Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dwie osoby z dwóch konsol mogą być jednocześnie zalogowane i pobierać materiały, np w ramach współdzielenia konta na ps+ ?

Na żadnym koncie nie da się być zalogowanym na dwóch konsolach - jak drugi się będzie chciał zalogować to tego pierwszego automatycznie wyloguje. Ale jest też taka sprawa, że nie musisz być zalogowany cały czas na koncie aby ściągać jakieś materiały z plusa - wystarczy, że zaczniesz jakąś gierkę ściągać i potem możesz się wylogować, nie ma to wpływu już na pobieranie gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj plusa. Wszystkie pięknie ładnie, ale mam pytanie:

 

Ściągnąłem 10 gier z zakładki PS+ (Infamous 2, Borderlands itd.) i myślałem że te gry to wszystko, co mi w tym miesiącu przysługuje. Potem przeglądałem jeszcze oferty w sklepie i zauważyłem Deus Ex'a, którego też jako posiadacz plusa mogę ściągnąć.

 

I teraz tak: Jest jakiś powód czemu tej gry nie miałem do ściągnięcia w zakładce PS+? Czy jest więcej takich ukrytych gier? Jest może jakaś strona z listą? Na blogu PS na przykład też nie ma Deus Ex.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Powód jest taki, że teraz Deus kosztuje jakoś 26zł normalnie, do tego zniżka dla plusowców do 0zł i jest jak jest ;] a z takich za zero jeszcze ostatnio doszły Retro/Grade i Rock cośtam, jak wejdziesz w psstore w zakładke Plus to po lewej w zmieniających się reklamach można ją znależć.

Odnośnik do komentarza

Jak kupie teraz ps+ to na co mogę liczyć chodzi mi o to co dostane pobrania co bylo i jest w + ?

 

DEAD SPACE 2

ROCK OF AGE

LBP2

MOTOSTORM APOCALIPSA

inFAMOUS 2

SAINT ROW 2

OUTLAND

LARA CROFT and the guardian of light

oddworld stranger's wrath

Borderlands

na tą chwile nie pamiętam więcej ale była tam jeszcze jakaś pierdoła klasyk/strzelanka

Odnośnik do komentarza

To nie ja napisałem - ten post jest z okresu jak PS+ ruszał - wszystko pozmieniam jeszcze dzisiaj :) Miłe będą wszelkie uwagi :)

 

E: @SzczurekPB - oki - dzięki za uwagi :) Muszę jeszcze o Chmurze dopisać ;)

 

E: MBeniek: OK. :)

 

W ogóle zmienię go tak żeby było to czyste FAQ plus lista gier i myślę że będzie ok. :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...