Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i wypas. Kurcze dla mnie opcja super. Mam niby ps3 od grudnia, ale inne wydatki nie pozwoliły mi za bardzo zaszaleć z kupnem gier. No i mój tv crt, przez którego odkładałem kupowanie co ładniejszych i topowych gier by nie psuć sobie wrażeń estetycznych. Dla mnie pełno nowości i oszczędności. Ale tak ja mówie - ja gier nie mam :P a teraz mam/będę miał :P

Odnośnik do komentarza

Bo PS+ jest przeznaczony właśnie dla takich użytkowników jak ty, co mają krótko konsole i mało ogranych gier. Ci co chcieli to dawno ograli RDR, Dead Space, Deus Ex i resztę wrzucanych tutaj gier AAA. Owszem znajdą się wyjątki że ktoś jakiegoś tytułu nie miał ogranego, ale nie myślcie że co miesiąc będziecie dostawać grę z najwyższej pułki, jak posiadacie już PS3 powiedzmy te 3 lata. A głównie takie osoby narzekają że Sony wrzuca starocie jako grę miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale twierdzisz, że z biegiem czasu te tytuły będą coraz biedniejsze? Czemu niby? Nie jestem naiwny, ale na zwykłym RDR nikt już nie zarobi, a tak Sony wrzuca w sieć za darmo + dodatki za pół ceny i przy dużej ilości graczy mogą nadal zarobić na czymś na czym teoretycznie już się nie da. Podobnież właśnie z Deus Ex, Just Cause czy Dead Space. No i podoba mi się polityka wypuszczania gier przed ich sequelami (Dead Space, Darksiders). Mam nadzieję, że podobnie postąpią z Tekken Tag Tournament 2. Chciałbym żeby wydali Tekkena 6. Gra nie była jakaś rewelacyjna podobno, ale za darmo bym się nie obraził. Zresztą, nieważne co by to było to będzie dobrze, bo nie ma przesłanek by było inaczej.

Odnośnik do komentarza

Ja odnoszę wrażenie, że poprzez Plusa, podobnie jak było w przypadku Welcome Back Sony będzie chciało również przy okazji promować nadchodzące tytuły. Przykłady: WB: inFamous za free -> za miesiąc premiera iF2. PS+ Dead Space 2 -> w lutym DS3.

Odnośnik do komentarza

I ta polityka mi się podoba. No, ale ja jestem "nowy" więc moja tolerancja na nadchodzące tytuły jest o wiele szersza. Z drugiej strony po tych paru miesiącach jasnym jest już w co celuje Sony, Więc osoby, które kupowały premiery raczej nic ciekawego dla siebie nie znajdą. Kolejna sprawa to to, że nie ma co wieszać psów na Sony skoro roczny abonament kosztuje tylko 200 zł. To raczej kreatywna walka z osobami, które kupują używki, takie jak ja i po sobie mogę stwierdzić, że skuteczna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Jakieś wieści odnośnie JC2 w Plusie?

 

Potwierdzony

 

 

For a limited time offer, get Just Cause 2 for free when you sign up for PS Plus.

 

Photo

 

Hey everyone!

 

We arranged a special deal for PlayStation Plus members. Starting on August 15, anyone with a Playstation Plus account can get Just Cause 2 for free. This deal is only available for twelve weeks so be sure to take advantage of this huge discount and get the game while it's still free!

 

Also, all of the Just Cause 2 DLC will be discounted by 50% for PlayStation Plus customers

for the first two weeks. This is also a great offer because customers will be able to get the game for free, and the DLC for only half the price!

 

For more information on PlayStation Plus, follow this link to learn more or to join today.

 

Andy Chan

 

http://na.square-enix.com/go/article/view/blog/259603/just_cause_2_coming_to_playstation_plus

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...