Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

W Alpach nie ma alternatywnej pory dnia do wyboru O_o ??

 

PS. Infineon - kocur trasa, najlepsza z tych co weszły do Forza 4.

 

PS2. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to można kupować pojedyncze auta z paczek DLC :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja napisze tylko krótko: Najlepsza gra wyścigowa jaka kiedykolwiek powstała! Po namiętnym ogrywaniu Forzy 3 jestem zaskoczony poziomem czwórki i różnymi detalami które dodano a których brakowało w 3 (np: Wystrzał z wydechu (backfire) :yahoo: ). Za cholerę nie mogę się od niej oderwać a dźwięk bije na głowę wszystko to co słyszałem w grach od początku mojej przygody z nimi! Nareszcie modyfikację mają wpływ na to jaki dźwięk usłyszmy i tak taki pospolity Golf 3 ze sławnym VR6 po paru przeróbkach brzmi po prostu obłędnie! Później rozpiszę się na temat innych aspektów bo teraz wracam do ścigania się bo zaraz nie wytrzymam ciśnienia! Mam nadzieje, że sąsiedzi lubią samochody :nyam2:

 

Gran Turismo 5 R.I.P

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Roznie z ta jasnoscia. Wszystko zalezy od samochodu (ile moze wpadac do srodka swiatla) i od trasy. Zbyt malo przetestowalem aut i tras, ale w wiekszosci przypadkow do tej pory bylo ok. Ustawienia obrazu standardowe.

 

PS. Swietnie wyglada oswietlenie kokpitu na Hockenheim (gdy zachodzi slonce) :)

Odnośnik do komentarza

gasz - dla mnie rewelacja. Nie wiecie moze czy gra jest juz w saturnach, MM i w czy w standardowej cenie ?

 

zależy co jest dla Ciebie standardową ceną - dla zjadaczy chleba stoi po 229pln.

Jade za 30 minut po swoją kopię !! fakje !!

w jakim mieście ?

 

Czeladź woj. Śląskie ;-)

 

Ins - skąd ogarnąłeś tyle kodów na auta ????

U mnie tylko jeden carpack i trasy Top Gear :(

 

Nie ma opcji by w takim MM dostać limitke, na 15 sklepów dostali 12 sztuk i wszystkie poszły w wiadomo czyje ręce....

Odnośnik do komentarza

Ins - skąd ogarnąłeś tyle kodów na auta ????

U mnie tylko jeden carpack i trasy Top Gear :(

 

Odbior osobisty preordera ze sklepu GameOver w Łodzi :)

 

 

Dan mówił o 6 showroomach w FM4, na zdjęciach kojarzę: białą hale z dema, top gear lotnisko, top gear studio, mała hala z cegieł oraz Transfagarian. Jaka jest szósta miejscówka ? Nigdzie nie widziałem na zdjęciach chyba że jest zablokowana w grze.

 

1. Tor testowy Top Gear

2. Hangar (biały)

3. Studio Top Gear

4. Górska przełęcz

5. Reflektor (czarne tło)

6. Magazyn (cegły)

 

EDIT:

 

Pogralem tylko troche ale juz teraz moge wymienic dwie najwieksze wady. Po pierwsze za malo nowych tras, po prostu. Jezeli nie pojawi sie chociaz jedna nowa trasa w jakims DLC to wielkie faki dla Turn 10. Druga to beznadziejnie zrobiony Nurburgring. GT5 mnie rozpiescilo w tym temacie, tutaj jest po prostu slabo. Konkurencja ma o wiele lepiej odwzorowany ten tor, co gorsza wizualnie w ogole mi tutaj sie nie podoba i IMO lepiej to wypadalo w poprzedniej czesci. Poza tym rewelacja :) O modelu jazdy moge sie wypowiedziec tylko poprzez pryzmat grania na padzie (tak samo GT5). W obu przypadkach jest swietnie. Mam nadzieje, ze w koncu bede mial kaske na nowe cacko Fanateca i w obie pozycje bede mogl grac tak jak Bog przykazal ;)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ins z gadzam się co do tras, jest kiepsko, pojechałem kółko na Nurbie i dla mnie jest bez zmian ale dawno nie odpalałem trójki więc nie jestem do końca pewien. Zauważyłem natomiast, że model jazdy uległ utrudnieniu ? Ferrari FF sponiewierało mnie masakrycznie, wyścig ukończyłem jako ostatni czyli jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza

Model jazdy uległ utrudnieniu :). Przyczepność jest znacznie mniejsza, draga hamowania dłuższa, wychodzenie z sytuacji kryzysowych piekielnie trudne :). Na pełna ocenę i wyłapanie wszystkich smaczków w modelu jazdy przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz widzę, że grając na dobrej kierownicy Forza niczym nie ustępuje konkurencji ;)

 

Aha... FM4 podobnie jak GT5 BARDZO dużo traci gdy gramy na padzie. W części trzeciej nie było aż takiej dysproporcji. Grając w czwóreczkę na padzie po prostu robimy tej grze krzywdę :P (moim zdaniem na padzie jest zdecydowanie za łatwo).

 

Co do nurba, to racja. Mi też on w FM4 ni cholery nie leży... za cholere ten tor nie pasuje do tej części. Raz, że graficznie jest jakoś dziwnie (kiepskie oświetlenie), a dwa, tor powinien zostać w końcu poprawiony jeśli chodzi o wyprofilowanie i oddanie nierówności. O ile w FM3 tak mi to nie wadziło, tak w FM4 jest juz nie do zaakceptowania.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

A partial list of fixes to Forza 4 includes the following.

  • Various track visual upgrades
  • Various UI improvements
  • Fixed Rivals Track Day exploit where users can gain advantage by forcibly pitting AI cars
  • Fixed Drag leaderboard exploit that gave players time advantage by loading tuning file (To coincide with this fix, we will be wiping the drag leaderboards in the near future)
  • Fixed issue where importing a Forza 3 profile does not award credits to Xbox LIVE Silver members
  • Fixed issue where some livery editor layers were appearing as corrupted when importing from Forza 3

Hl

Odnośnik do komentarza

Aha... FM4 podobnie jak GT5 BARDZO dużo traci gdy gramy na padzie. W części trzeciej nie było aż takiej dysproporcji. Grając w czwóreczkę na padzie po prostu robimy tej grze krzywdę :P (moim zdaniem na padzie jest zdecydowanie za łatwo).

Mówisz? To chyba na serio zacznę marzyć o kierownicy, tym bardziej, że te nowe od Fanatec'a wydają się być świetne. Niestety mieszkając na stancji ciężko inwestować w drogi i przede wszystkim wymagający sporo miejsca sprzęt, a przecież nie będę trzymał kierki na kolanach.

 

Anyway, gram wysłało wczoraj, limitka jest już całkiem niedaleko, czekam na kuriera. A wczoraj w Forzie 3 dobiłem do 100 godzin czystej jazdy, na calaka przed premierą 4 zabrakło dosłownie paru dni grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...