Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

no w końcu mam i ja :banana:

 

Czy macie w waszych limitkach te naklejki o których była mowa w zapowiedziach?

 

 

 

To nie naklejki tylko specjalne malowania do BMW

 

łe, palcem bym tego nie tknął - jeśli działa tak jak wygląda to ja dziękuję - wolę pada

A oryginalna kierownica MS? Zawsze jest parę używanych na allegro. Są jakieś 2 wersje? Gdzieś słyszałem, że była wersja druga, poprawiona.

 

To na jakich kierownicach grają w tą Forze 4? :) Parę osób pisało w tym temacie, że na kierownicy z FF gra się świetnie.

 

 

 

Na kierownicy z FF gra sie świetnie ale nie na kierownicy m$. FF jest tak słaby że lepiej kupic logitecha drivefx, tansza i solidniejsza konstrukcja. Kiera od m$ to szmelc totalny.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z opiniami odnośnie kierownicy M$ - jest to szmelc totalny i radzę omijać toto szerokim łukiem. Kierownica Logitech Drive FX jest znacznie lepiej wykonana. Miałem obie i obie rozbebeszałem na czynniki pierwsze :P. Kiera M$ jest zbudowana jak zabawka dla dzieci ;).

 

Szkoda, że Logi DFX nie ma FF... w FM4 na kierownicy gra się dużo trudniej niż było to w FM3 i brak FF może solidnie przeszkadzać. Na próbę wyłączyłem FF w swoim Fanatecu i zupełnie nie czułem samochodu... poślizg gonił poślizg. Bez FF nie czuć także rozkładu masy podczas mocnych dohamowań i bardzo łatwo stracić kontrolę nad samochodem.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że do x'a zbytnio nie ma kierownic... Mając do wydania max 600-700zł raczej nic fajnego z force feedbackiem się nie kupi :confused:.

Oryginalne kiery MS są już niedostępne (poza tym podobno nie były najlepsze), z kolei Fanatec są cenowo jak dla mnie poza zasięgiem :(

No niestety, pozostaję czekanie na uzywana kiere od M$, albo starego Logi FX, ktory mimo braku FF na pewno sprawdzi sie lepiej niz pad, a czasem mozna wyrwac uzywke za 200-250zl. Madcatzy niestety sa dosc badziewne i tez nie maja FF.

Mam Logi FX i wrażenia po demku są mega pozytywne. W trójce ta kierownica się nie sprawdzała. Bardzo polecam, bo tak właśnie wyobrażałem sobie granie na kierownicy w tą grę. Wiem, że kiera z FF pewnie byłaby lepsza (grałem na wielu na kompie od Logi z FF), ale tu jest bardzo dobrze. Ja swego czasu kupiłem nówkę za 100 zł i to był jeden z najlepszych zakupów do X360.

 

Co do limitek o które pyta Peter to ciężko. Wczoraj w 2 Empikach (Rybnik) nie było wcale Forzy, może dziś doszły więc można zajrzeć. W MMach pusto, tylko zwykłe za 199 zł. W marketach też pustka, w ogóle nie było gry (Tesco).

Odnośnik do komentarza

bo mam problem dostałem limitke ze sklepu ale juz z uszkodzonym pudełkiem :(, gra na czas wysyłki była zabezpieczona w dod. karton i folie babelkową o które prosiłem, także jestem pewien ze to sie nie stało w czasie wysyłki kurierem do mnie, pudełko to ochronne nie jest nigdzie uszkodzone w miejscu gdzie znajdowała sie gra, jak była zafoliowana to nawet nie było tego kompletnie widać, dopiero jak rozpakowałem z foli fabrycznej to sie kurfa załamałem.

Do samego sklepu nie mam pretensji, bo pewnie sami tego nie widzieli bo nie było to możliwe.

 

Tak to wygląda :confused:

148_14102011071.jpg

 

Ze sklepu dostałem jeszcze dodatkowe kody zdrapki na samochody, i teraz nie wiem szkoda mi tego zwracać, ale z drugiej strony nie daje mi to spokoju nie po to brałem limitke żeby mieć rozwalone pudełko :(

 

Co byście w takiej sytuacji doradzili ?

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy kręci się Wam płyta po instalacji na HDD?

Bo mnie szlag trafia gdy rzęzi i nie wiem czy mam instalować wszystko jeszcze raz. Owszem po pewnym czasie (długim) przestaje i czyta już wszystko z HDD, ale wygląda jakby się intro nie instalowało na HDD.

