Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupie teraz ps+ to na co mogę liczyć chodzi mi o to co dostane pobrania co bylo i jest w + ?

 

DEAD SPACE 2

ROCK OF AGE

LBP2

MOTOSTORM APOCALIPSA

inFAMOUS 2

SAINT ROW 2

OUTLAND

LARA CROFT and the guardian of light

oddworld stranger's wrath

Borderlands

na tą chwile nie pamiętam więcej ale była tam jeszcze jakaś pierdoła klasyk/strzelanka

 

 

Mam pytanie czy te gry z PS+ są w polskiej wersji językowej? Oczywiście te które się ukazały w PL i czy da się to sprawdzić przed zakupem?

 

PS: Sory za pytanie ale nie mam jeszcze ps3 będzie na dniach no i ta promocja 25% ;)

Odnośnik do komentarza

To wszystko zalezy od gry, np. Dead Space 2 w ogóle nie ma tłumaczenia na PL (to samo z RDR). Deus Ex, Infamous 2 i LBP2 np. już są w PL wersji.

Z regóły są opisy jaka jest wersja językowa gry w PSS. W większości przypadków jeśli gra pudełkowa jest w PL to taka sama wersja znajdzie się w PSS. Ale na przykład gry od Ubi w wersjach pudełkowych są w PL a do sklepu wrzucają wersje Angielskie.

 

E: OK. :good:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał to Deus Ex Human Revolution ciągle jest do pobrania za darmo dla posiadaczy Playstation Plus. Wiem bo wczoraj szarpnąłem się roczny abonament w promocji i po wyszukaniu Deus Exa miałem niezłego zaskoka, bo była gdzieś wcześniej plotka, że oferta będzie ważna bodajże, tylko do 29 sierpnia. A tu proszę. Gra już leży na dysku i działa bez żadnego problemu :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak to możliwe ale zżarło mi z portfela 59 zeta na plusa za 90 dni. nie miałem włączonej żadnej opcji auto refund. ogólnie to i tak zasiliłem konto zdrapka za 100 zeta w celu przedłużenia plusa ale chciałby to zrobić sam :D najlepsze jest to, że kase wessało mi dokładnie 1szego września. Chciałem poczekać do najnowszej aktualizacji bo myślałem, że 25% zniżki będzie tez na subskrypcje za 90 dni. Ogólnie miałem niezłego szoka jak już chciałem klikać i przedłużać suba a tu nagle tylko 41 zeta na koncie o_0

Odnośnik do komentarza

Obecnie mam plusa zakupionego dla konta z mojej konsoli o nazwie x. Pobrałem kilka gier i sobie w nie gram. Teraz chciałbym kupić plusa na rok dla konta y również znajdującego się na mojej konsoli. I tu pojawia się pytanie, czy będę mógł grać w gry pobrane np. w lipcu z plusa kupionego na koncie x w momencie, kiedy abonament z plusa na x wygaśnie, a aktywuje się abonament na y?

Odnośnik do komentarza

Po co kupować Plusa na dwóch różnych kontach na jednej konsoli, skoro gry działają na wszystkich ?

 

Co do odpowiedzi to teoretycznie nie będą działać, bo żeby działały musisz je aktywować na koncie na którym będą kupione. Jak kupisz PS+ na koncie Y, to tam ne będziesz miał kupionych tych pozycji z lipca, a tym samym ich nie aktywujesz. Oczywiście jest to teoria oparta na zasadach dziaalnia PSS.

Odnośnik do komentarza

Mowiac szczerze do tej pory sciagalem gry jedynie za posrednictwem konta x, a pozniej gralem na innym koncie i nic na x nie aktywowalem, chyba ze proces aktywacji przebiega w sposob nieodczuwalny dla uzytkownika. Wiec gry nadal beda na dysku, subskrypcja nadal bedzie wykupiona, tylko juz dla innego konta. Ale masz racje, lepiej sobie przedluzyc plusa na obecnym koncie i tyle.

Odnośnik do komentarza

dobra chłopaki, z góry sorry za takie głupie pytanie ale przez wakacje byłem odcięty od growego świata i chciałbym się coś dowiedzieć.

 

Wchodzę dziś w PSS po ponad 2 miechach i zobaczyłem że kilka gier (RDR, JC2, LBP2, SR2) jest do pobrania za darmo w ramach PS+. Gdybym dziś wykupił sobie subskrypcję to mógłbym pobrać te wszystkie tytuły za 'free'? I kolejne pytanie. Jak wiadomo po upływie roku/90 dni nie można grać w te gierki chyba że się odnowi PS+, ale czy można w nie grać bez podłączonego neta do konsoli?

 

dzięki Pryxfus, post do kasacji :)

Edytowane przez Vinny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...