Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O kur...... ale mi się popierdzieliło........... Próbuję ściągnąć ten dodatek i za cholerę nie mogłem. Dopiero po paru minutach pokapowałem się, że to dodatek Catwoman jest za darmo (a ten przecież miałem dorzucony do gry) a mi chodziło o Harley Revenge, ja pierdzieleeeeeeeeeeeeeeee - co za debil ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

hmmm... pomyślmy... na jednej szali leży wyrażenie opinii przez usera - opinii, a nie pojazdów, że coś jest do "D"; na drugiej szali "ty k%&^a głupia sz^*(o a ch*&j mnie twoje zdanie obchodzi"; prawie jakbym słyszał swoją kobietę w trakcie PMS o_O

 

psxextreme.info - forum dyskusyjne; tylko czasem to arena walk gladiatorów z piaskownicy

 

a jeszcze idąc twoim tokiem rozumowanie: a kogo interesuje, że ciebie nie interesuje? wtf?

 

(ktoś dał Ci plusa, ja dam minusa... nie musisz dziękować)

 

Hej, nigdzie nie użyłem wulgaryzmu ;)

 

No spoko, ja nie rozumiem wchodzenia do tematu i pisania jakie to Sony jest świetne, bo dało do plusa grę roku sprzed dwóch-trzech lat. No i tak jak zauwazył Pepe, weź wyluzuj trochę, bo atakujesz (w tym przypadku mnie) bezpodstawnie, zamiast wyrazić normalnie opinię na ten temat.

 

Ale powiedz mi - czego Ty chcesz? Że dostaniesz tuzin premierowych hitów za 200 zł za rok? Bądźmy poważni. Chwalę, bo jeśli miałbym te gry kupować, nawet używane to bym zapłacić nieporównywalnie więcej. Choćby to co dali na ten miesiąc... powiedzmy, że uda Ci się kupić te gry razem za 150 zł... i to są tylko te trzy gry, nic więcej. Rozumiałbym Twoje narzekanie w przypadku gdyby ten abonament był przymusowy, np kupujesz ps3, automatycznie karzą Ci jeszcze zapłacić za abonament i grać w z góry narzucone gry. Ale w tym przypadku? Usługa nie jest obowiązkowa, atrakcyjna cenowo, w dodatku gry zwykle są bardzo dobrej jakości a nie jakieś crapy, raczej wszystko jest jasne w ofercie. Taki Crysis 2 czy Batman to wciąż świeże gry... Nie mówię, że Sony jest idealne i święte... ale wyskoczyli z fajną inicjatywą, która mimo atrakcyjności dalej spotyka się z krytykowaniem wręcz bezpodstawnym. I jak już mówiłem, nie kierowałem słów centralnie w Ciebie, ale Tobie sie bardziej oberwało bo byłeś najbliżej :P wybacz jeśli Cię obraziłem, ale spójrz na to trochę realniej

Odnośnik do komentarza

Mam niezłego zonka. Załączyłem pobieranie Batka i DLC, oczywiście w zakładce plusowej. Wyszło mi, że 119 PLN O_O ... w portfelu zero i zaczęło pobierać. Pomyślałem, ok, pewnie jakiś błąd, nic mi z konta nie zabierze, bo ponadto nie mam dodanego automatycznego uzupełniania wirtualnego portfela. Wchodzę teraz na internetowe konto i w dostępnych środkach mam sumę mniejszą o 119 złotych ,,, (pipi)A MAĆ. Co dziwne nie ma nic w historii, w bieżących i oczekujących operacjach. WTF?

 

Mam szczerą nadzieje, że się to jakoś samo ureguluje ....

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mam niezłego zonka. Załączyłem pobieranie Batka i DLC, oczywiście w zakładce plusowej. Wyszło mi, że 119 PLN O_O ... w portfelu zero i zaczęło pobierać. Pomyślałem, ok, pewnie jakiś błąd, nic mi z konta nie zabierze, bo ponadto nie mam dodanego automatycznego uzupełniania wirtualnego portfela. Wchodzę teraz na internetowe konto i w dostępnych środkach mam sumę mniejszą o 119 złotych ,,, (pipi)A MAĆ. Co dziwne nie ma nic w historii, w bieżących i oczekujących operacjach. WTF?

 

Mam szczerą nadzieje, że się to jakoś samo ureguluje ....

Musisz napisac do obslugi klienta.

Odnośnik do komentarza

Już mnie to wszystko zaczyna srogo w(pipi)iać! Oczywiście muszę czekać 7 dni roboczych na wyjaśnienie powyżej opisanej przez mnie sprawy, a dziś dostałem maila od Sony, że niedługo wygaśnie mi plus(to prawda, zostało kilka dni), z tym że niedawno wykupiłem nowy abonament na 90 dni. AUTOMATYCZNIE MI SIĘ TO PRZEDŁUŻY JAK LICZNIK DOJDZIE DO ZERA? -_-

 

 

wiem, że to pytanie padło z 15 razy, niech mi ktoś odpowie i się najwyżej usunie ten post specjalnie dla purystów czystości na forum

 

Odnośnik do komentarza

Weź to też zgłoś do Sony bo najwyraźniej system nie wychwytuje że masz Plus'a (ponieważ skasowało Cie wcześniej za Batmana a teraz nie wykrywa przedłużenia). Gołym okiem widać że masz coś z(pipi)ane na koncie.

Odnośnik do komentarza

o to się nie bój, 6 grudnia grudnia 2011 kupiłem rocznego plusa, miał ważność zatem do 5 grudnia 2012. W wrześniu 2012 przedłużyłem o rok(była promocja) więc teraz mam plusa do 5grudnia 2013. Wszystko działa i śmiga. Mimo wszystko pod koniec listopada dostałem od sony maila,że za kilka dni kończy mi się plus

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Weź to też zgłoś do Sony bo najwyraźniej system nie wychwytuje że masz Plus'a (ponieważ skasowało Cie wcześniej za Batmana a teraz nie wykrywa przedłużenia). Gołym okiem widać że masz coś z(pipi)ane na koncie.

To byl glitch,ktore mialo kilka osob. Wiolku nie jest jedyny.

Odnośnik do komentarza

No ale ja na jego miejscu po takiej akcji bym dmuchał na zimne, nie? :) żeby nie okazało się że Go jeszcze skasują za kolejne 3 michy 59 zł...

Ja osobiście mam dodaną kartę na stałe - ale nie mam na niej środków - jak coś zapomnę albo przez przypadek kupię żeby nie było dymu - jak coś to mogę przeksięgować środki i wtedy kupić. Jakoś nigdy nie umieałem się przekonać do automatycznych płatności etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...