 

Nie przesadzaj. Po ostatnim updacie nośników, każda płyta zainstalowana na HDD chodzi w napędzie ok. minutę po czy reszta leci z HDD.

 

peter: A co niby mamy Ci doradzić ? Podgrzej nad ogniem i wyklep, może być :P ?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

nie ma szans tego wyklepać, bo w środku jest plastikowa wstawka, no nic odeśle im to i wezme zwykłą ostatecznie :confused: jak juz nigdzie nie dostane limitowanej.

 

btw. Jakby ktos wiedział o dostępności Limitki to bardzo proszę dajcie mi cynk, bo sie troche zmartwiłem tym pudelkiem, chciałbym mieć jednak limitke w nienaruszonym stanie.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Nie przesadzaj. Po ostatnim updacie nośników, każda płyta zainstalowana na HDD chodzi w napędzie ok. minutę po czy reszta leci z HDD.
Nie zauważyłem tego, bo tak nie jest, na innych grach (co prawda testowałem 2 "stare") tylko zakręci się ok.3-5 sekund.

 

No cóż, najwyraźniej ofermy coś spaprały! Teraz czekam na wysyp postów o banach :) Bo niektórzy dostają bany za "piracką" Forzę, która jest oryginałem (ale laser ma kłopoty z odczytaniem miejsc z zabezpieczeniami). Inne zabawne bany to znów idioci z Turn10 banują za cheatowanie kredytów (dostaje się za to bana na konto, oflagowaną konsolę do bana w przyszłości lub uszkodzonego save-a) - znany glitcher z GT5 - Andrew zapewne już panikuje :) Takie ostre bany za kredyty to przegięcie podczas gdy cheaterom z rankingów nic nie grozi (poza wyczyszczeniem tych czasów).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę.

Taka Forza 3 po dobrym liftingu. Co prawda tego co dobre się nie zmienia ale odniosłem wrażenie, że spory procent gry to kalka z F3. Mało zmian. Chętnie bym wypróbował tę fizykę jazdy na mokrym torze. GT5 pokazało, że można na mokrym, na szutrach i na lodzie a także w ciemności! Odgłosy kolizji jakieś drętwe a było dobrze. Mniej opcji odnośnie ustawień dżwięku. Nie ma Porsche za to TYLKO jeden RUF.

 

No a teraz plusiki. Rewelacyjny, poprawiony model jazdy. Faktycznie jest trudniej i bardziej realistycznie bez wspomagaczy. Fizyka trochę mi przypomina tę z "dwójki" gdzie też było fantastycznie. Grafika, wnętrza... pod tym względem jest cudownie. AutoVista rządzi! Podobnie jak Jeremy Clarkson i polska lokalizacja z lektorem! Ilość samochodów w tym cały zestaw od Ferrari. Czyste, sterylne menu.

 

Jak na kontynuację serii, nad którą pracowano dość długo, brakuje mi tu wielu dodatkowych elementów, takich fajerwerków. Ograłem już wszystkie części Forzy łącznie z 1 na Xboxa. Powielanie tego samego może się w końcu niektórym przejeść... aczkolwiek ja do tej grupy nie należę.

Odnośnik do komentarza
dałem 289zł, oddam im to, i może sie jeszcze limitki pojawią

Ale za to teraz masz dopiero limitke :),nikt nie ma takiego wgniecenia....

 

A tak na powaznie to wymien,szkoda sie denerwowac

heh zeby mieli na wymiane :) proponowali mi jedynie zwrot gotówki, a ja zaproponowałem wymiane na wersje zwykłą i pozostawienie mi tych dodatkowych zdrapek na auta.

 

Zobaczymy co mi odpiszą, chyba nie będzie to dla nich problem mam nadzieje, tylko muszą sobie pierw sprawdzić czy nie wykorzystałem kodów z limitki, bo na słowo nie wierzą, niech sobie sprawdzają w sumie im sie nie dziwie, zresztą te kody powinny być w formie zdrapki jak te dodatkowe zdrapki na auta a nie tak głupio wszystko na wierzchu, mam nadzieje ze nie bedzie to sprawdzanie za długo trwać bo ja będę w ten czas bez gry.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To jak, wyjdzie na to, że za zwykłą wersję, którą można normalnie w sklepie kupić za 170 zł Ty dasz 289 zł bo tyle Cię limitka kosztowała. Poważny jesteś :P ? Niech Ci oddadzą kasę i sobie kupisz normalną wersję w sklepie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...