Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Daddy: Była mowa o 5 zupełnie nowych lokacjach to akurat dużo, niech średnio będzie 4 trasy na środowisko to masz co najmniej 20 nowych tras. mogą być jeszcze np. trasy z FM2, których nie było w FM3. Trailer mówi o zupełnie nowych lokacjach.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czytałem, że w Ultimate Collection te 500 aut pochodzi od 71 producentów. Wedle trailera jest ich w Forza 4 ponad 80 i jeśli też będzie 500 aut to oznacza jeszcze większą różnorodność, teoretycznie mniej wersji tego samego samochodu. Moim zdaniem to bardzo dobra wiadomość.

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie: ten najnowszy Fanatec jest limitowany ? Mam juz teraz kombinowac z kierownica czy moze lepiej poczekac ?

 

W ogole jakie jest najlepsze rozwazanie dla osoby ktory chce cisnac zarowno w GT jak i w FM ? Dwie rozne kieralki czy jest jakas debesciarksa uniwersalna ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie: ten najnowszy Fanatec jest limitowany ? Mam juz teraz kombinowac z kierownica czy moze lepiej poczekac ?

 

W ogole jakie jest najlepsze rozwazanie dla osoby ktory chce cisnac zarowno w GT jak i w FM ? Dwie rozne kieralki czy jest jakas debesciarksa uniwersalna ?

Fanatec współpracuje i z x360 i ps3, poza tym można śmiało powiedzieć że jest to jedna z najlepszych seryjnie produkowanych kierownic. Z tego co wiem nie jest limitowany.

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

Huh, czeka mnie nie lada wydatek ale do jasnej cholery kupie to ustrojstwo. To bedzie moja pierwsza kiera wiec mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

 

PS. Jest tu jakis szczesliwy posiadac GT2 ? Jezeli tak to moglby sie podzielic opinia.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2011/04/02/forza-4-pitch-video-pulled-by-microsoft/

 

mnie też zaczyna się wydawać, że te 16 aut to pobożne życzenia twórców :/ nie wierzę by Turn 10 mogło ot tak, bez downgradu grafiki czy fps wrzucić 2 razy więcej aut (polygonów) na ekran.

Odnośnik do komentarza

pożyjemy zobaczymy, nie ma co się napalać na 100% że dostaniemy 16 aut na trasie, sam MS odnośnie filmu mówił że on nie odzwierciadla FM4 i jej funkcji/wyglądu. Jeśli dadzą noc i warunki pogodowe + dopieszczenie grafy to i dalej 8 samochodów dla mnie może śmigać

 

Daddy: Była mowa o 5 zupełnie nowych lokacjach to akurat dużo, niech średnio będzie 4 trasy na środowisko to masz co najmniej 20 nowych tras. mogą być jeszcze np. trasy z FM2, których nie było w FM3. Trailer mówi o zupełnie nowych lokacjach.

 

wolę 10 lokacji po 2 trasy na każdą niż 5 lokacji po 4 trasy lub więcej. Takie Camino w w fm3 masakruje ale kilkanaście tras w jednej lokacji to gruba przesada.

 

Jeśli to będzie 5 zupełnie nowych lokacji w serii FM + powrót tras z jedynki nie ma sprawy :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

foO48.jpg

 

ładniejsza niż w FM3. Ciekawe co Top Gear oznacza?

 

EDIT:

 

WOW!

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=28072877&postcount=865

 

patrzcie jak to wygląda. Wiadomo, showroom ale cholera, normalnie jak GT5. Oby oświetlenie takie naturalne było też w grze.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...