Forza 3.5 to i tak nic nie zmieni faktu, że pewnie skończy jako najbardziej wypaśny racer generacji.

 

MaZZeo kto przesadzał ? Po pierwszych materiałach napisałem, że już jest więcej niż oczekiwałem, to Ty raczej się nahypowałeś nie wiadomo na co. Ja pamiętam nowości, które już zapowiedzieli i po prostu o nich nie zapominam jak co niektórzy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nahajpowałem się na więcej ogłoszeń odnośnie torów, dostałem jedynie Hockenheim i mało znany (choć nie mówię że zły) Infineon. Liczyłem na różnorodność w karierze, a jednak okaże się że znowu będę jeździł do obrzygania po tych samych trasach co w FM2 i FM3.

 

Liczyłem na Bathurst, Monzę, Spa albo Imolę, tak samo na jakieś rimejki z FM1. Nic nie ma z tego :/ I jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

Fizyka fizyką, ale dla kogoś, kto nie spędza 10h dziennie szpilając na kierownicy byleby wykręcić na Nurbie czas o 0.01 lepszy ilość tras i ich jakość ma ogromne znaczenie, usunięcie Positano to skandal szyty grubymi nićmi, a jeszcze jak pojawi się jako płatne DLC to już w ogóle. A tak znajac zycie znowu w karierze przez pierwsze 20h gry będziemy jeździć po 10 tych samych trasach do obrzygania i do tego zapewne znow tych slabszych, bo ciekawsze i trudniejsze odblokuja sie pozniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...