Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze demko bedzie zawieralo Alpy...chyba najgorsza trasa do oceny fizyki. Mega szybka, mega szeroka i do tego przechyly tory niczym w owalach do Nascar dzieki ktorym sila odsrodkowa tak nie przeszkadza.

Ja tam bym wolal jeden z realnych torow wyscigowych, jakies super szybkie auto i time trial :P

Cieszy mnie jedna rzecz...z tego co zrozumialem to jedynym ograniczeniem w World Tour beda trasy.

Wybor samochodu zalezy tylko i wylacznie od nas i eventy beda sie dostosowywaly do tego wyboru (mozna zaliczyc cala kariere tylko 1 samochodem).

Czyli nie bedzie schematu gdzie pierwszych kilkadziesiat wyscigow musimy meczyc sie jakimis wolnymi zlomami :)

 

Edit. Fajne ujecie pokazujace wiecej nowego camino :)

 

getphoto.ashx247u773.jpg

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

auta z autovisty:

 

2010 Ferrari 458 Italia

2005 Ford Ford GT

2010 Lexus LF-A

2011Mercedes-Benz SLS AMG

2010 Aston Martin One-77

2009 Bugatti Veyron 16.4

1982 DeLorean DMC-12

1957 Ferrari 250 Testa Rossa

2011 Ferrari 599 GTO

2009 Ferrari California

2002 Ferrari Enzo

1995 Ferrari F50

2010 Gumpert Apollo S

2006 Hummer H1 Alpha

2006 Koenigsegg CCX

2008 Lamborghini Reventon

1993 McLaren F1

2005 Mercedes-Benz SLR

2010 Morgan Aero SuperSports

2009 Pagani Zonda Cinque Roadster

2009 #9 Peugeot Sport Total 908

2010 C8 Laviolette LM85

2005 TVR Sagaris

1931 Bentley 8 Litre

 

2554 AMG Transport Dynamics M12 Warthog FAV ("Halo" Warthog)

Odnośnik do komentarza

Siema Panowie.Mam pytanko odnośnie tematu który był już pewnie nieraz wałkowany, ale nie zaszkodzi się spytać jeszcze raz :whistling:

Otóż coraz poważniej rozważam kupno iXa wraz z F4 , ale nurtuje mnie jedna sprawa.Chodzi o to , że mam PS3 z kierownicą G25 i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakakolwiek szansa , żeby ta kiera współpracowała z X360 no i oczywiście z F4?

Od odpowiedzi uzależniam ewentualny zakup konsoli lub nie, bo na padzie nie mam zamiaru grać , a drugiej kierownicy na pewno nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos juz wie, jak wyglada kariera w nowej FORZY? Jasne, rozumiem onalizowanie sie niemal przy kazdym zdjeciu, ale jezeli sezon nie wiele bedzie sie roznil od tego z 3ki, to ja pasuje. Niby gra wysmienita, ale po dluzszym czasie po prostu meczy! Nawet nie dam rady jej skonczyc i jezeli nie urozmaica wyscigow, to bedzie masakra.

Jeszcze te zatrudnianie kierowcy, gdzie konsola musi byc wlaczona i co sec. trzeba zerkac na pada, czy sie czasami nie wylaczyl. Bez kitu-calak tylko dla samomasochistow, a przeciez mogliby zrobic cos na wzor EA, GT, gdzie mozesz zarzadzac kariera w aplikacjach WEBowych, dac zwykla symulacje, by nie trzeba bylo czekac 40 minut, az skonczy nasz bot jezdzic...

Mam takze cicha nadzieje, ze sciezka dzwiekowa bedzie dluzsza, bo w 3ce po 3 godzinach juz mnie uszy bolaly.

O cala reszte jestem spokojny, bo juz po screenach widze, ze bedzie rewelacja.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos juz wie, jak wyglada kariera w nowej FORZY? Jasne, rozumiem onalizowanie sie niemal przy kazdym zdjeciu, ale jezeli sezon nie wiele bedzie sie roznil od tego z 3ki, to ja pasuje. Niby gra wysmienita, ale po dluzszym czasie po prostu meczy! Nawet nie dam rady jej skonczyc i jezeli nie urozmaica wyscigow, to bedzie masakra.

Jeszcze te zatrudnianie kierowcy, gdzie konsola musi byc wlaczona i co sec. trzeba zerkac na pada, czy sie czasami nie wylaczyl. Bez kitu-calak tylko dla samomasochistow, a przeciez mogliby zrobic cos na wzor EA, GT, gdzie mozesz zarzadzac kariera w aplikacjach WEBowych, dac zwykla symulacje, by nie trzeba bylo czekac 40 minut, az skonczy nasz bot jezdzic...

Mam takze cicha nadzieje, ze sciezka dzwiekowa bedzie dluzsza, bo w 3ce po 3 godzinach juz mnie uszy bolaly.

O cala reszte jestem spokojny, bo juz po screenach widze, ze bedzie rewelacja.

 

chłopak który chyba najbardziej wspiera FM w Polsce pisze że znajomi którzy mają FM4 sa bardzo zadowoleni, że najlepsza kariera w serii:

Do tego ma byc roznorodnie, drag, drift, race, track days, top gear, rivals, auto cross etc. To wszystko bedzie w karierze, jak nie wiecej, wiec tym razem nie bedziemy zmuszani tylko i wylacznie do wyscigow.
Odnośnik do komentarza

Bylo juz wyzej....jedynym ogranczeniem jesli chodzi o kariere beda tory. To jakim samochodem bedzie jezdzil, zalezy tylko od ciebie (konsola bedzie dopasowywala oponetow i eventy pod twoj samochjow).

W przeciwniensctwie do FM3 wyscigi beda ograniczane do poszczegolnych klas pojazdu, czyli nie bedzie sytuacji ze masz znacznie lepsza fure i mijasz wszystkich na pierwszym zakrecie. Przeciwnicy maja tez upgradowac swoje fury zeby byly jak najbardziej konkurencyjne w danej klasie.

Oprocz zwyklych wyscigow, z tego co pamietam w karierze beda czasowki, drag race, drift, 1 vs 1 + "ruch uliczny", autocross (czasowka po torze z rozmieszczonymi pacholkami jak w PGR), wyprzedzanie jak najwiekszej ilosci aut i zadania TG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...